Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odwiedziny Janusza (tego z TV)


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogromnie sie ciesze ze moglem poznac Janusza wywarÂł na mnie ogromne wrazenie !! opÂłacalo sie wymarznac !! a jak wracalem to juz mi bylo cieplo bylem naladowany energia !! mysle ze sprawilismy radosc Januszowi ale on takze nam cos dal...takze Dragon, wiesz. nic tylko trzeba sie znow kiedys zgadac i jedziemy a jak juz beda browarki to wogole bedzie wypasik hie hie <joke>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz moja w tym gÂłowa zeby to nie byÂło jednorazowe
Nie tylko twoja To byÂł pierwszy ale na pewno nie ostatni wypad do Janusza. Na mnie tez zrobiÂł wielkie wraÂżenie. PodzieliÂł siĂŞ z nami przemyÂśleniami o takich sprawach na ktĂłre nie zwracamy uwagi na codzien, o ktĂłrych myÂślimy, Âże sa zbyt odlegÂłe. A silnej woli i hartu ducha moÂżemy siĂŞ od niego uczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie potwierdzenie jak wiele radoœciu sprawiliœmy Januszowi:£ukasz.Do tej pory nie opuœci³y mnie emocje. Nadal myœlê, ¿e dziœ mia³em taki fajny dzieù. Gdyby ktoœ, miesi¹c temu powiedzia³ mi, ze przyjad¹ do mnie motocykliœci z ró¿nych stron Œl¹ska, popatrzy³bym na niego jak na wariata. Ale jak widzisz, wszystko jest mo¿liwe do zrealizowania.Jak wstanê na nogi, niewa¿ne, czy bêdê mia³ 35, czy 40 lat, to napewno do³¹czê do Was. Na pewno bêdzie to zielone Kawasaki o porz¹dnych parametrach, gdzie setê w 3s. osi¹gnê, a max. prêdkoœÌ 380 km/godz. i frrrrrrr po d³ugiej, idealnej prostej.Zdjêcia wyœlê Ci na dwie raty. Teraz puszczam Ci zdjêcia zrobione w mieszkaniu, a w drugim mailu puszczê zdjêcia samych motorów, na których przyjechaliœcie.Jeszcze raz serdecznie Wam dziêkujê za zapisanie w mojej pamiêci tego dnia. By³ naprawdê bardzo udany. Jeszcze mam trochê do pisania. Jak siê wyrobiê, ok 21.30 postaram siê wejœÌ na Forum Œ³¹skich Motocyklistów, równie¿ zobaczê jak jest na czacie. Wejdê tam jako Nico, czyli filmowy Nicolas Tosscani.Przes³a³ te¿ do mnie trochê fotek, które zamieszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ja takÂże wrĂłciÂłem i zarejestrowaÂłem sie na 4um fajnie byÂło poznaĂŚ Janusza dla mnie on jest niesamowitym twardzielem a co do pogody to nie byÂła taka zÂła byĂŚ moÂże w nastĂŞpne odwiedziny pojade juÂż swoim sprzĂŞtem pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan (Sean), Kawasaki GPZ 500Dragon! DziĂŞki za szmatkĂŞ do mojego kranika W domu sprawdziÂłem i Âśrubki byÂły nie do koĂąca przykrĂŞcone DokrĂŞciÂłem i zobaczĂŞ jak bĂŞdzie dzisiaj Szmatka wyprana i otoczona powszechnÂą czciÂą bĂŞdzie czekaĂŚ na nasze nastĂŞpne spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.