Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po imprezie, poznalem pare nowych twarzy ale i tak polowy nie pamietam.Motomaniaczka ciebie oczywiscie zapamietalem przez ta slynna bluzeczke

No nie.............Po prostu ciezko uwierzyc w to co sie slyszy.....Myslalem, ze jestesmy banda motocyklistow, a nie zlodziei..............
Ja tu tak troszke w obronie motocyklistow chcialem: sluchajcie na imprezach motocyklowych raczej sie nie zdarzaja kradzierze, biorac pod uwage to ze kazdy mogl sobie przyprowadzic kogo chcial, mogl tez na impreze wprowadzic zlodzieja (mysle ze nadal bedziemy "banda motocyklistow, a nie zlodziei") Czarna nie ma za co. (Jak ktos chce jeszcze filmik DVD z Sarnowa to prosze dac mi znac)Sorki za OFF TOPIC.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

cykn¹³em parêfotek, co prawda marna jakoœÌ, ale co wymagaÌ od telefonu za z³otówkê http://rozbark.net.pl/~qdlaty/spotkanie_grudniowe/
Fakt jakos zdjec nie jest rewalcyjna ale lepsze takie niz zadne nawet moja zona sie znalazla na 2
To byÂł cios poniÂżej pasa  Karolcia
No co fakty sa faktami ze bluzczka fajna
Hmmm...faktycznie coÂś musi byĂŚ w tej bluzce  Karolcia
W niej jak w niej ale to co z pod niej wychodzilo to hohoho
Fajnie sie bylo spotkac. Innym razem trzeba pomyslec o wiekszym lokalu i o innej ochronie. Skad wytrzasneli tych PAJACOW??Dzieki za bibke
Dokldanie te debile to przegieci byli , nie wiem jak innych ale nas wkurwiali starsznie z tym ze raczej trzymali sie od nas z daleka.Chamskie ryje i tyle.
Jak ktos chce jeszcze filmik DVD z Sarnowa to prosze dac mi znac
A co jest na tym filmie bo moze ja bym sie skusil Bo w sumie to nawet zdjec z tamtad za wiele nie mamA jak ktos jeszcze ma to niech zapoda jakies zdjecia.Z gory wielkie THX dla tych co wrzucili jakies foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie sie przebilam przez te wszystkie wasze posty i musze dolaczyc sie do zdania ze imprezka byla spoko mam nadzieje ze nie trzeba bedzie czekac zbyt dlugo na nastepna imprezke tylko moze w ciut wiekszym lokalu, z innna ochrona i inna obsluga (cola bez szklanek a jak chciales szklanke to trza bylo sie z gosciem klocic bo ON NIE MOZE )accord dzieki za mila rozmowe i dotrzymywanie towarzystwa podczas zagubienia sie mojego meza anielica i czarrna niezle poszlyscie po bandzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie reszta fotek??..aa tam marudki przesadzacie ochrona moze troszke przesadzaÂła ale tylko w celu nie dopuszczenia do jakis nieprzyjemnosci, choc zdenerwowaÂł mnie jeden pan co krzyczaÂł na nas bo zucalismy sniezkami;( no coz moze jakas wleciaÂła do srodka do lokalu,no ale tak ogolnie byÂłoo nienajgorzeji zamiast narzekac na ochrone,lepiej wezcie sie da fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

³ooo no tka pozdrawiasz forumowickzi i forumowiczów ale trzezwienie tylko forumowiczki??.. raczje wiecje forumowiczów by³o ostro nastukanych  a poza tymn przyszlabys kiedys dosiad³a bys sie i pogada³a anie ze cz³owiek ci czesc mowi a ty patrzysz na nieog jak na ufo baknies zpod nosem cus(domyslam sie ze odpowieiadasz na powitanie) i na tym koniecale widac tak mosi byc 
WiedziaÂłam ze Ty to Ty Zreszta masz racje ze kiedys przydaÂło by sie porozmawiac... bo najwyrazniej kilka osob zdarzylo sie o mnie conieco dowiedziec...kto mnie lubi a kto niea mnie wogole nie znaja... PARANOJA. To tylko uprzejmosc innych.. tak naprawde jestem potulna jak baranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszedlem do siebie no to pisze Imprezka przednia bo...w dobrym towazystwie,natomiast lokal oraz obs³uga nie do konca. byly momenty ze ciezko bylo stanac bo o siedzeniu nie wspomne. natomiast bufetowi mogli by sie troche mniej wczuwac w role bo az momentami byli smieszni. ale towazystwo a min. virtuai marcin bandit cebul baton bolek aneta agata gabi no i moja ma³¿onka oraz ma³¿onki i dziewczyny ch³opaków z zawiercia i wiele wiele innych osób stwozyly taki klimat ze ja pitole. Tak czy tak na dobry poczatek by³a rewelka. mysle ze jakis wiosenny piknik bedzie jak najbardziej na miejscu.pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje (bo przy wyjsciu moglem byc malo zrozumia³y )organizatorom za zorganizowanie a forumowiczom za rozkrecenie imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłooo az miÂło sie czyta,wszyscy(w duzje wiekszosc) sa zadowolenie hihi...Piknik na wiosne dobry pomysÂł hehe.. jestem ZA!~!PS. Nora no to dobre to ze przynajmiej wiesz kto ci mowi czesc:) ale nastepnym razem nie skoncyzs ie na czesc tylko na siadaj i rozmawiamy Bad girll tom sei teraz dobrze usmiaÂła az se chyba sÂłownik wezme by sprawdzic czy dobrze se tÂłumacze.........................ozesz w mordkee ludzie to maja pomysÂły Rozuss to ja poprosze o duuuzyy soczek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom sei teraz dobrze usmiaÂła az se chyba sÂłownik wezme by sprawdzic czy dobrze se tÂłumacze.........................ozesz w mordkee ludzie to maja pomysÂły co masz na mysli ??Najwyrazniej nie zrozumiaÂłas tego co chcialam napisac... i co miaÂłam na mysli.. no trudno... nie wszystkim mozna dogodzic... PisaÂłas ze nigdy nie podeszÂłam porozmawiac.. moge powiedziec jedynie ze Ty rowniez tego nie zrobiÂłas ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.SMendel zajefajne biuro tylko tak jak reszta schody do dupy spadlbym  z nich ze 3 razy
Schody nie zle...ale przy moich w domu troche bledna...jak ktos chce pocwiczyc to zapraszam.Jak czlowiek pomysli co go moze spotkac to od razu idzie prosto.Ja na swoich trenuje juz paaare lat i teraz zadne schody mi nie straszne...
Rabbit nagroda??.. chyba porzadny kop w dupe i strzaÂł w morde
Popieram-2szybkie,jeden spacerowy.Wjazd z nogi i sprowadzic do podlogi. Mozliwe ze mogl to ktos za...aĂŚ ktos z "poza" naszego grona ale nie chce nikogo bronic.Leppiej zebym tego cvaniaczka nie spotkal...To lezy w jego dobrze pojetym interesie
To byÂł cios poniÂżej pasa    Karolcia
Ponizej...hahaha...chyba powyzej
Tomcio !! Nie no sory ty kurwa wiesz najwiecej.. jaki to ty fenomen nie jestes.... wez idz myslisz ze wczoraj siedziales przy striptizie i milaes kisiel w majtach to jestes boski ?? NO COMMENT !!
To Tomcia wyciagnela ta panna do striptizu? Jesli to nie Tomcio to sorry ale ktos kto tam siedzial to niezla pi...da!! Jakas dziewica czy co?!!Ale kto sie piz...dÂą urodziÂł ÂłabĂŞdziem nie umrze...Czarrnapowiem tak...ze mna nie mozna sie nudzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOra zrozumiaÂłam w 100% tylko smiesz amnie takie okreslenia jak mam podejsc skoro mowie ci czesc a ty nic;(
Manka Ciebie smiesza Mnie nie. To co miaÂłam napisac ze "Ktos" robi mi opinie wrednej suki... nie chciaÂłam byc az taka wulgarna.. ale skoro sama o to prosiÂłas...Nie zauwarzyÂłam Cie, z racji twojego niskiego wzrostu jak przechodziÂłas, Przepraszam. Byl niezÂły tÂłok...a Czesc ci odpowiedziaÂłam, pewnie nie usÂłyszaÂłas. Ok niewazne z pewnoscia nie raz bedzie okazja zeby siasc i poklachac jak Baba z Baba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesh co Tomcio skoro cos wiecej wiesz to pisz o tym a nie krytykuj innych....Bo jush wiele o Tobie sÂłyszalem od innych forumowiczĂłw
same pozytywy Nic mnie nie obchodzi co slyszales o mnie, wazne co mowia o Tobie Chodzi mi o to ze duzo osob stalo przy ttym plakacie! M.in my! Wiec wedlug CIebie tez jestesmy podejrzani? A ile osob przecgodzilo kolo niego....!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.