Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3511


Madzia Kawabusa

Rekomendowane odpowiedzi

Czesto wszyscy pisza,ze sie nudza,dlatego zdecydowaÂłam sie napisac nowy temat wÂłasnie dla tych,ktĂłrym nuda zabiera zbyt wiele czasu.A wiec bede pierwsza osoba,ktora dzisiejszego wieczoru cholernie sie nudzi i wydaje mi sie ze bede staÂła bywalczynia i bede sie czesto wypowiadaÂła w tym temacie.Kuzwa dzisiaj to nawet nic ciekawego nie leci w tym telewizorze I wÂłasnie siedze sobie przed monitorem i pije pifko i wpierniczam kawaÂłek pizzy,ktĂłra mi wÂłasnie siostra przywiozÂła i sie wkurzam sama na siebie,ze nie mam nic do roboty,bo co tu o tej porze robic Nic mam nadzieje,ze tamat sie troszke przyjmie,takze PISZCIE JAK SIE NUDZICIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzie no widzisz a ja jutro (sobota) Âśmigam do Katowic na zakupy i do Rudy Slaskiej w rozliczenia sie z niektĂłrymi osobamia,wiec zawsze moÂżesz sie przylÂączyc podejrzewam ze nawet chetna bys byÂła mi towarzyszyc w ten miÂły dzien:) wiec nudy na bok i jazda.......anuha do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest piatek.. tygodnia koniec i poczatek.. a ja? wÂłasnie siedze i sie nudze !!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!! w tv nic godnego uwagi nie leci.. wiec pozostaje..mi komp.. ale jak sie zaraz zdenerwuje to wezme i pomimo tego iz jest weekend pojde sie uczyc... bo naprawde nie mam co robic.. Ale za to..... jutro imprezuje ble ble ble ble ble ble ble ble nudzi MI SIE ! ! ! ! ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nie mam czasu siê nudzic albo siê uczê, albo imprezujê Wczorauj by³ ca³kiem milutki dzionek... njapierw zjebane kolokwium, póŸniej 2 h krêgli, si³ownia i wiczór w doborowym towarzystwie Dzisiaj tez bêdzie ca³kiem przyjemnie: zaraz idê sprz¹taÌ a póŸniej do grodu Kraka na koncerta jadê Jutro pewnie siê bêdê uczy³, wiêc jak widaÌ grafik mam napiêty i nie mam czasu na nudê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno wrĂłciÂłam z zakupĂłw i w ogĂłle jazdaa byÂła nieziemska caÂły dzien smiania sie i wygÂłupĂłw juz dawno sie tka nie bawiÂłamzakupy udane kazdy cos kupiÂł,gadged nawet fryzjera odwiedziÂł, obsÂługa bardzo miÂło i byle takiej wiecej zdjecia mamy najlepsze z najlepszych jedno ale za dÂługie kolejki po jedzenie wrr.. no a pozniej napad na chate Jacy pyszna cynamonowa cherbatka,kilka filmokĂłw i nowa muza za pÂłytach i kilka innych atrakcji na ktore malo czasu poswiecilismy z braku czasu ale na przyszly raz na Halemby dÂłuzje zabawie wiec Jaca wszystko przed nami cyzli szykuj ......... chate a no i pdeÂłko peÂłne nocnej lektury jak ja to wszystko przestudiuje to uff..MEGAMOZG!!!no wiesz wy sie nudzcie razme a ja ........ mmm... oddam sie lekturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhhhhhhhhh.... ja za to swietnie spedziÂłam wczorajszy wieczor.... najpoierw house party u kumpla - gdzie chata byla otwarta dla kazdego i kazdy mogl wpasc ( Âświetnie !!!!!!!!!!!!!!!! ) nio a przed 22 zebralismy sie i poszlismy na dyskoteke.... nioooo yyyyyyyyazda jakich maloooooooooooooooooo !!!!! wprawdzie dosc troche przesadzilam z alkoholem ale nie byÂło zadnych wyczynĂłw niepozadanych , wiec bylo okej, a dzis... hehe nawet kac mnie zaden szczegolny nie meczy sama sie dziwie jak ja to wczorej wytrzymalam, tyle % i takie mieszanie Nio a dzis czas na nude - tz nauka buuuu pomimo tego ze we wtorek dopiero do szkoÂły... ale ehh musze kuĂŚ na mate na sprawol wiec sie zapowiada dzien nnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.