Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4318


twix

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie co z wami nie s¹dzie to nie bêdziecie s¹dzeni !!!! napewno ka¿dy kto zwiani³ w tej katastrofie zostanie ukarany jak nie na ziemi to napewno gdzieœ indziej !!!nie nale¿y to do was ¿eby kogoœ oskar¿aÌ !!!FREDDIE M. ty najlepiej siê nie odzywaj albo poczytaj sobie regulamin tego forum !!! móg³by admin daÌ mu banna!!!Nalatujecie na kosció³, Boga i ludzi tylko to potraficienikt nie napisa³ ¿eby jakoœ uczciÌ œmierÌ ofiar jest ich tam bardzo du¿o !!!nikt nie da³ propozycji ¿eby zebraÌ siê i iœÌ oddaÌ krew do ludzi którzy teraz le¿¹ w szpitalach i jej napewno potrzebuj¹ !!!! mo¿e wreszcie ktoœ by uzna³ motocyklitów za ludzi a nie dawców, wariatów, morderców !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[*] jakby na to nie patrzec zawinil organizator czy tam administrator budynkuskoro juz piastuje taka funkcje to powiniem troche ruszyc glowa i wybiegac mysla o jeden krok do przoduskoro dach byl powierzchnia plaska to zrozumiale ze snieg nie mial sie jak zsunac i go nie ubywalo, a skoro nie ubywalo to caly czas byl nacisk na konstrukcje1.mialo prawo dojsc do zmeczenia materialu w miejscach gdzie byla konstrukcja gorzej zrobiona bo znajac naszych polskich fachowcow napewno nie byla idealna2.w dzien miejscami bylo na plusie, snieg zaczal topniec z wierzchu, ten pod spodem namakal i stawal sie jeszcze ciezszy a do tego doszlo jeszcze cieplo, ktore z wnetrza hali i katastrofa murowananiestety stanowisko do czegos zobowiazuje, nie tylko do brania pieniedzysnieg lezal tam nie od wczoraj wiec mozna bylo o nim pomyslec skoro szykowane byly tam imprezyobiekty powinno sie zabezpieczac przed imprezami masowymi a nie poniestety szukanie i obciaeznie winnego zycia tym ludziom nie wroci [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDDIE M. ty najlepiej siĂŞ nie odzywaj albo poczytaj sobie regulamin tego forum !!! mĂłgÂłby admin daĂŚ mu banna!!!
cenzury - oficjanie nie ma , wiec zostaw chlopaka w spokoju. Nie wierzy i ok (swoja droga ma troche racji ) a wracajac do tej tragedii to straszna sprawa - teraz ciagle wydobywaja juz ciala - i w TV gadali ze juz raczej nie ma szans na odnalezienie rannych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze kazdy ma prawo do powiedzenia swojego zdania!A ze wy jestescie katolikami(tak jak ja) a on niewrzacym i sie przeciwstawiacie jemu to jest czysty rasizm!
Rasizm jest to przeÂśladowanie na tle rasowym. A chyba nie mamy tu na forum murzyna. Wypowiedzi Frediego nie podobajÂą siĂŞ wielu osobom nie dlatego Âże jest niewierzÂący, ale dlatego Âże obraÂża Boga. A akcja z oddawaniem krwi byÂłaby wskazana. Co o tym myÂślicie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenzury - oficjanie nie ma , wiec zostaw chlopaka w spokoju. Nie wierzy i ok (swoja droga ma  troche racji ) a wracajac do tej tragedii to straszna sprawa - teraz ciagle wydobywaja juz ciala - i w TV gadali ze juz raczej nie ma szans na odnalezienie rannych
To po co jest tu adnim i jego regulamin !!! bez sensu niech ka¿dy jebie ka¿dego za jego wiarê, pogl¹dy i jeszcze co mu przyjdzie do g³upiej g³owy !!szkoda tylko ¿e tak du¿o goœci czyta te formu pewnie bedzie ich coraz mniej ludzie zarejestrujcie siê gdzieù na jakiejœ stronie "precz z Bogiem i koœcio³em " i tam piszcie takie rzeczy !!a nie obra¿ajcie wiary w któr¹ wiekszoœÌ ludzi na formu pewnie praktykuje !!! teraz jesteœcie strasznie m¹drzy a jak trwoga to potem wszyscy lec¹ do.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna tragedia smutek œciska serce A co do Boga to w takich sytuacjach faktycznie mo¿na postawiÌ sobie pytanie dlaczego pozwala na takie rzeczy ( oczywiœcie jak istnieje)Natomiast co do Ksiê¿y to oni napewno ( pewnie nie wszyscy s¹ wyj¹tki) zacieraj¹ rêce bo pieni¹¿ki pop³yn¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ksiezami nie jest tak jak piszecie .chociaz nie wierze w Boga, a tym bardziej w kosciol to uwzam ze zbiorki w wiekszosci trafia do potrzebujacych - tzn poszkodowanych. Jednak co by nie powiedziec o ksiezach to wczoraj przyjechali, udzielali sakramentow, pewnie rowniez podnosili na duchu ( jesli jest to oczywiscie mozliwe ) osoby ktore zostaly dotkniete ta tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nic juÂż nie moÂże mnie zdziwiĂŚ po tym jak usÂłyszaÂłem w radiu wypowiedÂź dwĂłch chÂłopkĂłw ktĂłrzy zapytani czy wszyscy pomagali innym w wydostaniu siĂŞ z tego budynku !!! odpowiedzieli Âże nie wszyscy jedni wynosili rannych a inni Âłapali sobie co cenniejsze ptaszki !!! co to za ludzie ??? jak moÂżna ich tak wogule nazwaĂŚ !!! dla mnie masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, troche znam sie na budownictwie, i z niektĂłrymi bÂłednymi okreÂśleniami i wypowiedziami nie mozna siĂŞ zgodziĂŚ.Przy tego typu obiektach konstruktorĂłw jest kilku i konsultujÂą siĂŞ oni miedzy sobÂą. Wg mnie fachowcĂłw w Polsce mamy dobrych i napewno zrobili swojÂą robotĂŞ dobrze. Jak dla mnie zawiniÂł wykonawca oszzcedzajÂąc na materiaÂłach lub administrator lub tez kilka tych czynnikĂłw naÂłozyÂło sie i sumwaÂło z sobÂą. Nie czas chyba teraz polemizowaĂŚ i snuĂŚ opinie kto zawiniÂł. JeÂśli sie na czymÂś nie znacie, to nie uwazajcie sie za fachowcĂłw w tej dziedzinie, nie mĂłwcie kto zawiniÂł, co byÂło Âźle zrobione.Odemnie w tym temacie to wszystko. Uczcijmy pamiec tych co odeszli, jest to wielka tragedia, ofiar Âśmiertelnych pewnie przybĂŞdzie, szkoada gadaĂŚ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam niektóre Wasze wypowiedzi i musze przyznac ¿e wy chyba niepojmujecie powagi sprawy,tragedi ...ludzie!!! po co te niepotrzbne k³ótnie(jak czesto ostatnio spotykane na naszym forum ) .....W takich chwilach rodziny ofiar przezywaja najgorsze chwile swojego zycia .....a tu ponownie co niektórzy z Was niepotrzebnie wszynaja "bitwe na posty" jeden drugiemu zaprzecza ,ten wierzy,ten niewierzy,itd...PO CO TO KOMU??? Sta³o sie jak sie sta³o czasu nieda sie wrócic ..niestety ...jedno jest pewne zawini³ cz³owiek :-( przez swoja pazernoœÌ,g³upote jak to czesto u nas w polsce OLEWKA NA WSZYSTKO...do czasu az cos sie wydarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak juÂż wszystko siĂŞ skoĂączy ludzie zacznom przychodziĂŚ przynosiĂŚ kwiaty i zapalaĂŚ znicze !!!  mam propozycjĂŞ w solidarnoÂści z rodzinami spotakaĂŚ siĂŞ tam zapaliĂŚ znicz kupiĂŚ jakiÂś wieniec i w ten sposĂłb uczciĂŚ pamiĂŞc ofiar!!
...tez mi taki pomysÂł chodzi po gÂłowie Napewno w jakims stopniu pomoÂże to rodzinÂą ofiar.....poczuja Âże wszyscy sÂą z nimi w tych ciĂŞzkich chwilach...jestem za !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczcijmy pamiec tych co odeszli, jest to wielka tragedia, ofiar Âśmiertelnych pewnie przybĂŞdzie, szkoada gadaĂŚ.... 
Tragedja jakiej nikt siĂŞ nie spodziewaÂł.IdÂąc spaĂŚ po 1h. ofiar byÂło 20, obudziÂłem siĂŞ o 8h. Tato oznajmia Âże juÂż 60, byÂłem w szoku.Obecnie 66 ofiar i same zwÂłoki, hhhm ile...PoruszyÂła mnie wypowiedz naocznego Âświadka, ktĂłry wyszedÂł caÂło.DOSTAÂŁEM OD BOGA DRUGIE ÂŻYCIE, tylko skÂąd ten wiewiurczy wybĂłr - nie moge tego zrozumieĂŚ.Moje kondolĂŞcje dla rodzin ofiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje co niektórym ugryœc sie w jêzyk i zamkn¹Ì sie!!!Zamiast debatowac czemu bóg na to pozwoli³,niehc kazdy z was zastanowi sie jak moze pomóc poszkodowanym-Modlitwa,dla wierz¹cych,a dla niewierz¹cych(nie wiem co tam robicie w takich chwilach)kurde jak mi cholernie zal tych ludzi:(a jak po mysle z emog³o spotkac to nas i jak wielu znajomych mog³am stracic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Lech Kaczyùski og³osi³ ¿a³obê narodow¹ po katastrofie w centrum targowym w Katowicach. Bêdzie ona obowi¹zywaÌ od godz. 16 w niedzielê do œrody, 1 lutego, w³¹cznie.Do katowickiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa zg³aszaj¹ siê ju¿ chêtni do oddania krwi. Od 8. bêdzie pobierana krew dla poszkodowanych w katastrofie budowlanej. Pierwsze zapasy zosta³y rozdysponowane miêdzy szpitale, do których przewieziono rannych. Akcja pobierania krwi bêdzie prowadzona od godziny 8. w budynku Centrum w Katowicach przy ulicy Raciborskiej, w Czêstochowie w szpitalu na Parkitce, w Bielsku-Bia³ej w oddziale terenowym Centrum. Krew bêdzie mo¿na oddaÌ tak¿e w ambulansie w kopalni "Bielszowice" oraz w Zabrzu w klasztorze Franciszkanów przy ulicy Franciszkaùskiej. Najbardziej potrzebne s¹ grupy minusowe, one s¹ bowiem najrzadsze. Krew oddaÌ mog¹ wszyscy, którzy skoùczyli 18 lat, maj¹ mniej ni¿ 65 lat i s¹ zdrowi. Wszystkie konieczne badania robione bêd¹ na poczekaniu, wystarczy zjeœÌ lekkie œniadanie i przyjœÌ z dokumentem to¿samoœci ze zdjêciem. Ca³y zabieg oddania krwi trwa zaledwie kilka minut. Pracownicy Centrum prosz¹, by chêtni zg³aszali siê w ci¹gu kliku nastêpnych dni, by krwi starczy³o na ca³y proces leczenia. Trwa monitoring, który ma okreœliÌ, jakie mo¿e byÌ zapotrzebowanie na krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uczelni dziœ rozmawia³am z kumplem,który jest ratownikiem...straszne,wywozili ludzi poprzebijanych stal¹,prêtami.... a co jest najsmutniejsze to to,¿e od godziny 1 w nocy nie by³o ju¿ ¿adnych sygna³ów ¿ycia,nikt nie wo³a³ ju¿ o pomoc co do konstrukcji hali,to zastanawia mnie jedna rzecz: dlatego dach by³ ca³kowicie p³aski? ja rozumiem,¿e nie jesteœmy w górach,ale na litoœÌ Bosk¹,nawet budy ps¹ siê buduje ze spadzistym dachem,dlaczego tu by³a ca³kowicie p³aska powierzchnia i ¿adnego spadu? a skoro ju¿ tak by³o,to gdzie by³ nadzór i administracja budynku? Szkoda,¿e ludzie rozumiej¹ swoje b³edy dopiero po fakcie.... szkoda ofiar,ale pomyœlcie te¿ o tym,kto by³ za to odpowiedzialny.....mieÌ na sumieniu do koùca ¿ycia tyle istnieù przez swoj¹ niedba³oœÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do konstrukcji hali,to zastanawia mnie jedna rzecz: dlatego dach byÂł caÂłkowicie pÂłaski? ja rozumiem,Âże nie jesteÂśmy w gĂłrach,ale na litoœÌ BoskÂą,nawet budy psÂą siĂŞ buduje ze spadzistym dachem,dlaczego tu byÂła caÂłkowicie pÂłaska powierzchnia i Âżadnego spadu? a skoro juÂż tak byÂło,to gdzie byÂł nadzĂłr i administracja budynku? 
Wiesz jesli chodzi oto ze dach byÂł caÂłkowicie pÂłaski to jest to jak najbardziej normalna zecz...i wydaje mi sie ze przy tak ogromnej konstrukcji takie dachy sie stosuje..ale nie oto chodzi....wydaje mi sie ze mozna miec pretensje do administracji budynku jesli tylko potwierdzi sie teza ze na dachu zalegalo zbyt duzo sniegu...wszystko wyjani sledztwo....narazie niemozna nikogo oskarÂżac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uczelni dziÂś rozmawiaÂłam z kumplem,ktĂłry jest ratownikiem...straszne,wywozili ludzi poprzebijanych stalÂą,prĂŞtami....   a co jest najsmutniejsze to to,Âże od godziny 1 w nocy nie byÂło juÂż Âżadnych sygna³ów Âżycia,nikt nie woÂłaÂł juÂż o pomoc 
mowili w TV ze ostatnie zywe osoby wydobyto ok 22
co do konstrukcji hali,to zastanawia mnie jedna rzecz: dlatego dach by³ ca³kowicie p³aski? ja rozumiem,¿e nie jesteœmy w górach,ale na litoœÌ Bosk¹,nawet budy ps¹ siê buduje ze spadzistym dachem,dlaczego tu by³a ca³kowicie p³aska powierzchnia i ¿adnego spadu?
dlatego plaski bo takie sa tansze w budowie - zreszta chyba jest niewiele takich obiektow z innym niz ten dachem.smutne ale ekonomia wygrywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.