Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Z aparatem Nasha skurwysynstwo niech ten durny DEBIL ZLODZIEJ I SKURWIEL odda co nie jego Muy jako forum robimy akcje charytatywne i w naszysz szeregach jest ZLODZIEJ? Do ciebie gamoniu pisze kjesli juz to nawet nie jestez porzadnym zlodziejem bo porzadny zlodziej nie kradnie w swoim srodowisku ODDAJ CO NIE TWOJE napisz do pcheli i zalatw toJesli chodzi o imprezke to bylo super najebalem sie jak autobus w szczycie z powrotem walilem z buta i w pewnym momencie zabraklo mi sil i zostalem lezec ale zjawili sie mili panowie z policji i o dziwo odwiezli mnie pod dom o odprowadzili pod same drzwi dziwne co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

By³am,zobaczy³am no i niestety...szybko siê zmy³am,zakichane zajêcia weekendowe Kurde,ludziska,tyle Was by³o,a jak przychodzi sezon,to ludu na moto ni ma na ulicach hehehe Ogólnie impreza fajnie zorganizowana,wiele ludzi nie zna³am,no a kogo zna³am to spotka³am Jako ¿e krótko by³am,tylko kilka fotek cykne³am i 2 fimiki krótkie nagra³am Oby wiêcej by³o tego typu imprez (prawy i zapisz element docelowy jako ) : RozpoczêcieRadosna twórczoœÌ forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ktoÂś za....aÂł nasz baner "Kawasaki", taki zielony z czarnym napisem...wisiaÂł na ogrodzeniu przy wjeÂździe...... myÂślĂŞ Âże wiĂŞcej zrobi u nas dobrego - reklamujÂąc markĂŞ na naszym ogrodzeniu - niÂż u kogoÂś w pokoju ... dla "znalazcy" nagroda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabbit nagroda??.. chyba porzadny kop w dupe i strzaÂł w morde ja pierdziele trza miec nasrane w Âłepie zeby swoich okradac porazka wstyd i tylee...radziÂłabym poprostu grzecznie odniesc na swoje miejsce i oddac wÂłascicielom ich rzeczy i powiedziec przepraszam gÂłupi kawal to byÂł NIENAWIDZE ZÂŁODZEJI!!! zwÂłaszcza w swoim gronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka sorka ze wypilem ci browara na nastepnym zlocie postaram sie ci to wynagrodzic     
Pieronie jeden hehe wybaczam Ci, ale browara stawiasz Tygrys miaÂłes byc!!! Nawet szukalysmy Cie po sali z Czarna i co i dupa, nie przyjechaÂłes :[[[[[ AHA!Jak do tej pory mogÂłam zostawiac swoje rzeczy, sami swoi, ekipa znana, a co tu sie ku*a dzieje, co za szuje kradna czyjes rzeczy?!?!?!?! teraz widze, ze trzeba pilnowac doslownie wszystkiego! nawet pustego kufla :[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ¿yjê ale mia³em dzisiaj rano (13:00) kapê buhehe¿artujê, nic mi nie by³o nigdy wiêcej takiego mieszania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale impreza jak dla mnie by³o bardzo fajnie, towarzystwo by³o suuper, szczególnie jego piêkniejsza czêœÌ cykn¹³em parêfotek, co prawda marna jakoœÌ, ale co wymagaÌ od telefonu za z³otówkê http://rozbark.net.pl/~qdlaty/spotkanie_grudniowe/kiedy powtórka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odespalem i znow wsrod zywych!!Aniol Drogi,Mc Giver i Edison w jednym...Co do imprezki to...eee...lipa!!Ja slyszalem ze Ci motocyklisci to sie po pyskach piora na kazdej imprezie a tu nic.A tak na serio to tak:Cebul byl jak dziewica-poza zasiegiem.Tzn ze jak sie mialem z nim napic to gdzies mi uciekal Maku sie nie rozebral mimo tego ze kobiety by mu w tym pomogly.Ochrona-hmm jak juz mialem zrobic swoj striptiz( Czarrna i Marcin dzieki za pomoc ) tp przyszedl bramkaz i kazal mi sie ubrac.Kelnerka zwinela nam flaszke.Dobrze ze prawie pusta byla i mielismy jescze 2.Poza tym za malo stukania...a tyle sie o tym mowilo.A tak  to pozytywnie...tylko naglosnienie ciut lesiejsie by sie przydalo.Manka-tez Cie nie poznalem    a mijalismy sie z piùÌset razy Anielica za nocleg nie masz co dziekowac.Troche ciasno bylo ale kazdy mial gdzie spac. Strach pomyslec co by sie dzialo jak byscie byli w tym pokoju sami Czarrna-dzieki za impreze Motobandit-czemu mi nie powiedziales ze jakas akcja byla??Ja tez kcialem-tylko bez policji bo ostatnio za szeroko poszedlem i jak mnie zwina jeszcze raz...Motomaniaczkabaaaardzio fajna bluzeczka... Poza tym biale wino na kaca-bombaPysior tez jest zajefajny a jeszcze jak jest zimny...oj...dobre...P.S:Anilica,kto to byl ten Twoj kolega bo zapomnialem-sorry Jak sobie jeszcze cos przypomne to do pisze...
Hmmm...faktycznie coÂś musi byĂŚ w tej bluzce Karolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie w domu. Impreza - jak dla mnie - ZAJEBISTA!!! Mo¿e faktycznie troszkê ma³o miejsca, ale to znak na przysz³oœÌ, ¿e na nasz¹ "ma³¹" gromadkê motocyklow¹ trzeba szukaÌ czegoœ wiêkszegoSerdecznie dziekujê wszystkim, których mia³am okazje poznaÌ Niektórych mogê nieco nie pamietaÌ...ale chyba nie ja jedna Jesteœcie naprawdê wspaniali i mam nadziejê, ¿e to nie pierwsze i nie ostatnie nasze spotkanie Równie du¿e podziekowania dla organizatorów - wiem, ¿e nie tak prosto zrobiÌ dobr¹ impreze Aparatu i banera szkoda Ale niestety...przy takiej iloœci ludzi zawsze coœ siê wydarzy Czarrna - nastepnym razem juz im nie odpuœcimy Jeszcze raz bardzo dziêkujê za mi³e motocyklowe towarzystwo Ca³usy,karolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronie jeden hehe wybaczam Ci, ale browara stawiasz Tygrys miaÂłes byc!!! Nawet szukalysmy Cie po sali z Czarna i co i dupa, nie przyjechaÂłes :[[[[[
Anushka sorki... ale naprawde mam dosc daleko ponad 400 km straszna wiuga byla no i wyprawa na cale dwa dni co innego w lecie na moto... mysle ze jescze bedzie okazja sie spotkac:) nie bedziesz musiala mnie szukac sam Cie znajde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.