Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3841


AdiGotti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej LudzieBy³em w ostatni weekend na jarmarku œwi¹tecznym w wiedniu i có¿,grzane winko cool, straganów kupa, -4C , trochê œniegu i...Patrzê, a tu goœc na fjr pomyka sobie,za chwilê Viadro, póŸniej bmw endurasekitd...Wiêc pomysla³em ¿e i ja sobie poje¿d¿ê po œniegu.Przyjecha³em do roboty,a ¿e mia³em dzisiaj luzy,wyci¹gn¹³em babciê z hali(gdzie zimuje) odpali³em i KURNA pojeŸdzi³em wszêdzie tylko nie do przodu.ostatecznie zaleg³em w puchu, zmarzniêty i z Transalpem na nodze.Na szczêœcie tylko siê rozbi³o lusterko.Nie wiem jak inni, ale moja technika jazdy na œniegu(o ile takowa jest)jest równa zero hehe.O tej porze roku jednak pozostanê przy nartach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys kupilem w zimie na handel ZX6R wiec musialem nim chociaz troche pojezdzic.Na polach byl snieg ale drogi suche,bylo ok.-4 st.Jezdzilismy z kumplami na 4 sprzetach i zrobilismy w sumie za jedna niedziele 50km tylko ze jazda wygladala tak ze jezdzilismy od knajpy do knajpy gdzie pilismy gorace herbatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm przeczyta³em i chyba muszê sie wypowiedzieÌ jak narazie w zimie œmiga³em tylko mopedami(skuterkami) po œniegu po podwórku itd nie zaliczy³em ani jednego szlifa jak chodzi o ulice i przysz³a pora sprawdziÌ mój nowy zakup a ¿e by³ to œcigu to nie ³¹twa sprawa ale bezproblemowo go wyczu³em gorzej by³o z hamowaniem ale musia³em mieÌ ta pewnoœÌ ¿e jeŸdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze posiadaÂłem moja zacnÂą JawĂŞ 350TS, to zapinaÂłem ÂłaĂącuchy* na koÂło z tyÂłu i wio po Âśniegu :DNawet kulig robiliÂśmy...tylko jak siĂŞ wjechaÂło na asfalt to fajnie iskry szÂły *Stary ÂłaĂącuch napĂŞdowy, ktĂłry pocioÂłem na kawaÂłki ktĂłry obkrĂŞcaÂłem na feldze i zakrĂŞcaÂłem na ÂśrubĂŞ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja swego czasu jak mialem jeszcze Mz250 to mojego rekordu chyba nikt nie pobije ,a mianowicie w zimie przy -18c przyszla mi mysl do glowy zeby zrobic sobie probnÂą jazde po okolicy . Dwie pary kaleson trzy swetry i w droge (dodam ze to byÂło nocÂą po ledwo oswietlonej drodze . Tej ze zimy zdaÂżyÂła mi sie przykra sytuacja a mianowicie bliskie spotkanie z Polonezem ktĂłre mnie kosztowaÂło 500zÂł (dodam ze bez prawka) . Mam pierunckÂą nauczke ,i w zimie nie wyjezdzam tym bardziej mojÂą cb500 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie tylko aÂż odbiore moto z serwisu, sruuu po Âśniegu
Jazda po Âśniegu zaraz, coÂś mi siĂŞ przypomniaÂło Jade po oÂśiedlu wracajÂąc od kumpla, (juÂż ciemno) wychodzi mama z sÂąsiadkÂą i ona mĂłwi ,,pacz pani co za wariat,, a to tylko ja, moÂże i wariat - oceĂącie sami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.