Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

co sądzicie o honda cbr 1100 xx


MICK

Rekomendowane odpowiedzi

Gixer a jak wyglada awaryjnosc Busy??
Jaka awaryjnosc???Haye sa bezawaryjne,no chyba ze jakis domorosly mechanik wsadzi w nia swe lapy Mielismy taka na swerwisie na wiosne:jakis pajac probowal czyscic filtr paliwa i zjebal uklad wtryskowy :x
pali 7- 8/100 jak sie jest grzecznym, a jak nie to i 10 a nawet wiĂŞcej mi siĂŞ zdarzaÂło
Czyli tak samo jak 600-ki chociaz przy takim samym tempie 600-ka lyknie na pewno wiecej.Ale szczerze mowiac Haya przy grzecznej jezdzie spokojnie sie miesci w 6-7l,cos Ci Krzysiek duzo lyka ta Twoja busa... :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wybral bym x-a. Nie wiem jak to jest w roznych egzeplazach ale temat sprawdzony na 3 przypadkach. Dokladniej porownany niz sprawdzony.Kolega mial najpierw X 97 nastepnie buse 00 i teraz smiga X-em 02. Generalnie twierdzi ze z tych wszystkich najleszy by³ X na gazniku. Tylko faktycznie najwiecej mu ³yka³. Tylko ze roznice siega³y 0,5-1L czyli nie sa zawrotne. A co do elastycznosci z z Suzuki nie by³o tak ró¿owo (podobno) Dla mnie XX to klasyka i pool position jesli chodzi o klase turystyczno-sportow¹. Haya jest na 3 miejscu (jeszcze thunderace jest wyzej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do elastycznosci z z Suzuki nie by³o tak ró¿owo (podobno)
Tylko mi nie mow ze Haya jest nieelastyczna,kazdego XX wciaga nosem w tej dyscyplinie...
Haya jest na 3 miejscu
Wg jednego testu ktory byl nieporozumieniem:Haya za Thunderacem Redaktorzy to zrobili albo z przekupstwa albo z zazdrosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje, ¿e warto pomyœlec i nad X-em i nad Hay¹, bo obydwa zapewne dostarcz¹ swojemy kierowcy wiele frajdy, a zw³aszcza po przesiadce z GSXF 750 Chodzi tez chyba o stan techniczy - braÌ co lepsiejsie Zdecydowanie bardziej podoba mi sie XX, ale Harakiri zapewne jest motocyklem lepiej dopracowanym i bij¹cym pod wieloma wzglêdami X-a na g³owê (przynajmniej tak czyta³em tu i tam )Zaznaczam, ¿e nie mia³em okazji jeŸdziÌ ¿adnym z tych cacek, ale Suzuki ma ta przewage, ¿e zosta³o wypuszczone na rynek póŸniej od Blackbirda i zapewne spece ze stajni Suzuki, dobrze znali wady X-a i d¹¿yli do tego,¿eby te niedoci¹gnêcia nie zaistnia³y w ich produkcie Pozdrawiam i trafnych wyborów zyczê (niezorientowany w temacie :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mow ze Haya jest nieelastyczna,kazdego XX wciaga nosem w tej dyscyplinie...
nie mowie ze nieelastyczny ale z tym wciaganiem to sie zastanow.pojezdzij troche tym i tym to wtedy porownasz.Opieram sie na opini jednej osoby...mimo to doswiadczonej.Faktycznie suzuk jest nowoczesniejszy ale czy lepszy... nie wiem. kwestia gustu. Ja bym braÂł XX Honda to honda, nie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcale nie jest drozsza w zakupie
wÂłaÂśnie dlatego Âże to suzuki,dla mnie xx ma takÂą moc Âże nic wiĂŞcej nie trzeba,w tym roku jechaÂłem wersjÂą na gaÂźnikach i od np 160 przy otwarciu manety na 6tym biegu szÂła tak szybko,Âłoch!!!!ale suzi teÂż Âładne :wink: po co siĂŞ spieraĂŚ co szybasze????to tylko jeden z elementĂłw skÂładajÂących siĂŞ na to czy dobry albo gorszy motocykl(a akurat Vmax jest niezbyt dobrym wyznacznikiem)zaraz przyznaje Âże hayÂą nie jechaÂłem,ale tak jak kolega Gixer sam przyznaÂł coÂś musi byĂŚ takiego dlaczego ludzie wolÂą wiĂŞcej zapÂłaciĂŚ za HondĂŞ niÂż za mÂłodsze suzuki(i szybsze) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej podoba mi sie XX, ale Harakiri zapewne jest motocyklem lepiej dopracowanym i bijÂącym pod wieloma wzglĂŞdami X-a na gÂłowĂŞ
wydaje mi sie ze jednak xx jest ladniej wykonany slyszalem tu i tam ze spawy na ramie w hondzie i z reszta inne rzeczy sa o wiele bardziej dopracowane niz w haji [ Dodano: 2005-10-06, 15:16 ]
Zdecydowanie bardziej podoba mi sie XX, ale Harakiri zapewne jest motocyklem lepiej dopracowanym i bijÂącym pod wieloma wzglĂŞdami X-a na gÂłowĂŞ
mam kumpla w zielonej gorze ktory jest pasjonatem x-a i mowi ze wykonanie xx (spawy na ramie i te inne bnajery)sa o wiele lepiej i ladniej doszykowanie niz w haji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziÂło mi akurat o spawy, bo moim zdaniem w japoĂącach to najwiĂŞksze partactwo, ale przyznam,Âże Honda przwiazuje uwage do detali ChdziÂło mi jednak o to, Âże wprowadzenie na rynek XX-a byÂło zapewne sygnaÂłem dla Suzuki, Âże muszÂą zrobiĂŚ coÂś lepsiejsiego i chyba nie mogli sobie pozwoliĂŚ na to, Âżeby przyszli klienci mieli jakiekolwiek zastrzeÂżenia do nowego produktu, ktĂłry pewnie jeszcze w zamysÂłach konstruktorĂłw mial byc lepszy, a przynajmniej rĂłwnie dobry jak produkt Hondy Nie wiem czy im sie to udaÂło, czy teÂż nie. trzeba by postawic na przeciw siebie te dwa motocykle i ich uÂżytkownikĂłw Nie wiem jak suche dane techniczne oraz wyniki przyspieszeĂą i elastycznoÂści, ale Âśmiem twierdziĂŚ, ze Hayabusa chyba jednak wiedzie w tych dziedzinach prym (GabryÂś co Ty na to, masz tam jakieÂś dane techniczne??) :mrgreen: Jest jeszcze jedno zasadnicze pytanie Po co to komu w czasach kiedy drogi w naszym kraju reprezentujÂą soba iÂście albaĂąski poziom?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher jakim najszybszym motocyklem jecha³eœ???Twoja wypowiedz zabrzmia³a jakby moc XX by³a niewystarczaj¹ca,szkoda ¿e usun¹³em filmik z XX jeœli chodzi o przyspieszenia,zreszt¹ nie spierajmy siê jak dzieci jaki moto jest szybszy bo dla mnie przynajmniej to nie jest wa¿ne-mo¿e wyjœc nowe moto które bedzie jecha³o 400km/h ale bedzie niewygodne,ma³o porêczne,nie zwrotne,za ciê¿kie,bêdzie mieÌ co 2000 przegl¹d,spalaÌ 10l,skrzynia bedzie siê zacinaÌ .......co to ma do rzeczy???wiem ¿e w opini w³aœcieli oba motocykle s¹ super,ale ja wybra³bym honde-czemu????bo chyba przez wiele lat musia³a sobie zapracowaÌ na swoj¹ renomê i nie mo¿e pozwoliÌ sobie j¹ straciÌ robi¹c jakieœ kompromisy w zawieszeniu,silniku itp, wszyscy wiemy ¿e legendy kr¹¿¹ o Firebladzie,Afryce,Sefen fifty,transalpie,Cbr600, Xr600 ......to ju¿ s¹ motocykle z historii techniki i jakoœ musia³y siê sprawdziÌ przy zastosowaniach przez tysi¹ce u¿ytkowników ¿eby zas³u¿yÌ na legendê tak¹ jak¹ ma np fireblade,to moje ino skromne zdanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ludzie wolÂą wiĂŞcej zapÂłaciĂŚ za HondĂŞ niÂż za mÂłodsze suzuki(i szybsze)
A dlaczego niektorzy wola mlodsze Deawoo a niektorzy starsze BMW??? Poza tym dyskusja bezsensu,Leo broni Hondy i dobrze bo ktos w koncu musi ja bronic :wink: Poza tym zobaczcie jak wyglada zawieszenie w Busie a jak w XX Duzo jest takich elementow ale nie chce mi sie juz ich wymieniac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dyskusja bezsensu,Leo broni Hondy i dobrze bo ktos w koncu musi ja bronic  
i tak zamierzam siĂŞ za kupno bandita1200(ale ino goÂłego) i absolutnie nic nie mom do suuuuuzuuuuukiiiiiiii(a co jak co ale GSX-R 750 to teÂż przeÂłom i klasyka gatunku(wszystkie roczniki) aha i DR350 mi sie jeszcze podobo :roll: ale koniec,sorki za :Off-Topic: to nie o tym topic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher jakim najszybszym motocyklem jechaÂłeÂś???  Twoja wypowiedz zabrzmiaÂła jakby moc XX byÂła niewystarczajÂąca,szkoda Âże usun¹³em filmik z XX jeÂśli chodzi o przyspieszenia
B³¹dzisz gdzieœ ch³opcze miêdzy wierszami Przeczytaj jeszcze raz moja wypowied¿ i ustosunkuj siê do niej jakos sensownie, a nie produkujesz tysi¹ce literek zupe³nie niepotrzebnie Ja zadnego z tych motocykli nie faworyzujê, tylko próbowa³em jakos sensownie rozpatrzyc kwestiê porównania obu tych maszyn Filmiku nie szukaj, mam ich chyba ze trzy :mrgreen: A najszybszy motocykl jakim jecha³em, to byl w³aœnie GSXR 750'94 :mrgreen: Z reszt¹, moto naleza³o do mnie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.