Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KTOŚ SIEDZI NA TWOIM MOTOCYKLU!!!


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden facet z dzieckiem pod hipermarketem to mi keidys powiedzial ze czeka juz pol godz na mnie bym mu pozwolil zrobic fotke z synkiem hihi.(...)bez zebow da sie zyc haha
sÂą ludzie co czekajÂą i pytajÂą, bo pewnie wiedzÂą, co i jak, a dresiarz .. no comments a bez zĂŞbĂłw to niezbyt fajnie chyba, Âże sobie gibis zaÂłatwiĂŚ bo inaczej to siĂŞ nie wyglÂąda zbyt 'Âładnie'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szantymen, odrazu biaÂłogÂłowa to siĂŞ zdaza tylko w filmach hehe...my tu gadamy o wypierdkach w stylu dzieciak...dresiarz itd....no ale jak to by byla jakas laska hmmm sasiadajaca moje moto... ...chociarz szczerze to tez bym byÂł zdziwiony... [ Dodano: 2005-06-17, 19:18 ]zboq, Przeca tu same swojaki :wink: .....no prawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chetnie bym widzial jakas bialoglowe na tylnym siodelku mojego rumaka
raz tak prawie mialem wychodze od znajomych a na moto siedzi panienka a koles robi jej zdjecia jak mnie zobaczyli to dziwuszka zaczela szybko schodzic zachaczyla sie i walnela na glebe razem z moto pomimo zlosci bo wylalo mi sie troche paliwa i zgniotla sie sakwa smiac mi sie chcialo jak sie zbierala z z iemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chetnie bym widzial jakas bialoglowe na tylnym siodelku mojego rumaka
raz tak prawie mialem wychodze od znajomych a na moto siedzi panienka a koles robi jej zdjecia jak mnie zobaczyli to dziwuszka zaczela szybko schodzic zachaczyla sie i walnela na glebe razem z moto pomimo zlosci bo wylalo mi sie troche paliwa i zgniotla sie sakwa smiac mi sie chcialo jak sie zbierala z z iemi
... Âładna Panienka zawsze Âłagodzi obyczje heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te usmiechy wszystkich lasek
Na widok Twojego moto to pewnie Âładnie laski siĂŞ uÂśmiechajÂą i "gaÂłki" wytrzeszczajÂą Super wyglÂąd ma ten motocykl... Co do tego siadania przez obce osoby - jak bym mial takiego sprzeta to nikt by na nim nie usiadl bo ja bym z niego nie zsiadal wogole Masz moze jakies fotki? Przyslalbys mi na maila jak masz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade, no mahcajo oczkami jak zobaczyÂłam maszyne twixato tylko spoglodalam kto jest wÂłascicielem cacka:) no i nie ukrywam siadÂłabym na takie cus ale bez pytania nie ma mowy ahh...takze wlascielu przygotuj sie na oglodanie mego usmiechu i przewracanie oczek:) [ Dodano: 2005-06-21, 00:53 ]ps.zwlaszcza ze na fotce widziaÂłam grubegogadgedasiedzocego na tym motoszantymen, korze stopcie przyjed zno kiedy gdzies np.czwartek bumerang to obadasz dziewczyny powskakuja ale ja w pierwszej kolejnosci:);0jak sie ktora wcisnie to :krzeselko: :mÂłotek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest ze prawie zawsze w miejscach publicznych znajdzie sie pare gapiow, ktorzy dobitnie ogladaja twoje moto, ale nawet nigdy nie wyobrazalem sobie co bym zrobil gdyby ktos siadl na moim motocyklu. Na ile znam siebie i swoj charakter to tylko od plci i wieku delikwenta zalezaloby czy i jak szybko dostalby w tube.To tak jak mialby ktos drogi i zajebisty samochod ktory przyciaga uwage ludzi i zostawilby otwarty a ktos by sobie wsiadl do niego i sie bawil kieronica. Parking to nie salon, ani samochodowy ani motocyklowy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nawet nigdy nie wyobrazalem sobie co bym zrobil gdyby ktos siadl na moim motocyklu. Na ile znam siebie i swoj charakter to tylko od plci i wieku delikwenta zalezaloby czy i jak szybko dostalby w tube
Ale chyba nie kazdemu kto siedzi na Twoim moto dajesz w "tube" ? Chyba jak sie ktos spyta to go juz omija ta (nie)przyjemnoœÌ? Czy to jest tak: Koles sie pyta czy moze siasc a Ty mowisz tak ale pod warunkiem ze dam Ci w tube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez krew zalewa jak widze jak ktos mi na sprzecie bez pozwolenia siedzi,zjebe ma od razu  :x  Nie ma zlituj sie  :ranting:  Mi przewrocili kiedys w Czechach na kempingu ZX9R i mialem owiewke do malowania,nie wiem kto to zrobil bo to bylo w nocy a ja w tym czasie balowalem na imprezie....
nie miaÂłes alarmu jak doc. Furman?On sobie przywiÂązywaÂł butelkĂŞ po mleku do duÂżego palca, jak mu kradli to czuÂł [ Dodano: 2005-06-21, 22:24 ]
Darek tobie zwineli zaÂślepke, a mnie podnó¿ek pasaÂżera. WymieniÂłem 2 tygodnie wczeÂśniej podnó¿ki dla pasaÂżera w mojej maÂłej, podjechaÂłem pod sklep i zostawiÂłem moto na 5 minut. Po powrocie widziaÂłem Âże ÂłaziÂł koÂło niej jakiÂś ÂłoÂś, ale to normalne Âże ludzie oglÂądaja sprzĂŞty. Po powrocie do domu zauwaÂżyÂłem brak lewego podnó¿ka. MyÂślaÂłem Âże mnie szlag trafi, jakbym to zauwaÂżyÂł na miejscu to bym goÂścia wprasowaÂł w chodnik.  :crazy:
to trzeba byÂło wrĂłciĂŚ walcem [ Dodano: 2005-06-21, 22:28 ]
DANIELOS-----> jaki ten Âświat maÂły.Okazuje sie ,Âże ja Cie znam z widzenia.Czasem pÂłytki u Ciebie kupuje w Albercie....Pozdro.
No to na drugi raz jak bĂŞdziesz u mnie to siĂŞ przedstaw Âże ty to ty, to sie jakiÂś rabacik moÂże zrobi :mrgreen: Faktycznie jaki ten internet maÂły
a czym handlujesz?Moze cos kupie? [ Dodano: 2005-06-21, 22:30 ]
No pewnie, za ladny usmiech panienki motocykla Ci nie naprawia:)
ale mozna jej jak¹œ pokutê zadaÌ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozna jej jak¹œ pokutê zadaÌ
W sumie czemu nie, ale bylaby to dla niej bardzo meczaca pokuta... A juz szczegonie nie zazdroszcze jakby ta pokute musiala odpracowac z NICO bo on jakis taki nie wyzyty w tych postach... Tylko o jednym ) [ Dodano: 2005-06-22, 15:11 ]Twix i co z tymi fotkami???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mozna jej jak¹œ pokutê zadaÌ
W sumie czemu nie, ale bylaby to dla niej bardzo meczaca pokuta... A juz szczegonie nie zazdroszcze jakby ta pokute musiala odpracowac z NICO bo on jakis taki nie wyzyty w tych postach... Tylko o jednym ) [ Dodano: 2005-06-22, 15:11 ]Twix i co z tymi fotkami???
wÂłasnie Ci je posÂłalem :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.