Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WYPADEK Hochoła


FREDDIE M.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co kojaÂże to HochoÂł miaÂł lampe z przodu, akcesoryjnÂą Acerbisa takie podwujne swiatÂła w sztaÂłcie poziomej 8...ÂŻycze szybkiego powrotu do zdrowia.P.S.W to Âże z motocykli rezygnuje niewieÂże...
niestety nie, nie miaÂł z przodu ÂświatÂła, jedynie z tyÂłu Pozdrawiam, a HochoÂł niech wraca szybko do zdrowia i do jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur.so, wydaje mi sie ¿e jednak sie mylisz. Za³¹czam skreena na którym widaÌ ¿e jednak mia³ œwiat³o z przodu, sorry za jakoœÌ, ale jest to skreen z fimiku Dragona Od razu mówie ¿e niewiem dok³adnie jak by³o akurat w ten pi¹tek, ale w inne dni jak Hocho³ by³ na kompostowni to œwiat³o mia³ zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artur.so, wydaje mi sie ¿e jednak sie mylisz. Za³¹czam skreena na którym widaÌ ¿e jednak mia³ œwiat³o z przodu, sorry za jakoœÌ, ale jest to skreen z fimiku Dragona Od razu mówie ¿e niewiem dok³adnie jak by³o akurat w ten pi¹tek, ale w inne dni jak Hocho³ by³ na kompostowni to œwiat³o mia³ zawsze.
Nie bĂŞdĂŞ siĂŞ upieraÂł bo nie jestem caÂłkowicie pewny ale jak jechaÂłem za nim to wydawaÂło mi sie Âże nie ma ÂświatÂłapzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie wczytalem w temat... co do wypadku i jego winy moim skromnym zdaniem wina lezy po obu stronach i jest to dla mnie oczywiste, motocyklista nie powinien przekraczac ciglej a kierowca puszki nie powinien wyjechac na droge glowna nie upewniwszy sie wczesniej ze nie utrudni to ruchu innym, ale mimo wszystko zycze szybkiego powotu do zrdowia.ps. nie wiem dlaczego nie lubicie tak kierowcow bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego i ja mu zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby wyciagna wnioski z tego co sie stalo.Nie wszyscy dostawaja druga szanse.
...no wlasnie, stare przysÂłowie pszczó³ mĂłwi :"wolniej jedziesz, dalej dojedziesz- spiesz siem powoli, a zd¹¿ysz siem SPĂÂŹNIĂ" :roll: a koledze Âżycze szybkiego powrotu do zdrowia i na dwa koÂłamnie niestety jeszcze czasem kolanka dokuczajÂą mimo,Âże juÂż roczek ponad min¹³... :? (100kmph na studzience i w zakrĂŞcie a potem to juÂż krawĂŞÂżnik i ogrodzenie... bez kasku... w krĂłtkich spodniach i koszulce... brak doÂświadczenia a przede wszystkim WYOBRAÂŹNI :!: :!: :!: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten Citroen z ktorym Chocho³ mial wypadke jest do sprzedania jakby ktos reflektowal  Z tego co wiem Bronx szukal takiego autka  http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=73541778
najlepszy to jest opis samochodu: "SamochĂłd w bardzo dobrym stanie zadbany , garaÂżowany , pierwszy wÂłaÂściciel." - Wyrwane z kontekstu ale ciekawe.Hehe Sorki za OFF-TOPIC!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wystarczy na chwilĂŞ wyjechaĂŚ z naszego piĂŞknego kraju no i masz babo placek Ten kto zna tego mistrza, wie co potrafi i jak jeÂździ - ryzyko niestety wkalkulowane. Mam nadziejĂŞ, Âże szybko siĂŞ pozbiera na nogi i nowy sezon powita razem z nami na jednym kole Pozdrawienia dla "Kompost Crew"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.