Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odwiedziny Janusza (tego z TV)


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No witaj Janusz dawno cie tu u nas nie bylo. co to tego twierdzenia mysle ze jest ono prawdziwe z jednym malym aspektem ci ludzie ktorzy sie poddaja nie potrafia go udzwignac, a jezeli wierzysz w powodzenie i dazysz do celu to mimo wszystkich przeciwnosci i zlorzeczen losu da sie ten cel osiagnac. pozdrawiam serdecznie i zagladaj do nas czesciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trudno mi powiedzieĂŚ... NiektĂłrzy dostajÂą tak duÂżo na wÂłasne barki, ze nie potrafiac poradzic sobie z problemami odbieraja sobie zycie....SamobĂłjstwo nie jest rozwiazaniem to ucieczka od problemu, poddanie sie. Chociaz z drugiej strony sama po sobie wiem, ze kiedy nie ma juz siÂł na nic to wydaje sie najlepszym co mozna zrobic. Tylko ilu ludzi potrafi sie przemoc i to zrobic.... Ehhh.... nie jestem w stanie napisac wiecej... :cry3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest??? :?: :?: :?: Kobiety przek³uwaj¹ sobie uszy, nosy, pêpki, brodawki, rodz¹dzieci, czêsto maja cesarkê, wstrzykuj¹ silikon w ró¿ne czêœci cia³a,depiluj¹ gor¹cym woskiem w³osy na nogach, pod nosem, na wzgórkach³onowych, robi¹ sobie lifting, tatua¿e, odsysaj¹ sobie t³uszcz,zmniejszaja poœladki, usuwaj¹ ¿ebra, operuja biusty, usuwaj¹ skórki na palcach a nie mo¿na ich bzykn¹Ì bo je g³owa boli ....bez obrazy... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po dÂłuÂższej przerwie mojej nieobecnoÂści Od soboty nie mogÂłem dostaĂŚ siĂŞ na wasze wspaniaÂłe Forum, ktĂłre mam oczywiÂście dodane jako ulubiona strona.CaÂły czas wyskakiwaÂł mi b³¹d numer 404 i nieprawidÂłowy URL.MyÂślaÂłem z poczĂŞtku, ze to potrwa dobĂŞ, dwie, ale po czterech dniach siĂŞ zniepokoiÂłem i piszĂŞ do Dragona co jest grane z Forum, czy trwajÂą jakieÂś przace konserwacyjne, czy moÂżna w inny sposĂłb wejœÌ na stronĂŞ i coÂś fajnego do Was KoleÂżanki i Koledzy napisaĂŚ, bo jak zauwaÂżyÂłem mĂłj ostatni post wzbudziÂł wÂśrĂłd Was doœÌ duÂże zainteresowanie- cieszĂŞ siĂŞ z tego, bardzo KudÂłaty, tak Motobandit miaÂł racjĂŞ, tutaj w miejcu o " Janusz, ten z TV" , czyli o mnie o Nico 333 pisze siĂŞ przeró¿ne rzeczy, czyli ja wprowadzam ró¿ne temety, odkÂąd jestem zalogowany na Forum. Jak siĂŞ tutaj spox czuje napisaÂłem w jednym ze swoich pierwszych postĂłw.Szkoda, Âże straciÂło mi siĂŞ moje archiwalne zdjĂŞcie z 20 urodzin, gdzie le¿¹c w ³ó¿ku zaÂłoÂżyÂłem sobie kask i narzuciÂł mi kumpel mojÂą skĂłrĂŞ. BĂŞdĂŞ musiaÂł prosiĂŚ Dragona, aby pomĂłgÂł mi z tym zdjĂŞciem, by znĂłw zaistaniÂło. Ma dla mnie szczegĂłlnÂą osobistÂą wartoœÌ.PoczytaÂłem soboie posty nawiÂązujÂące do mojego. Anushka masz racjĂŞ, Âże to tylko wymĂłwka zfrustrowanych kobiet, a Ty Dragon, juÂż sobie wyobraÂżam jaki miaÂłeÂś ubaw w tej Aptece.Ja Âżeby okazaĂŚ swĂłj ubaw z tej sytuacji, musiaÂłbym wyjœÌ na zewnÂątrz i gÂłoÂśno rykn¹Ì BÂŁAAAHAHAHAHA!!!Zrobili na tym Forum generalny remont, czĂŞsto siĂŞ zdarzajÂą?Nale¿ê do osĂłb, ktĂłre nie tylko przyzwyczajajÂą siĂŞ do osĂłb, zwierzakĂłw, Internetu, ale przywiÂązujĂŞ siĂŞ teÂż do rzeczy martwych jak np. poprzedni wyglÂąd Forum, do ktorego jeszcze tak bardzo nie zd¹¿yÂłem siĂŞ przyzwycziaĂŚ. NajwaÂżniejsze Âżeby mi b³êdy otwierania strony nie wyskakiwaÂły i URL byÂł poprawny.P.S. KudÂłaty, wpadnij do mnie z ekipÂą na rozpoczĂŞcie sezonu, to zobaczysz, Âże i u mnie w domu podczas odwiedzin nie ma tematĂłw tabu i jest luÂźna i miÂła atmosfera. Maja z JastrzĂŞbia- nie wiem pod jakim wchodzisz loginem, ale ciÂągle pamiĂŞtam co mi obiecaÂłaÂśJAK TO WSZYSTKIM MĂWIĂ "NIE JESTEM MÂŚCIWY, ALE PAMIĂTLIWY"Bez komentarza, to co napisaÂłem duÂżymi literami, bo gdzie dwĂłch PolakĂłw, tam trzy opinie.Siemanko, do nastĂŞpnego odcinka, na dziÂś odjeÂżdÂżam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.