Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4318


twix

Rekomendowane odpowiedzi

a ja teraz cos troszke na temat sniegu.WÂłaÂśnie wrĂłciÂłam z Makro i Tesco i tak sobie patrze i co widze??..(pierwszy raz)stoja ludzie na dachach tych poteznych hal Âłacznie z Salonem meblowym AGATA i zrzucaja Âłopatami i pÂłachtami snieg,duuzo snieguMÂądry czlowiek po szkodzie??.. chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja teraz cos troszke na temat sniegu.WÂłaÂśnie wrĂłciÂłam z Makro i Tesco i tak sobie patrze i co widze??..(pierwszy raz)stoja ludzie na dachach tych poteznych hal Âłacznie z Salonem meblowym AGATA i zrzucaja Âłopatami i pÂłachtami snieg,duuzo snieguMÂądry czlowiek po szkodzie??.. chyba tak
Tez mialem okazje zauwazyc tego typu zachowanie ...jest dokladnie tak jak piszesz "MÂądry czlowiek po szkodzie??.. chyba tak "...ale to jest normalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina Wszechmocnego tylko ludzi ktĂłrzy to zaniedbali. BĂłg to nie instytucja speÂłniajÂąca wszystkie nasze zachcianki. Sami sobie gotujemy taki los. Wojny, przestĂŞpstwa, mordy itd. to nie BĂłg wyprawia tylko my. WiĂŞc zacznijmy myÂśleĂŚ nad naszym postĂŞpowaniem, a nie zwalaĂŚ wszystko na tego z gĂłry.WÂłaÂściciel tego obiektu chciaÂł przyoszczĂŞdziĂŚ na odÂśnieÂżaniu i oszczĂŞdziÂł ale fatalnie siĂŞ to skoĂączyÂło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cytat poszkodowanego, a oni wiedzÂą najlepiej co przeÂżyli i jak to krutko opowedzieĂŚ.ZapomniaÂłem modlitwy, a w mojej sytuacji jak mam pomuc, skoro sam codziennie poczebuje pomocy przez 24h. od osĂłb trzeĂŚich (rodzicĂłw)NA KONIEC - BEZ ZASTANAWIANIA ODDAÂŁBYM SWOJE ÂŻYCIE ZA TO DZIECKO, LECZ NIE MOGE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po zdjêciach w TV to tego sniegu na tym dachu mogo byc od pó³ metra w zwyz ile to trzeba tu ciêzar sniegu tu mog³a byc jaks skaza metalu tu muzyka gra³a i w dodatku wytwarza³o sie duzo ciep³a w srodku i wszytkie te czynniki mog³y wp³yn¹c na zawalenie ale my nie bêdziemy os¹dzaÌ lecz zrobi to prokuratura oby wskazali winnych bo w aszym kraju zoraz czesciej winnych nie ma. Wyrazy wspólczucia dla poszkodowanych rodzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie troche podkurzylo to iz przy takiej tragedii dziennikarze nie znali miejsca wypadku. MTK odbywaja sie w Katowicach jak sama nazwa wskazuje a nie w Chorzowie. Jak mozna miec reporterow na miejscu i dalej twierdzic ze chodzi o Chorzow. Przeciez adres hali to Katowice ul Bytkowska i pisze jak byk na stronie mtk a tu taka ignorancja ze strony dziennikarzy reporterow itd. Szkoda ludzi a dyrektora hali mam nadzieje ze dojada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ÂścisnĂŞÂło, gdy w TV pokazywali faceta ktĂłry rozmawiaÂł z synem znajdujÂącym siĂŞ pod gruzami przez komĂłrke. Jak mĂłwiÂł nie moÂże sie wydostac, bo ma przycisnieta noge, a na nim lezy martwa koleÂżanka.... Masakra... Âłzy cisnÂą sie do oczu :|Kilka zdjĂŞĂŚ:ARD.deInteria.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No staÂło sie jak siĂŞ staÂło i ktoÂś za to beknie... Pewnie jakby tak sie staÂło na gieÂłdzie to starszyzna pomyÂślaÂła by Âże "maÂła strata". Teraz trzeba tylko uwaÂżaĂŚ w innych miejscach bo w Polsce tak juz jest. Pozdro:unsure:...::: RiDe 2 LiVe - LiVe 2 RiDe :::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o miejsce to akurat to jest na granicy, bo z tego co wiem to ulica nalezy do Katowic a budynek do CHorzowa, no ale chyba to jest najmniej wazne. Fajna sprawa jest z Tesco w Bytomiu, ewakuowali ca³y budnek, razem z obs³ug¹ bo jak stwierzili "poziom sniegu zalegaj¹cego na dachu jest niebezpieczny"...dobrze wiedziec dlaczego ca³a Polska musi sie zawsze ³¹czyÌ w tragedi a nie w szczesciu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sÂłuchaj, dzieciaku (FREDDIE M.): moÂże to sÂą twoje poglÂądy i moÂże sÂą dla ciebie bardzo waÂżne, skoro obnosisz siĂŞ z nimi w takim miejscu w taki sposĂłb. Wszystko to wskazuje, Âże masz nie wiĂŞcej niÂż 16 lat - a przynajmniej funkcjonujesz na takim poziomie.tyle, Âże troche nie na temat - tu ludzie piszÂą o wielkiej tragedii, to nie miejsce na kozaczenie. kozaczyĂŚ moÂżesz gdzie indziej, a tu MORDA W KUBEÂŁ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo ju¿ zosta³o tutaj napisane o tej tragedii. Pojawi³y siê dywagacje na temat winy i ukarania winnych. Swoje 3 grosze wrzucili równie¿ katoliccy fundamentaliœci wiêc nie chcia³em brac udzia³u w tej dyskusji tylko uczciÌ pamiêÌ tych ludzi w milczeniu. Ale jak przeczyta³em, ¿e tego kto to zbudowa³ to pod mur i rozstrzelaÌ to mnie ruszy³o. Jestem projektantem takich hal i liczê je na codzieù. A wina mo¿e pojawiÌ siê w wielu miejscach. Wada materia³u, b³êdy w projektowaniu, b³êdy w monta¿u i b³êdy w sposobie u¿ytkowania i dbania o bezpieczeùstwo obiektu albo po prostu nieszczêœliwy zbieg kilku niekorzystnych okolicznoœci. Nie chcê przes¹dzaÌ bo nie mam dok³adnych informacji poczas ostatnich katastrof wina najczêœciej przypisywana by³a w³aœcicielowi wzglêdnie administaratorowi budynku.[*][*][*][*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam, czytam....niech sie niektorzy naparwde powstrzymaja od sadow....bo sa to chyba niepzremyslane slowa....takie, ktore przychodza pierwsze na mysl.Zgineli ludzie...tragedia...cos strasznego...Za kazdym razem jak slucham o tym w radiu, telewizji...serce mi sciska....Powinimys dziekowac i byc wdzeczni tym wszytskim sluzba ratowniczym, kotre tak szybko zareagowaly i uratowaly tylu ludziom zycie. Jest to katastrofa, kotra nie wydarzyla sie pierwszy raz. Slyszelismy o tragediach za granica...ale to nic nas nie uczy...Polakow....Powinno sie uczyc rowniez na cudzych bledach. Wiem, ze to strasznie brzmi,ale taka jest prawda. ile juz bylo tragedii przez zbyt duza ilosc sniegu. Czlowiek zawsze jest madry po szkdzie, jak juz ktos napisal. Wedlug mnie to snieg byl krop[ka nad i w tym wypadku. Za jakis miesiac dowiemy sie co byla prawdziwa przyczyna tej tragedii. Ale jesli chodzi o architektow, projektantow-to akurat w Polsce mamy swietnie wyszkolonych. To nie sa glupi ludzie i nie wierzez,ze nie zrobili obliczen na wszelki wypadek, gdyby spadla duza ilos sniegu....Nawet jesli to ma miejsce w Polsce na 100 ( miej lub wiecej). Ale Polacy uwielbiaja oszczedzac na wszystkim...nawet jesli chodzi o bezpieczenstwo setek ludzi, tysiace ludzi...Wiec wydaje i sie, ze ja odwazylambym sie raczej miec pretensje do wykonawcow niz projekatntow. Ale nie moim zadaniem jest oskarzanie kogokolwiek. Jest fdo tego powolana specjalna komisja. Oni wykonaja to zadaie. I albo sie dow9ekmy jaka jest prawda, albo nie. Nic nie poradzimy na to...mozemy pomoc tym ludziom, kotrzy ucierpieli w tej tragedii i pozostanmy przy tym.Straszna tragedia, katastrofa na terenie naszego kraju...perwsza od tragedii w 87 roku...zapewne wiekszoisci ludziom tutaj znana,bo albo mogli osobiscie ogladac i slyszec o tym w radiu, telewizji, albo z opowiadan.jedno jest pewne i chociaz tutaj mozemy miec powody do dumy...w momencie tak okropnym potrafimy sie zintegrowac...caly swit potrafi sie zintegrowac.Dla tych, ktorzy zgieli [*]"ZAPAL ÂŚWIECZKĂ ZA TYCH, KTĂRYCH ZABRAÂŁ LOS"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sÂłuchaj, dzieciaku (FREDDIE M.): moÂże to sÂą twoje poglÂądy i moÂże sÂą dla ciebie bardzo waÂżne, skoro obnosisz siĂŞ z nimi w takim miejscu w taki sposĂłb. Wszystko to wskazuje, Âże masz nie wiĂŞcej niÂż 16 lat - a przynajmniej funkcjonujesz na takim poziomie.tyle, Âże troche nie na temat - tu ludzie piszÂą o wielkiej tragedii, to nie miejsce na kozaczenie. kozaczyĂŚ moÂżesz gdzie indziej, a tu MORDA W KUBEÂŁ !!!
dzieciaka to sobie zrób i wychowaj. Ja wcale prymitywku nie kozacze tylko mówie jak jest bo ta ca³¹ wiara to sie kupy dupy nie trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.