Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4404


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nora^^  jakiego masz slicznego Yorka !!! aaa ja tez takiego chce musze jeszcze pomeczyc rodzicow... i moze sie doczekam... a jak nie to rybka mi pozostaje...
Dziekuje Ci bardzo jesli mieszkasz w bloku i nie lubisz dlugich spacerow z Psem szczegolnie w chlodne dni to jak najbardziej polecam Yorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci bardzo  jesli mieszkasz w bloku i nie lubisz dlugich spacerow z Psem szczegolnie w chlodne dni to jak najbardziej polecam Yorka  
wÂłasnie mieszkam w bloku... i tez dlatego rodzice nie chca psa... ale nie dam im zyc chyba... tak choruje na Yorki... jak sobie sprawie.. chodz nie wiem kiedy to nastapi.. to napewno sie pochwale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wÂłasnie mieszkam w bloku... i tez dlatego rodzice nie chca psa... ale nie dam im zyc chyba... tak choruje na Yorki... jak sobie sprawie.. chodz nie wiem kiedy to nastapi.. to napewno sie pochwale
... a ja ci polecam takiego pieska jakiego ja mam sa kochane biaÂłego terriera sa naprawde kochane i przeslodkie hehe tutaj masz stronke do nich http://www.westie.e-promo.pl/ a pozniej zalacze foteczke mojego tylko nie zakochujcie sie odrazu odrazu ostrzegam bo strasznie dziala na kobiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja ci polecam takiego pieska jakiego ja mam sa kochane biaÂłego terriera sa naprawde kochane i przeslodkie hehe tutaj masz stronke do nich  http://www.westie.e-promo.pl/ a pozniej zalacze foteczke mojego tylko nie zakochujcie sie odrazu odrazu ostrzegam bo strasznie dziala na kobiety
nio tez sÂłodkie...ale ja tam jakos wole jorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

westie-biaÂła ÂśmierĂŚ... mĂłj kumpel ma takiego, totek siĂŞ wabi i w Âżyciu nie widziaÂłem bardziej pomylonego psa skubaniec niszczy meble i jest agresywny nawet wobec wÂłaÂścicieli
dokladnie.. moja kumpela tez ma takie bydle, niby to slodkie ale nikogo oprocz niej nie lubi a mnie to w szczegolnosci bo na sile chcialem sie z nim zaprzyjaznic i od tamtej chwili mamy do siebie uraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie to trochĂŞ ÂścieniaÂł, bo w wiĂŞkszoœÌ siedzi w domu, w lecie jak mieszka na dworze i jak przypakuje  to wtedy dopiero  wyglÂądaa to kolejny z moich domownikĂłw:
Krzysiek, co to? zbo¿ówka ? Nie znam siê na wê¿ach Jooker, przeœliczny ptasznik , ale bardziej podobaj¹ mi sie skorpy cesarskie, tzw imperatorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.