Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koszulka i Naszywka Forumowa!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chcialbym wyjasnic problem indywidualnych koszulek z nickiem forumowym.Podczas peirwszej edycji rozpatrywalismy ten pomysl juz i zostal odrzucony w powodow finansowych. Cena jednej koszulki bylaby kosmiczna, wiec zdecydowalismy sie na lepszy gatunek koszulek co wydaje mi sie bylo dobrym pomyslem. Jak juz bedzie wiadomo ile czego to bede jeszcze rozmawial z firma ktora to bedzie robic moze jakas nowa technologia ale nic nie obiecuje.Aktualnie zostala mi z pierwszej edycji jedna koszulka ale trzymam ja jako wzorzec wiec jezeli ktos jest ciekawy jak to jest wykonane zapraszam do salonu.Z wysylka nie powinno byc wiekszego klopoty ale prosze sie liczyc z dodatkowym kosztem okolo 8,5 zl (Poczta Poslka)Koszulki i naszywki beda dostepne na poczatku Pazdziernika.Przez tydzien (urlop 8)) nie bede mial dostepu do neta wiec na pilne pytania odpowie Pchela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bĂŞdÂą tylko czarne? mnie by pasiÂła biaÂła no i jeszcze jedno - czy reklama salonu jest obowiÂązkowa? bo jeÂśli nie, to chĂŞtnie bym wybraÂł bez niej :roll: (sorki Marcin, ale tak jakoÂś )co do nicka, to sobie sam zrobiĂŞ napis z przodu nie takie rzeczy siĂŞ robiÂło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to oczywiÂście Âże chce koszulkĂŞ 8)  rozmiar...?? z tego co pamiĂŞtam Anushka ma S i ma jÂą do kolan wiĂŞc ja nie wiem tak Âżeby na 170cm byÂła dobra :mrgreen:  NO i na naszywke teÂż siĂŞ skusiÂłam wiĂŞĂŚ i jednÂą poproszĂŞ
Ja napis¹³em ¿e chce S ale nie wiem czy nie bedzie mi za duza bo Anushce by³a do kolan!!!Prosze o tak¹ na 1.65!!! :wink: Naszywke tez chce oczywiœcie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pytaù dotycz¹cych koszulki-a wiec:logo forum jest z przodu czy z tulu koszulki??kiedy koszulki ju¿ bêd¹ dostepe?czy istnieje mozliwoœÌ wysy³ki??odp
logo jest na plerach a reszta juz byla w tym watku... poczatek pazdziernika, tak bedzie mozliwa wysyla [cena+8,50zl ]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.