Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KTOŚ SIEDZI NA TWOIM MOTOCYKLU!!!


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najgorsze jest to jak niektórzy opisali, ¿e si¹dzie taka menda przewróci moto a póŸniej ucieknie.Wkurza mnie jeszcze to, ¿e niektórzy potrafi¹ sobie zabraÌ coœ na pami¹tke, np. mnie z bulldoga ktoœ sobie zabra³ zaœlepke od lusterka, nie wiem na co mu by³a mo¿e nie mia³ korka do butelki z octem, bo s¹ podobne :roll:Kupi³em zapasowe no i chyba na super glue przykleje Poza tym jak moto ma tylko boczn¹ stopkê ³atwo jest go przewróciÌ przez takiego laika który chcia³ sobie tylko posiedzieÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek tobie zwineli zaœlepke, a mnie podnó¿ek pasa¿era. Wymieni³em 2 tygodnie wczeœniej podnó¿ki dla pasa¿era w mojej ma³ej, podjecha³em pod sklep i zostawi³em moto na 5 minut. Po powrocie widzia³em ¿e ³azi³ ko³o niej jakiœ ³oœ, ale to normalne ¿e ludzie ogl¹daja sprzêty. Po powrocie do domu zauwa¿y³em brak lewego podnó¿ka. Myœla³em ¿e mnie szlag trafi, jakbym to zauwa¿y³ na miejscu to bym goœcia wprasowa³ w chodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu nie ma co dyskutowac tylko w morde lac :!: Jak jedziesz na moto to palcem pokazuja DAWCA JEDZIE ale jak moto stoi na parkingu to wylaza a jak juz jakis zgred idzie z jakas laska to od razu popisy przed nia 8) widzialem kiedys w Krakowie jak jeden gosc pod uczelnia AE wywalil szmacazowi w rylo za cos takiego wysiadl z TT i szpan cos pyskowal no to dostal odpowiedz od goscia z moto a potem czyscil se portki z krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chce sie przymierzyc do maszyny zobaczyc jak to na niej jest cyz fota to czekam az wroci wÂłasciel:P:P ale jest tylu znajomych z masyznami wie cpoco zaczepiac obcyhc/?..lepiej swojego bo potrzyma i powie co i jak i gdzie:) a czesem nawet powozi:Pale tak bez nikogo bezczelnie NIGDY!!!! feee.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyœ zajecha³em pod sklep Diersion¹, poszed³em kupiÌ Kubusia.Wychodzê, patrzê a przy moim moto, grupka spasionych dresów Na motocyklu siedzi ich boss, gruby i spasiony, a przez pory w szyi wychodz¹ mu mro¿onki w postaci potu, które namiêtnie wpierdziela i sapie jak nied¿wiedŸ grizzli :mrgreen: Musia³em siê prosiÌ o to, ¿eby zszed³ ³askawie z Mojego motocykla, ale oczywiscie w zamian za rundê :mrgreen: Musia³em mu wyt³umaczyÌ, ¿e motocykl to bardzo niebezpieczna zabawka, dla ludzi z g³ow¹ i intelektem wiêkszym ni¿ jego penis itd Jego koledzy siê uœmiali, g³upio mu sie zrobi³o, zszed³ i poszli Za drugim razem, by³ ju¿ sam i niestety nie uda³o mi siê wyt³umaczyÌ orzeszkowi, ¿e to mój motocykl i on nie mo¿e na nim sie przejechaÌ, ze wzglêdu na mózg wielkoœci orzeszka, do tego wykorzystuj¹cy tylko jedn¹ jego pó³kule Widocznie, za¿y³ za du¿o dawkê sterydów i w³aczy³ mu siê agresor, przez co wymierzy³ mi niezwykle silnego sierpowego, który powali³ mnie na ziemiê :mrgreen: Nic mi siê nie sta³o i kij ze mn¹, ale mój kubuœ w du¿ej butelce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byÂło jeszcze za czasĂłw Diverisony, miaÂłem jakieÂś 17-18 lat DostaÂłem bombĂŞ na wÂłasnym osiedlu, pod sklepem nocnym na Zaborzu :? Ale co ja mogÂłem, jak chÂłop wazyÂł 140 kg, a Ja moze skromne 60 wtedy ObwĂłd bicepsu miaÂł chyba taki jak ja obwĂłd uda...ByÂło minĂŞÂło, co zrobiĂŚ Od tamtego czasu, zawsze unikaÂłem tego miejsca i motocyklem nie podjeÂżdÂżaÂłem w miejsca, ktĂłre mi jakoÂś nie pasowaÂły Strasznie zaczĂŞÂło mnie draÂżniĂŚ, jak ktoÂś mi siadaÂł na motocyklu, lub dotykaÂł i palcowaÂł :mrgreen: JakiÂś taki uraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zawozi³em klientowi komputery do nowego C.H. w Chorzowie. Przed wejœciem sta³o nowe BMW K1200S, ale nawet przez mysl by mi nie przesz³o ¿eby na niego usi¹œÌ. A co byœcie powiedzieli gdyby wam ktoœ nowego ZX-6R z przebiegiem 500 km przewróci³ ?? Ja bym chyba da³ na msze ¿eby takiemu rêce powykrêca³o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiedys pojechalem do kumpeli motorem i zostawilem go na jej posesji. Po pewnym czasie wychodze wsiadam na moto, wszystko cacy a tu nagle chce dwojke wrzocic i dupa zimna :x podjechalem spowrotem na jej plac i pytam sie ojca czy aby mi sie motor nie przewrocil a on mi haslo " no bo chcialem sobie usiasc i lekko motorem zachwialo i sie przewrocil" No przeciez urwac nogi to malo! a cp by on powiedzial jakbym wlazl mu do jego 4 kolek i bawiac sie wajcha z biegow przez przypadek ja ulamal?!?!?! glupota i chamstwo ludzkie nie zna granic!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taki przypadek ....pojechalem cosik na ruszt wrzucic do Mcdonald .ZSIADAM ..WLACZAM ALARM.ZDEJMUJE KACHOL...I WCHODZE KUPUJE DWA ZDECHLE KOTY I ZACZYNAM JESC...SIEDZAC PRZY TYM PRZY OKNIE I POdziwiajac moj¹ "mi³oœÌ" nagle podchodzi goœÌ w jakims pedalskich p³aszczu z dzieckiem mialo okolo 4lat .i zaczyna sie przygladac ...spoko wkoncu od ogladania nic sie niestanie.nagle dzieciak wskazuje tatusiowi na siedzenie ten bierze szczeniaka i zaczyna nim manewrowac w powietrzu i k³aœc na siedzenie ..wtym samym momencie adrenalina podskoczy³a mi na maxa..w zasadzie to jeszcze bym to przezy³ ale jak by mi moto przewali³ to :x to by by³ koniec zamieni³bym sie w HULK-a i rozerwa³ na strzepy...na szczêcie zanim ca³kowicie usiad³ to alarm sie w³¹czy³ i stary sie przestraszy³....i zaraz wzio³ dzieciaka...jak wyszed³em to sie sie t³umaczy³ ¿e "on chcia³ tylko..."sranie w banie ...ola³em goœcia bo bym mu musia³ wejœÌ na dach jego beczki i tez se posiedziec...wniosek taki ze niektórzy totalnie leja na to ze ktos musi zapieprzac na swoje moto...i dba jak moze a nawet i by sie przespa³ z nim w garazu zeby tak smutno nieby³o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, cos mi sie wydaje ze spora grupa tych wsiadaczy, nie bardzo wie, ze takie moto kosztuje niejednokrotnie duzo wiecej niz ich wychuchane mydelniczki. I wydaje im sie ze mozna bo to bez wartosci. A swoja droga to mi jakos nigdy sie nie zdarzylo by ktos sam wsiadl na moje moto. Jeden facet z dzieckiem pod hipermarketem to mi keidys powiedzial ze czeka juz pol godz na mnie bym mu pozwolil zrobic fotke z synkiem hihi.Ale maja racje ci co w morde leja! Ja moze nie bylbym taki radyklany, ale zjebke dostalby ze az uszy by spuchly. I nie wazne 50cm w bicepsie czy nie. Nie mozemy bac sie zyc!! Jedynie samotnosc jest hujo..... bez zebow da sie zyc haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.