Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie thx Aha mam pytanie moze nie od tego teatu... kto organizowaÂł zbiorke pieniedzy na MBS 2005 ?
Maku hmm no najbardziej nam pomogl Marcin z Yamahy I pan od aukcji ktory ciagle o nas przypominaÂł.Zbierali kaske: PcheÂłka, Maciek XTZ, Ja i PaweÂł PRC... JeÂśli ktoÂś jeszcze a niepamiĂŞtam i pomineÂłam to bardzo przepraszam, i prosze sie dopisac.ByÂło ok, ale ludzie sÂą niektorzy okropni! :[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiĂŞc tak bylam A teraz do konkretow. Ja pierdole biedna malpka, ta nie chciala isc a ta babka ja ciagnie za ta smycz :[ Wk**wia mnie takie cosPozatym, jak zauwazyla cala reszta nie bylo dyrekcji!! Co prawda panie wychowawczynie wkoncu przyszly i milo dziekowaly i tak dalej, no ale co to...Szkoda, ze dzieciakow tak malo bylo, ale byly usmiechniete! Dwoch panow mikolajow )) i prezenciki. Ale nie powiem, niektore dzieciaki takie slownictwo maja w stosunku do tych mniejszych.... grrrrOgolnie ciesze sie, ze tam pojechalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teÂż wrĂłciÂłam.............. Super impreza, nie bĂŞdĂŞ siĂŞ wypowiadaĂŚ na temat tego co zorbiÂła (a raczej nie zrobiÂła) dyrekcja, waÂżne, Âże dzieciaki siĂŞ cieszyÂły i byÂły zadowolone.......TeÂż mi byÂło Âżal tej maÂłpki....... biedactwo Jak ktoÂś bĂŞdzie miaÂł fotki jeÂśli moÂże niech poÂśle mi na emila.........Maku i caÂła reszta organizatorĂłw - gratulejszons............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okey ja jush coÂś mÂądrego moge napisaĂŚ bo mi przechodzi Ale byÂło zajebiÂście... martwi mnie " olewka od strony dyrektora... nie zjawiÂł sie i wogole" Jesli chodzi o impre no odbylo siem to nawet miÂło dzieciaki bardzo byÂłe zapatrzone w przedstawienie iluzjonisty po czym dostaÂły pakunki itd. bylo spkko ale najlepsa byla integracja forumowiczÂą w pub-ie " Pod rynnÂą " ja troche popiÂłem i jeszcze to odczuwam ale byÂło naprawde miÂło... jeszcze odruch czarnej i wylane browar na spodnie rozussa to byla jazda jutro bĂŞdÂą fotki na serwerze bo dzi nikt chyba nie ma siÂł cokolwiek zamieszczac.. 01greg wrzuc film na serwer bo ja tesh chce pamiÂątke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co wszyscy impreza ok aledyrekcja dno totalne zero zainteresowania jak bysmy przywiezli walizke kasy to pewnie by byli a tak to olewka ale dobrze ze dzieci byly zadowoloneDzieki wszystkim za pomoc w przygotowaniach za pakowanie paczek i za przybycie bez was to nie mialo by sensu jeszcze raz wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom ja tez jush naszczecie jestem na chacie...mozna nawet powiedziec ze jush jestem trzezwy. A co do mini zlociku to bylo suuupppeerr dzieciaki szczesliwe i w ogole...... pozniej nasza integracja w barze w ÂŁagisza CITY to jush w ogole byl odjazd...... muza, browar i mile towarzystwo ale nie moge przebolec browara ktorym oblala mnie Czarna nooo ale wybaczam jej to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.