Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3420


gikser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zajmujĂŞ sie naprawÂą motocykli (silniki zatarte itp. skrzynie biegĂłw,gÂłowice)g³ównie japoĂące.JeÂżeli ma ktoÂś kÂłopot niech dzwoni a napewno pomogĂŞ.Naprawy sÂą fachowe i pomagajÂą unikn¹Ìfinasowej ruiny.DuÂże doÂświadczenie.MĂłj tel.608628712 lub [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze siĂŞ zaoferowaÂłeÂś z pomocÂą, ale moze coÂś wiecej?skÂąd jesteÂś, gdzie masz warsztat, czy moÂżna podjechaĂŚ pooglÂądaĂŚ jak Ci robota idzie i pogadaĂŚ osobiÂścieczasy konspiracji wyszÂły z modywÂłaÂśnie zaglÂądaÂłem na forum ogĂłlnopolskiei dowiedziaÂłem siĂŞ, Âże kolega jest ze stolicy, no ale fajnie, ze i u nas siĂŞ pokazaÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Leo,Ale przeciez nowy wal kosztuje np 4000 PLN .......no to jak ma byc tanio?????? Ja tam i tak jestem zdania, ze jak cos porzadnie grzmotnie w silniku to lepiej poszukac sprawnego.......bo to taniej wychodzi. Np na bajzlu silnik do mojego moto gosc chcial sprzedac za 1500PLN i jeszcze dawal na niego gwarancje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal i sie juz chyba nie pojawi...
Witam zainteresowanych dzêki za odzew.A wiêc napraw o których mówiê mo¿na bezpiecznie dokonaÌ jeœli ma siê odpowiedni sprzêt i wiedzê.I tak z doœwiadczenia wiem ¿e naprawiany np. wa³ korbowy wcale nie musi siê rozlecieÌ wczeœniej ni¿ nowy,chocia¿ teoretycznie jest troszkê mniej wytrzyma³y.Reasumuj¹c naprawa wa³u korbowego jest 4krotnie taùsza (np.nowy wa³ do gsxr 750w to koszt 4800z³) a naprawa zatartego ok.1000 z³.Faktem jest ¿e nie wszystkie wa³y mo¿na naprawiÌ np.pekniête.Odpowiadaj¹c na pytanie LEO jestem z Wawy Praga a co do mo¿liwoœci kupna u¿wanego silnika to naprawdê jak¹ gwarancjê mamy ¿e dany silnik bêdzie naprawde ok. a nie szrot.WiêkszoœÌ oferowanych silników pochodzi od handlarzy a oni tak naprawdê to sami nie wiedz¹ co maj¹. Mam nadziejê ¿e uda³o mi siê przekonaÌ ¿e po naprawie naprawde mo¿na cieszyÌ sie motocyklem i œmia³o nawijaÌ kilometry.POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.