Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4446


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

A jeÂśli komuÂś nie odpowiada taki Âład niech zaÂłoÂży swoje FORUM - wolny KRAJ!!
Dokladnie jesli komus tak bardzo przeszkadza Fakt ze na forum biora udziaÂł w dyskusji osoby nie majace nic wspolneg z motorami, to niech zalozy wlasne forum gdzie z pewnoscia bedzie Âład i porzadek i nie bedzie ich zdaniem zasyfiania Forum durnymi i niepotrzebnymi ich zdaniem postami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mancik co za felieton matko jedyna 1. Nie bede powtarzac wypowiedzi kolegów bo wystarczy Ctrl+c i Ctrl+v i gotowe.ale niektóre w¹tki porusze:)nikogo nie linczujemy za to ¿e wszed³, tylko go mi³o witamy(jesli sie przywita³)trudno zeby komitet powitalny robic dla kogos nowo logujacego sie(czekajac z powitaniem)Kraj wolny dlatego masz prawo powiedziec co myslisz, a nawet krytykowac ich wypowiedzi(pod warunkiem ze kulturalnie i na poziomie)2. Jesli chcia³bys sie nastawic tym ze my do siebie(starsi stazem userzy) sie czasem oddzywamy nie teges to nie koniecznie znaczy ze sie nie sznaujemy tylko wiemy na ile sobie juz mozemy pozwolic :przyk³ad Gadgedowi i Arcziemu (i kilku innym)moge powiedziec wszystko co najgorsze na tym forum bo z tymi gnidami znam sie juz hoho...Bronxowi tez, ale np takiemu hmm... Wichrowi czy Motobanditowi tego samego nie powiem bo jestem z nim na tym samym szczeblu znajomosci co z w.w3.Temat troszke prowokacyjny:)4. Grupy zawsze by³y,s¹ i bed¹ wszêdzie patrz.szko³a,praca,forum Dlaczego? Bo trudno zebym codziennie zapierdziela³a np. do Chorzowa by spotkac sie z Twixem czy odwrotnie, a mam takiego Gadgeda z którym mozna zec widujemy sie jak prawie jak rodzina(jedna wiocha). Dodatkowo nie jestesmy tacy sami, wspólna pasja, a poglady ró¿ne i z jednymi czujemy sie cudownie a z innymi ni w z¹b nie umiemy sie dogadac.A nie wierze ze wjezdzaj¹c na zlot gadasz z kazdym , bo Manciku moj mily to nieco nierealne5. w³adza??.. Pchela to nasz szef No i ja:P mnie sie tu kazdy s³ucha bo inaczje ma baty:P i jesli chodiz o sprowadzanie do parteru to jestem w tym najlepszejsza JA!!!Apel do nie posiadaj¹cyhc motocykli!!!!! prosimy Pchele by nas usuno³ z listy forumowiczów i zak³¹damy sobie forum:Forum dla interesuj¹cymi sie motocyklami czy nie posiadajacych motocykli Kazdy ma prawo tu wlazywac, nawet gdy nie ma swej besti w celu zglebiania swej wiedzy na temat motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem Âżeby wypowiedzili siĂŞ nowi uczestnicy bo takie byÂło zaÂłoÂżenie tego tematu !!!szkoda
Ja tu jestem nowy.Pozatym w temacie "Opinie Na Temat Forum Nowych!" niema napisane zeby wypowaidali sie nowi uczestnicy.Pozatym tu niema takiego podzialu bo forum jest dla kazdego a nie dla nowego czy starego ...Moje zdanie - powinienes takie pytania pisac do redakcji BRAWO a nie tu Poprostu zle postapiles np.w poscie "spotkanie ludzi z okolic ... " Zabardzo sie chyba tym przejales i napisales pare niestosownych textow i tym odwrociles od siebie duzo forumowiczow i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupe trzymajaca wladze wlasnie kompletuje i narazxie o niej nic nie slyachac a tu jzu ploty lataja Sprawa wyglada tak ze: albo sie dogadujecie miedzy soba, albo piszecie do administratora {mnie i ja rozwiazuje problem wg swojego uznania - z nikim nie trzymam } lub moderatorow, ktĂłrych wlasnie kompletuje ... pzdr....btw.nie mozna miec pewnosci ze bedzie sie zylo z 1400 osobami w zgodzie... podstawa to nie czyn 2 co tobie nie mile.... i na tym powinno sie opierac forum ...edit: posty nic nie wnoszace do tematu beda usuwane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tez jestm nowy i juz zd¹zy³em polubiÌ kilka osób...Do kilku osób mam szczegfólny szacunek bo widze ¿e znaj¹ motory naprawde od podszewkiNie zd¹¿y³em poznaÌ nikogo jeszce osobiœÌie (czego bardzo ¿a³uje) ale mam nadzieje ¿e poznam nie³ugoKilke osób mnei rozœmiesza swoimi ¿artobliwymi wypowiedziami ale zawsze wiadomo o co chodzia co do k³utni to jest chyba normalne bo ludzie nie potrafi¹ inaczej rozmawiaÌ a na koniec zawsze sie godz¹ i happy endPOZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem do koĂąca w temacie...ale rzadko ktoÂśtu rzuca w kogoÂś miĂŞsem...bez potrzeby...albo nie dla jaj...wiesz co...hym...nie rozumiem o co ci chodzi:PManka - sprowadzaszto parteru?? ja tez czasem odprowadzam na parter jak ktoÂś do mnie przyjdzie...wiĂŞc teÂż czĂŞsto sprowadzam do/na parteru a moÂże lepiej zamiast do parteru sprowadzaÂłabyÂś na materac - mniej boli i przyjemniej wogĂłle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe wiedzialem ze jak cos napisze to sie zrobi zamieszanie    Ale w sumie o to chodzi w forum . MANKA I NORA nie bulwersujecie sie !!!! Chlapnijcie 100ml na rozluznienie 
motobandit jak ja coœ napiszê to siê robi zamiesznie pozdro wyluzujcie timac dawno nie czyta³eœ chyba tego tematu ?? (chodzi mi o miko³ów ....) ale chyba nie za trybi³eœ pozdro:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do nie posiadaj¹cyhc motocykli!!!!! prosimy Pchele by nas usuno³ z listy forumowiczów i zak³¹damy sobie forum:Forum dla interesuj¹cymi sie motocyklami czy nie posiadajacych motocykli Kazdy ma prawo tu wlazywac, nawet gdy nie ma swej besti w celu zglebiania swej wiedzy na temat motocykli
Motocykliste - rĂŞcista teÂż To dziwne Âże zaobserwowaÂłeÂś podziaÂł na nowych i grupe trzymajaca wladze, wrĂŞcz przeĂŚiwnie TeÂż jako nowy zostaÂłem wyjÂątkowo serdecznie przyjĂŞty na forum, kiedy coÂś nie rozumiaÂłem zawsze chĂŞtnie mi wytÂłumaczono i ciesze siĂŞ Âże przez zbieg okolicznoÂści poznaliÂśmy siĂŞ CzujĂŞ siĂŞ tu spox i mam nadzieje Âże tak zawsze bĂŞdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieli siĂŞ wypowiadaĂŚ ,,nowi" to wrzuce tu swoje 3 grosze Nie jestem ekspertem w dziedzinie moto,dopiero zaczynam z nimi przygode,zadawaÂłam proste pytania ale nie spotkaÂłam siĂŞ z Âżadnym obrzucaniem bÂłotem-wrĂŞcz przeciwnie. DuÂżo osĂłb udzieliÂło mi rad,pomogÂło,doradziÂło i zaoferowaÂło swojÂą pomoc Poprostu trzeba do ludzi podchodziĂŚ z kulturÂą,a nie z gebÂą,jak siĂŞ to mĂłwi KaÂżdy z nas jest inny i kaÂżdy inaczej odbiera pewne rzeczy,a to jest tylko forum,emoty majÂą pomagaĂŚ w wyraÂżaniu ,,emocji" ale nie zawsze siĂŞ trafi odpowiednio i np sprawa przez kogoÂś potraktowana z humorem moÂże zostaĂŚ odebrana bardzo osobiÂście.....OgĂłlnie to troche wiĂŞcej luzu,mniej napiĂŞĂŚ i podjeÂścia do spraw z humorem A jak siĂŞ dyskutuje i ktoÂś ma inne zdanie,to nie odpowiadaĂŚ odrazu: ty prostaku,tylko przedstawiĂŚ swojÂą opinie,nikt z nas nie jest ideaÂłem przecieÂż i moÂże byĂŚ w bÂłedzie A ja to sie nie umiem doczekaĂŚ aÂż siĂŞ zacznie sezon i zaczne siĂŞ z Wami integrowaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart wybij se z g³owy w³adze sprawujê ja i nikt inny nie moze no ale jak ³¹dnie poprosisz mozesz byc moim s³uz¹cymn:)troszke rozluznienia jak mi to Motobandit kaza³ a swoja droga w tym momencie powinnam sie pogniewac i go zbluzgac, ze kaze mi sie rozluzniac a ja mam systko ok z metabolizmem:)to jest w³¹snie rpzyk³ad tego ze trzeba umiec zrozumiec przes³anie:) i zawsze brac go z dobrej stronyTez kiedys by³am tu nowa i nic z³ego ani nieprzyjemnego mnie tu nie spotka³o.Tak wiêc radze wszystkym dac se na luz:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede sie powtarzac juz kilka osob napisalo to co ja bym chciala napisac, napisze tylko jak Manka, zetez kiedys na tym forum bylam nowa ale krzywda mi sie tu nie stala Manka chwilowo moze nie sprowadzaj mnie do parteru mam wystarczajaco zgruchotane kosci ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeÂśli majÂą pisaĂŚ tu 'nowi' to piszĂŞ...wg mnie jak toÂś rejestruje siĂŞ na forum to to powinien zawsze zastanowiĂŚ siĂŞ dwa razy co napisze... nikt cie tu jeszcze nie zna i ocenia cie po twoich postach... mĂłwiÂą, Âże pierwsze wraÂżenie jest najwaÂżniejsze...ja nie mam takich problemĂłw - bardzo mi siĂŞ podoba na tym forum i wiem, ze jeÂśli mam jakiÂś problem to ktoÂś mi doradzi, a jeÂśli ja mogĂŞ w czymÂś komuÂś doradziĂŚ to doradzam pozatym poznaÂłem tutaj juÂż trochĂŞ ciekawych ludzi i myÂślĂŞ Âże w nowym sezonie poznam jeszcze wiĂŞcej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Ja tez jestem nowy na forum nie pozna³em osobiœcie uczestników nie znam ich, ale przywitali mnie ciep³o, odrazu uzyska³em od nich cenne rady i wiem ze mogê zawsze siê zwróciÌ z proœba o pomoc...... Mnie tam jak najbardziej podoba siê atmosfera na forum s¹ tematy gdzie mo¿na poradziÌ siê ludzi, którzy d³ozej w tym siedz¹ i s¹ bardziej doœwiadczeni, ale s¹ tez tematy gdzie mo¿na siê poœmiaÌ i nieŸle ubawic. .... Ogólnie uwa¿am z moich obserwacji ze jest tutaj mila i luŸna atmosfera a starsi forumowicze z przyjemnoœci¹ witaj¹ nowych uczestników.... I nie wa¿ne czy jesteœ nowy czy nie zawsze ci pomog¹ w miarê mo¿liwoœci. Takie jest moje zdanie i cieszê siê ze tak jest.... Co do grupy trzymaj¹cej w³adze to myœlê, ¿e jesteœ kolego w b³êdzie nie ma tutaj czegoœ takiego po prostu s¹ ludzie, którzy siê ju¿ trochê znaj¹ i s¹ z ¿yci z sob¹ i wiedza, na co mog¹ sobie pozwoliÌ.. Mo¿esz to porównaÌ do swojego œrodowiska znajomych! Czy uwa¿asz ze skoro masz ziomków, z którymi siê znasz d³ugo to macie jak¹œ w³adze!!?? Myœlê ze pomyli³y ci siê pojêcia i nies³usznie i bezpodstawnie wysuno³es taka opinie, o starszych forumowiczach... To tyle od joookera w tym temacie Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.