Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odwiedziny Janusza (tego z TV)


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witka.Czytam Wasze posty i naprawdê jestem ca³y czas mile zaskakiwany tym, co do mnie piszecie.Jak siê Wam podobaj¹ moje dwa œwierzutkie zdjêcia, a jedno sprzed 10 lat, gdzie le¿ê w ³ó¿ku w moim kasku, a na siebie mam narzucon¹ moj¹ najlepsz¹ skórê, na której mój kumpel wymalowa³ mi Irka specjaln¹, niezmyawln¹ farb¹ do skór.Zanim zacz¹³em s³uchaÌ Depeche Mode, wczeœniej s³ucha³em muzyki punk-rokowej. Nawet w mieœcie, w którym mieszkam by³y doœÌ dobre zespo³y. Najwiêksz¹ popularnoœÌ zdoby³a kapela Psy Wojny z charyzmatycznym na tamte czasy wokalist¹ Falonem, który mia³ przynajmniej 5-6 kolorów na g³owie. Oprócz tego w Jarocinie z Jastrzêbia wyst. takie zespo³y jak GoœÌ Niedzielny i Garbate Anio³ki.Mia³em sporo kumpli,punków i którzy ojowali.Zbierali siê wszyscy pod Kaktusem, jak przechodzi³ inny nie znany im depeszowiec, to musia³ za przejœcie kupiÌ star¹ skarpetkê za 100 czy 50 i ch³opaki mieli ju¿ na jab³uszka. Ja oczywiœcie mia³em taryfê ulgow¹, nawet przechodz¹c przybija³em pi¹tkê z bli¿szymi kuplami jak ¯yleta.Ostatnio jeden z kumpli 26 wrzeœnia by³ zaprposzony do programu Ewy Drzyzgi, zrehabilitowa³ siê w wieku 24 lat. Teraz ma ¿onê i dwie córeczki, a tak ca³y czas by³ Holsem,a nawet dosta³ wyrok w zawiasach za pobicie gliniarza na s³u¿bie podczas zadymy z Ruchem Chorzów, a odprawê z kopalni przegra³ w karty i przepi³ w pijalni.W pon. kupi³em sobie najnowszy album Depeche Mode"playing the angel" i jestem wpieniony, bo nie gra mi na mojej nowej wie¿y,bo jest zabezpieczona przed kopiowaniem, a ta wie¿a ma wbudowan¹ nagrywarkê audio. Dobrze, ¿e mam 15-letniego Technicsa i obie wie¿e s¹ po³¹czone ze sob¹. Na Technicsie mi odpala, a w komputerze musia³em j¹ zainstalowaÌ.Jutro o 10 rano odwiedza mnie ksi¹dz, który by³ zaproszonym moim goœciem do reporta¿u, z którym pi¹tkê bym przybi³, gdybym tylko móg³. Jak widzicie, po koszulce, któr¹ mam na sobie jestem wrogo nastawiony do administratorów Koœcio³a Katolickiego.Jednak ten m³ody ks.Proboszcz jest naprawdê z powo³ania, a ka¿de nasze spotkanie jest naprawdê super.Wczoraj Wam pisa³em, ¿e odwiedzi mnie kole¿anka, która walczy z nowotworem.Mailowa³em z ni¹ od lipca, jednak wczoraj po raz pierwszy poznaliœmy siê w realu.Odwiedziny by³y bardzo udane, a nawet by³em zaskoczony jej œmia³oœci¹.Chcielibyœcie poznaÌ Wiolê ze zdjêcia? P.S. thekamil - reporta¿ bêdzie powtórzony na TVP II o godz. 17.40. Do nastêpnego odcinka lub jak Wy mówicie, do zobaczyska. P.S2 Je¿eli moje posty s¹ za d³ugie, to napiszcie mi o tym.Jestem nowicjuszem i nie wiem, czy siê za bardzo nie wychylam?A jak ju¿ niektórzy o tym wiedz¹, ceniê sobie szczeroœÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty nie sa za dlugie , kazdy pisze ile chce bez zadnych ograniczen.Fajnie ze kiedys sluchales tej muzy a szkoda ze juz nie sluchasz.Ja niestety nie przepadam za Depeche Mode ale w sumie kazdy slucha to co lubi.Ja w punk rocku siedze juz 15 lat i chyba mi juz nie przejdzie Fajnie ze poznales ta dziewczyne w realo o krorej pisales.3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico ten temat powstal z mysla o tobie! wiec sie nie ograniczaj! :mrgreen: ja slucham odorbinke punk'a- glownie KSU. a depechow waÂłkuje od poÂł roku dopiero- oczywiscie wszystko na +! postaram sie nagrac jutrzejszy program, bo raczej nie bede mogl go zobaczyc Nico jak masz ochote to napisz jakimi motorkami Âśmigales!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Janusz, ja niestety nie miaÂłam moÂżliwoÂści Cie poznaĂŚ ale czytajac tutejsze posty juz wiem Âże nie odpuszcze nastepnej moÂżliwoÂści. DaÂłeÂś wielu ludziÂą do myslenia i osobiÂście mi takÂże. DziĂŞki Tobie widzĂŞ Âże moÂżna pokonaĂŚ wszelkie przeciwnoÂści i walczyĂŚ do koĂąca. WITAJ WÂŚRĂD NAS i do zobaczenia niedÂługo mam nadzieje 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Maja, trzymam CiĂŞ za sÂłowo, a wiesz co mi obiecaÂłaÂś.
Jasne jasne, pamiêtam... sorki, ¿e tak póŸno odpisuje, ale ostatnio mam taki zapierdziel w szkole ze rzadko bywam na forum Jak zbiore ekipke to Ci na pw napisze i sie ugadamy, w tym tydniu niestety jest lipa, ale nie boj nic, obiecalam to dotrzymam slowa
Ja bym pewnie wpadl ale nie mam w tej chwili niestety motocykla....  :?
Motocykl nie potrzebny, teraz i tak zimno WiĂŞc jak bĂŞdziesz miaÂł chwilke to wpadnij do mnie i razem odwiedzimy Janusza, jeÂśli on nie ma oczywiscie nic przeciwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitkaDzisiaj znowu jestem trochê nakrêcony i z niecierpliwoœci¹ czekam a¿ bêdzie powtórka naszych reporta¿ów na TVP2 o 17:40. Za pierwszym razem b³êdnie podali mojego maila oraz nazwisko pielêgniarki, teraz te b³êdy maj¹ byÌ skorygowane, równie¿ z tego wzglêdu bêdê ogl¹da³ reporta¿, aby sprawdziÌ czy na pewno poprawili. W przedostatnim moim wpisie na Forum wspomina³em, ¿e we wtorek po po³udniu odwiedza mnie m³oda dziewczyna, która od trzech lat walczy z rakiem. Spotkanie by³o bardzo udane, a Wiola okaza³a sie przesymatyczn¹, pe³n¹ energii i chêci ¿ycia dziewczyn¹. Do nastêpnego sklikniêcia, lub jak to niekiedy mówi¹, do nastêpnego odcinka, siemka. PS. Dragonowi puszcze fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwi¹zku z gwa³townym wzrostem zachorowaù na Ptasi¹ grypê, Ministerstwo Zdrowia i Opieki Spo³ecznej informuje, ¿e NFZ nie pokrywa kosztów leczenia. Zwiêkszony nacisk k³adzie siê na proflaktykê. G³ówne zalecenie:NIE BRAà PTASZKA DO BUZI !!!!P.S. Szykujê siê na emisjê programu na TVP II. On jest puszczany z Warszawy i trochê jestem ciekaw, jaka bêdzie reakcja telewidzów. [ Dodano: 2005-10-20, 17:38 ]Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówi¹c, ten reporta¿ jakoœ mi nie przypad³ do gustu jak ten porzedni, emitowany na TVP Katowice.Wyciêli wypowiedŸ mojego Lekarza, któr¹ uwa¿a³em za bardzo wa¿n¹.Nadrobili robi¹Ì stronê o mnie. Poni¿ej wklejê link. http://ww2.tvp.pl/4785,20051020258845.strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj brachu z jednej Wsi sorki ze mnie nie bylo w niedziele ale wylozylem sie taki zemnie cherlak zdech³y non stop mnie jakas grypa z³apie nie powiem za co :mrgreen: Kórteczke masz zajebista no nie wspomnie juz o topku a co do zespo³ó pankowych nio to Psy Wojny to jest to szczególnie utwory "demokracja" "5.12" no i "Dziwki xx wieku" :mrgreen: ostatnio bylem na ich koncercie w czerwcu obchodzili xx-lecie istnienia zespolu (wystep by³ pod liceum numer 3) zajebiscie grali chcialbym skolowac kasete video z nagraniem tego koncertu ale jakos nie moge znalesc goscia ktory ja ma przypuszczam ze kablówka nasza bedize miala to nagrane tylko ciekawe czy uzycza jej do przegrania .............a skoro mowa o jastrzebskich zespolach pankowych to znasz mo¿e EGZYSTENCJE zespó³ juz od dwana nie istnieje ale dawa³ niezle Mam nadzieje ze sie szybko zobaczymy i nie nawale na nastepny raz 8) P.s ten ksiadz nie jest tak czasem z parafi na Arki Bozka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, kurde ale od rana dzisiaj u mnie ostre zamieszanie, telefony siê urywaj¹, maile a co najwazniejsze uda³o mi siê od pewnej pani, która ma swoj¹ fundacjê za³atwiÌ ssak, bêdzie w przysz³ym tygodniu i wa¿¹ siê losy co do zakupu mi nowiutkiej HONDY, która bêdzie mia³a swoje miejsce na balkonie. Jak ju¿ j¹ bedê mia³ to wyœlê Wam linka lub fotkê. BOA6 o Egzystencji s³ysza³em, jednak nie by³ to tak popularny zespó³ jak Psy wojny i GosÌ niedzielny, a ksi¹dz proboszcz Marek, kt/óry zarazem jest pra³atem i dziekanem, dok³adnie, pochodi z najwiekszej parafii w moim miescie, jaki piszesz, z Arkii Bo¿ka,bo w mojej parafii nie ma ksiê¿y, s¹ tylko sami administatorzy koscio³a katolickie, którzy zamiast munduru, nosza sutannê i nie mam z nimi i nawet nie chcêmieÌ ¿adnego kontaktu. Mam dla Was ma³¹ zagadkê, je¿eli zgadniecie kto mi przys³a³ to zdjêcie i co to za osoba, to macie u mnie browarek, którego oczywiscie Dragon przywiezie na rozpoczecie sezonu motocyklwoego przy kolejnym naszym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj NicoBardzo mnie cieszy fakt, Âże ludzie zaczĂŞli siĂŞ interesowaĂŚ TwojÂą osobÂą. Ci z nas co byli u Ciebie, wiedzÂą co to bĂŞdzie za Honda - oby hulaÂła bezawaryjnie, ale pewnie niektĂłrzy powiedzÂą, Âże Suzuki byÂłoby lepsze :wink: (to oczywiÂście Âżart). O browarku oczywiÂście caÂły czas pamiĂŞtam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.