Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

co sądzicie o honda cbr 1100 xx


MICK

Rekomendowane odpowiedzi

I o co sie tu klocic? Mnie hajka na slowacji przy spokojnej jezdzie udalo sie zejsc do 5,5 litra. Kumpel ma xx na wtrysku i pali mu tyle samo Wiec spalanie nie gra roli Wyglad? RZECZ GUSTU Mnie osobiscie XX nigdy sie nie podobal. Zaznaczam osobiscie. Patrzenie pod katem kupie i ile na nim strace jak bede sprzedawal jest smieszne Ceny motocykli spadly i dosc znacznie po prostu rynek jest nasycony a wybrac dobry motocykl to juz inny temat. Awaryjnosc? I w hajce i w XX jesli robi sie to co powinno i w przewidzianym terminie nie wystepuje Ceny czesci nowych i w suzuki i w hondzie sa chore Jak bedziesz kupowal sprawdz sobie dokladnie motocykl bo ze zza granicy wcale nie oznacza ze idealny. Twoje pieniadze Twoj wybor a i ten i ten motocykl jest dobry. A co do pozniejszej sprzedazy motocykla musi sie znalezc czlowiek ktory chce taka duza pojemnosc. Wiecej ludzi preferuje od 600-1000 poza tym to jest inny typ motocykla ST a nie SS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie moje zdanie jest takie ze szkoda sie sprzeczac ktora mniej pali czy haja czy XX!!uwazam ze jak sie jezdzi takim sprzetem to nie powinno sie zwracac az takiej uwagi na to!!to w koncu jest podad 1l pojemnosci i to musi lyknac!!wiem ze teraz jest cholernie drogie paliwo no ale nic na to nie poradzimy!!jedyne wyjscie to butla z gazem do plecala i podpiac ja pod moto a wtedy zeden problem ze spalaniem!!TERAZ TOP MAM DYLEMAT BO TAK KOCIOL TU JEST ZE NIE WIEM CO WYBRAC!!ALE I TAK DZIEKI ZA WYRAZENIE OPINII!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powiem krotko mam Suzuki , ale Honda to Honda wybralbym bez dwoch zdan XX-a ( ale to moje zdanie ) zreszta sam mam takie plany to kiedy zakupic.Kidys bylem w Myslowicach tam jest jakis salon suzuki i widzialem jak staly 2 Haye w naprawie i to prawie nowe i koles z tamtad mowil ze non stop z tym przyjezdzaja bo cos jest nie tak.I z tego co slyszalem od innych to sa to awaryjne moto ale nie bede sie z nikim klocic na ten temat.Po to jest tyle motocykli zeby mozna w nich przebierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedÂż i ustosunkuj siĂŞ do niej jakos sensownie, a nie produkujesz tysiÂące literek zupeÂłnie niepotrzebnie  
staraÂłem siĂŞ tylko dowiedzieĂŚ czy masz jakieÂś podstawy Âżeby zabieraĂŚ zdanie w tym temacie jak nie miaÂłeÂś stycznoÂści z jakimÂś z tych motocykli i tyle,
a nie produkujesz tysiÂące literek zupeÂłnie niepotrzebnie  
wiĂŞc czemu ty produkujesz tysiÂące literek jak nie masz pojĂŞcia o czym mĂłwisz???????????? na poczÂątku nie wiedziaÂłem jak jest i staraÂłem siĂŞ to ustaliĂŚ czy naprawde jest tak jak piszesz bo mogĂŞ siĂŞ czegoÂś od Ciebie nauczyĂŚ ale jeÂśli tylko czytaÂłeÂś to chyba jednak siĂŞ nic nie naucze o tych modelach przynajmniej od Ciebie szanowny Kolego :wink: msg-9552-1211399429.jpgmsg-9552-1211399578.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Myslowicach tam jest jakis salon suzuki
Byl,juz go nie ma od lutego 2005,notabene to byl nasz salon :wink:
I z tego co slyszalem od innych to sa to awaryjne moto
A ja z doswiadczenia a nie z tego co slyszalem wiem ze to sa bezawaryjne motocykle.Zreszta szkoda gadac,kazdy kupuje to co mu bardziej spasuje.Ja juz w tym temacie napisalem co mysle i juz dalej nie bede sie spieral :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiĂŞc czemu ty produkujesz tysiÂące literek jak nie masz pojĂŞcia o czym mĂłwisz????????????    
I tutaj wychodzi to ¿ nie doczyta³eœ dok¹³dnie ani jednego mojego posta, a rozchodzi³o sie o jakieœ sensowne rozpatrzenie sprawy z udzia³em osób, które mia³y, lub maja stycznoœÌ z tymi motocyklami.Dobrze, ¿e zabra³y g³os Chyba w poierwszym z nich napisa³em NIEZORIENTOWANY W TEMACIE :mrgreen: Pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wróce do mojej wypowiedzi, co do spalania to je¿d¿ê g³ównie albo po mieœcie, albo w trasy, gdzie na szybszych drogach œrednio mykam 180-200 km/h (uwaga- to nie jest chwalenie siê, tylko stwierdzenie bo dla tego motocykla to naprawdê nie jest ¿adna prêdkoœÌ), wiêc uwa¿am, ¿e nie jest to du¿o 7-8 l w tych warunkach, oczywiœcie przy spokojniejszej jeŸdzie ³yka jeszcze mniej, ale to raczej jest trudne, bo trzeba siê pilnowaÌ z manet¹ ja akurat jeŸdzi³em ponad tydzieù XX-em i mogê stwierdziÌ, ¿e haja jest lapsza i dlatego wybra³em ten motocyk (mia³em mo¿liwoœÌ porównania i wyboru), a co do elastycznoœci to haj¹ na szóstym biegu przy 200/h mo¿na zgubiÌ pasa¿era przy przyspieszaniu, XX tak nie chodzi, natomiast wracaj¹c do tematu uwa¿am, ¿e lepiej kupiÌ motocykl, który jest w lepszym stanie technicznym, i bardziej Ci odpowiada pod wzglêdem w³aœciwoœci jezdnych, silnikowych itp. a druga kwestia to wygl¹d, ja mogê powiedzieÌ, ¿e mi wizualnie XX siê bardziej podoba, ale w konfrontacji z zaletami Suzuki nie by³a to kwestia istotna, ja uwa¿am, ¿e w tym segmencie haja jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie hajka udalo sie zejsc do 5,5litra ale to bylo na slowacji przy spokojnej jezdzie i na lepszych drogach ale 10litrow?? Nie udalo mi sie spalic tyle ani po miescie ani po trasie XX jest tez dobry i dylemat jest duzy U mnie przewazyl wyglad ale to juz osobiste odczucie Ceny nowych czesci do suzuki i do hondy sa tak samo chore I ten i ten bardzo dobry motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie hajka udalo sie zejsc do 5,5litra ale to bylo na slowacji przy spokojnej jezdzie i na lepszych drogach ale 10litrow?? Nie udalo mi sie spalic tyle ani po miescie ani po trasie
a jechaÂłeÂś kiedyÂś przez 100. lub wiĂŞcej kilometrĂłw ze ÂśredniÂą prĂŞdkoÂściÂą okoÂło 250 km/h (oczywiÂście i mniej i wiĂŞcej, piszĂŞ Âśrednio na danym odcinku), uprzedzajÂąc pytania w rodzaju co? gdzie? kiedy? informujĂŞ, Âże mi siĂŞ zdarzyÂło, na niemieckich autobahnach, niestety wĂłwczas mi tak paliÂł, ale widocznie mam jakiÂś felerny egzemplarz, co nie jedzie na powietrzu, no i nie odpycham siĂŞ w czasie jazdy nogami, przez co teÂż mi napewno wiĂŞcej pali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlosliwosci zachowaj sobie dla siebie Jezdzilem i z wiekszymi predkosciami. Bo ja w swoim poscie nie zawarlem zadnej zlosliwosci tylko zdziwenie jakbys "raczyl to zauwazyc". Szkoda czasu na jalowe dyskusje i zreszta nie tego to dotyczylo. I wcale mnie nie interesuje gdzie i jak wbrew pozorom, ale zycze i tobie dosc szybkiej jazdy za pomoca nog i spalania moze w wysokosci 2 litrow? A reszta niech bedzie "powietrze" jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiÂłem XX ponad 50 kkm przez 2 sezony i kupie go znĂłw, jak skoĂącze z torem. BusÂą nie jechaÂłem, ale na pewno jest szybsza i elastyczniejsza od stockowego XX FI, 150cc wiĂŞcej robi swoje. JeÂździÂłem po torze i poprzecieraÂłem owiewki na wylot (nie nadaje sie do tego). MajÂąc dynojety spalanie wahaÂło sie od 7 do 15l /100km. Przy jeÂździe do 260 byÂło na poziomie 10l tyle samo paliÂła F3 od kumpla. Na torze 13l/100km. 15 spalaÂł przy manetce odkrĂŞceonej do koĂąca. gliwice - wrocÂław (160km) nie do przejechania na 1 zbiorniku (22 litry). OgĂłlnie sprzĂŞt super, wygodny, szybki, elastyczny (z dyno dorĂłwnuje parametrami stockowej busie). A jeÂżeli ktoÂś szuka najszybszego sprzĂŞta to proponuje kawe 12, bo jest jeszcze szybsza od busy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

masa Iksów ,które widujê w polsce jest po zdrowych dzwonach,Kumpel kupi³ kiedyœ "okazje" i sie "okaza³o" ¿e ma przyspawan¹ g³ówkê ramy z innego sprzêta !!! Wydaje mi siê ,¿e ten bik przerasta³ wiêkszoœÌ swojch nabywców i koùczy³o sie tak jak sie koùczy³o-na jego rozbiciu .Masa luda kupowa³a go w³aœnie dlatego ,¿e by³ NAJ,NAJ ,NAJ.A nie sz³o to raczej w parze z umiejêtnoœciami. Jak ktoœ mia³ rozeznanie w temacie ,to do ³ojenia bra³ raczej Bladego albo Gixera 1000.Generalnie cza fest uwa¿aÌ ,bo te biki (XX i Harakiri)s¹ wyj¹tkowo "minowate"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.