Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4117


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

z gory przepraszam za brak polskich fontow.siedze sobie na zawodach we francji....na ulicach ludzie na moto sobie tu jezdza....ile ich tu jest....jak przyjemnie posluchac V ruszajacej spod swiatel na glosnym wydechu....wogole mozna sie napatrzec....tyle roznych modeli ...przerobek...ehc...byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech, a jak ja by³em w Norwegii, to tez mnie nosi³o Ducati, MV Agusta, BMW i inne ry¿owe wynalazki Kiedy tak patrzy³em jak sun¹ po tym równym i ostrym jak brzytwa asfalcie to mia³em ochotê wynaj¹Ì choÌby jakiegos skutera........................ ale drogo kutwa by³o Ju¿ Was deprecha bierze IdŸcie do garazu odpaliÌ moto i trochê siê ponarkotyzujcie spalinami, to Wam przejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie zajêcie ch³opaki znajdzcie!!!!ja ca³¹ sobote œci¹ga³em farbe z dekli,os³onek i wielu drobniejszych detali z alu,¿eby na wieczór rêce zaczê³y ropieÌ,strupieÌ i wkoùcu odpadaÌ od polerowania tak¿e Wam ch³opaki zajêcia brakuje a tak na serio to ja te¿ trochê spêdzi³em czasu na po³udniu i te¿ nie umia³em wytrzymaÌ wiêc po¿yczy³em sobie Yamahe BW's 50 i stoppe Ìwiczy³em ich i to bez kasku siê jeŸdzi³o,wœród laseczek w bikini,tylko ¿e ten skuter nie by³ zbyt konkurencyjny przy np Shadowce na g³oœnych wydechach G³owa do góry-jest efekt cieplarniany i za pareset lat bêdzie u nas cieplutko,i pla¿a ty¿ bedzie jak lodowce siê roztopi¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna a mnie sie sniÂło, Âże nie ma juz sniegu i Âże drogi sa suchutkie.MiaÂłem wielka ochote, Âżeby poÂśmigaĂŚ a tu moto rozkrĂŞcone.Kurna zerwaÂłem siĂŞ z wyrka i pierwsze co to do okna, bo jakoÂś tak sÂłoĂące miÂło swieci Na szczĂŞÂście to tylko zÂły sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wspomnienia z Francji, w 1991 po raz pierwszy zobaczyÂłem tam na Âżywo V-max'a, ZXR 750, wiecie, co to byÂł za szok (tamte nasze realia), najlepsze jest to, Âże jak tam wtedy jechaÂłem do roboty (winobranie) to miaÂłem nadziejĂŞ, Âże moÂże sobie przywiozĂŞ stamtÂąd jakiegoÂś sprzĂŞta, niestety, duÂżo mi zabrakÂło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wspomnienia z Francji, w 1991 po raz pierwszy zobaczyÂłem tam na Âżywo V-max'a,  ZXR 750,  wiecie, co to byÂł za szok (tamte nasze realia), najlepsze jest to, Âże jak tam wtedy jechaÂłem do roboty (winobranie) to miaÂłem nadziejĂŞ, Âże moÂże sobie przywiozĂŞ stamtÂąd jakiegoÂś sprzĂŞta, niestety, duÂżo mi zabrakÂło,
W tamtych latach wystarczylo pojechac do Trojmiasta,wtedy tam sie roilo od japonczykow tyle ze wlascicielami byli Niemcy...Wtedy tez pierwszy raz zobaczylem ZXR750 i sie zakochalem (8 lat pozniej sprawilem sobie takiego).Byla tez np.FZR1000,bylem normalnie w szoku....A ostatnio po paru wyjazdach nad polskie morze troche sie zdziwilem bo teraz tam nie ma wogole motocykli...u nas na poludniu jest ich 100 razy wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec bedac we Francji,najbardziej rozwalalo mnie to,ze tam motocyklisci w ogole nie zwracali uwagi na ubior-poprostu jezdzili w czym im sie tylko podoba,nawet w jakis garniakch,a nie wspominajac juz o tym ze jadac palili jakies fajki.No a maszyny,zgodze sie z wczesniejszymi wypowiedziami-bajera Chociaz uwazam,ze u nas rĂłwniez sa cudowne sprzety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtych latach wystarczylo pojechac do Trojmiasta,wtedy tam sie roilo od japonczykow tyle ze wlascicielami byli Niemcy...Wtedy tez pierwszy raz zobaczylem ZXR750 i sie zakochalem (8 lat pozniej sprawilem sobie takiego).Byla tez np.FZR1000,bylem normalnie w szoku....A ostatnio po paru wyjazdach nad polskie morze troche sie zdziwilem bo teraz tam nie ma wogole motocykli...u nas na poludniu jest ich 100 razy wiecej 
tak, tyle, Âże w tamtych czasach (a podejrzewam, zĂŞ i teraz teÂż) nad polskim morzem nie byÂło winobraĂą,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek,a kiedy jest ten twĂłj program solistĂłw bo 16 stycznia nic nie ma na Eurosporcie ani Eurosporcie 2 Do koĂąca tygodnia sÂą tylko transmisje z jazd solistek,par tanecznych i sportowych....... chyba Âże jesteÂś w solistkach jako reprezentantKA pl ? A co do moto na zachodzie, to ja teÂż miaÂłam takiego fioÂła jak byÂłam na wakacjach we WÂłoszech Pierwszy raz w Âżyciu widziaÂłam Bimote,coprawda z auta,ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GÂłowa do gĂłry-jest efekt cieplarniany i za pareset lat bĂŞdzie u nas cieplutko,i plaÂża tyÂż bedzie jak lodowce siĂŞ roztopiÂą
hmm w jakims programie slyszalem ze efekt cieplarniany dla naszego klimatu przyniesie zupelnie odwrotna sytuacje czyli oziebienie klimatu i bardziej srogie zimy ale to pewnie byl blefff zeby zdenerwowac motocyklistow heheh byle do wiosny
Przemek,a kiedy jest ten twĂłj program solistĂłw bo 16 stycznia nic nie ma na Eurosporcie ani Eurosporcie 2 
na poloku cos powinni pokazywac to znaczy na jedynce sa transmisje przewidziane takze moze w ktorys dzionek zobaczymy jak smigatrzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tyle, ¿e w tamtych czasach (a podejrzewam, zê i teraz te¿) nad polskim morzem nie  by³o winobraù,
Ale za to kolonie tam byly A co do europejskich miast to 2 lata temu pracowalem w fabryce Volskwagena w Brukseli.Tez przezylem maly szok jak pod fabryka dla samych motocykli byly 3 specjalne parkingi,ludzie tam normalnie jezdzili na moto do pracy i to nie wazne czy padalo czy nie.I to na zajebistych sprzetach.Pamietam jak zawsze po pracy dawali na gumie na prostej kolo fabryki Ale generalnie najwiecej to jezdzili w nocy i mimo ze Bruksela to stolica Unii Europejskiej to zaden z nich nie mial seryjnego wydechu,wszyscy na glosnych sportowych.To byl jedyny raz jak na prawde mi to przeszkadzalo bo nie szlo w nocy spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, a jak ja by³em w Norwegii, to tez mnie nosi³o Ducati, MV Agusta, BMW i inne ry¿owe wynalazki Kiedy tak patrzy³em jak sun¹ po tym równym i ostrym jak brzytwa asfalcie to mia³em ochotê wynaj¹Ì choÌby jakiegos skutera........................ ale drogo kutwa by³o Ju¿ Was deprecha bierze IdŸcie do garazu odpaliÌ moto i trochê siê ponarkotyzujcie spalinami, to Wam przejdzie
ja byÂłem przed chwila sie ponarkotyzowaĂŚ pomogÂło co nie zmienia faktu Âże do wisony jeszcze 9 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 tygodni do kalendarzowej, a jak bedzie naprawde to sie zobaczy  jak wiosenka bedzie zlosliwa to sie zacznie dopiero w maju 
jak narazie domnie nie dociera inna opcja niÂż zima bedzie trwaÂła dÂłuÂżej niÂż do 21 marca a pozatym 24-26 jest MBS i do tego czasu musi byĂŚ ciepÂło!!!!!!!! obym sie nie myliÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BĂŞdÂąc 2 lata temu na Sardynie na zawodahc miaÂłam okazje pobrykac po wysepce,bo organizator nam sprawiÂł prezent:)2 tygodniowy pobyt na jego koszt:) przejechaÂło sie Austrie(fjanie sie patrzy na smigajÂących po autostradzie), WÂłochy(fajniutkie maszyny), na promie duzo podruzujÂących motocyklistĂłw:) no i na samym juÂż miejscu pierwsze co zobacyzÂłam byÂły skuterki:) ale zeby 10-20 skuterkĂłw ale ja ich zobacyzÂłam10000.... my jeden bus a na okoÂło skuterki:) jak mrĂłwek ich byÂło,pod szkoÂłami skuterki,na plazy skuterki, pod urzedami i innymi budynkami skuterki.SAkuterkĂłw wiecej niz chyba smaych ludzi:) No i piekne szybkie masyzny mm....i mili motocyklisci:)no i peÂłna kultura, kluczykiw stacyjkahc i jest gitWszyscy tylko po sobie trÂąbiÂą, ale to chyba taka forma pozdrowien u nich:)wiec tez trÂąbilismy:), no bo co Polak gorszy byc nie moze:) Mr.dipi tak co medalem sie pochwalisz pryz najblizszej okazji:) i poswiĂŞtujemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr.dipi dlaczego sie niepochwaliÂłeÂś Âże w zeszÂłotygodniowym Echu Miasta byÂł artykuÂł o Tobie? Jestem na dworcu w K-ce dostaÂłem Echo, patrze tak na okÂładke ... kurde skÂąd ja znam tÂą twarz... hmmm juÂż wiem! to przecieÂż Przemek! I w kaÂżdym razie powodzenia, nie wracaj bez medalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.