Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

mam motocykl ktĂłrym jeżdże / mam motocykl naktory sie patrze


Miesko69

Rekomendowane odpowiedzi

Leon gupio godosz...bo np ty bez moto to co innego niz "klubowicz", hmm moze nietak.. motocyklizm to cos jak alkocholizm.. anwet kiedy niepijesz jestes alkocholikiem.... ale gadka tu sie toczy o kolesiach co maja moto tak do picu..a Gixer, wiesz co godzic sie z tym niebĂŞde.. i chociaÂż ktos moÂże byĂŚ chujem wobec mnie, ja niebĂŞde wobec niego... to taka hmm zasada ktorej staram sie trzymac a ze kto inny nie to swiadczy onim samym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braterstwo bylo kiedys,teraz juz go nie ma i trzeba sie z tym pogodzic,niestety...
NIE ZGADZAM SIE Z TAKIM PODSUMOWANIEM !!! Braterstwo jest , tylko trzeba bardziej chcieĂŚ niÂż kiedyÂś,gdy byÂło nas mniej.Teraz bardziej cieszy bo yes RZADKO SPOTYKANE ! Nie bĂłjmy sie nazywaĂŚ kogoÂś, kto Âżyje motocyklami -PRAWDZIWYM MOTOCYKLISTÂĄ,a szpanerĂłw na wyglancowanych sprzetach- DUPKAMI i SEZONAMI.To Âże tacy sÂą yes winÂą tego Âże motocykle wzbudzajÂą wielkie emocje i ludziska chcÂą byĂŚ z nimi kojarzeni.Na podsumowanie swojej wypowiedzi, na osÂłodĂŞ ,dodam ,Âże wiĂŞkszoœÌ z takich SEZONOWCĂW szybko odpuszcza sobie caÂłe to motocyklowanie i kupuje inne szpanerskie gadzety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktĂłrzy kupujÂą moto tak Âżeby mieĂŚ, albo wyrywaĂŚ laski.. bez sensu, zwykÂłe ptoki wyÂścigowe, ktĂłrych zywot najczĂŞÂściej jest krĂłtki.....Ja pomimo tego, Âże swojego sprzĂŞtam nie mam, jeÂźdzĂŞ jak plecaczek jakoÂś czujĂŞ siĂŞ z wami zwiÂązana.A co do klubowiczĂłw bez moto.... hahaa nie zapomne widoku jak na jeden zlot jakiÂś klub przyjechaÂł autobusem, nie wnikam juz po co ale......... domyÂślic siĂŞ kaÂżdy moÂże, dodam tylko tyle, Âże potem za wesoÂło nie byÂło.A klubowicze bez moto.... hmmm moÂże peÂłnia tam funkcjĂŞ np. ksiĂŞgowego, albo innego takiego typa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmmm jak wiadomo jezdza laubzengom Qunaka i mom same fajne doswiadczenia !!Nawet jak zech jarol na poboczu to mi sie zdarzalo ze ktos sie zatrzymol na moto i pytol czy mi trza pomocy !!!Tak ze jo ni mom nic pod tym wzgledem do zarzucenia Braci motocyklowej !!Ale jest faktem ze som burakie kiere do szpanu moto majom !!!A co do klubuf chmmmm znom pora i nie zawszze to tak kolorowo wyglondo jak u nos !!!Tam juz som sciepy na klub prezesy itp. a jo kochom wolnosc !!!!Tukej z wami jak chca jada jak ni to sie zodyn mnie nie czepio czemu jo tam albo tu nie byl !!!!Co do ludzi kiere piszom a moto ni majom ich sprawa kozdy sie czuje jak chce som musi blusa poczuc mnie nic do tego !!!Ale to ino moja opinioo i tyla !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto dla szpanu to bezsens.Ja np. motocyklami interesuje siê od 20-paru lat, mia³em motorynke, ogara 200, kupowaliœmy po wsiach junaki teraz mam bulldoga od 2002 r.Nie zapomne jak byliœmy kiedyœ dawno temu na Dzibicach nad jeziorkiem i ch³opak podjecha³ na uralu i przywita³ siê z kumplami którzy byli na junakach a ze mn¹ i z kumplem nie, bo ja by³em na ogarze 200 a drugi kumpel na wsk-125 poniewa¿ powiedzia³, ¿e dwusuwy to nie motocykle no i pewnie nas te¿ tak potraktowa³, ¿e my to motocykliœci II kategorii :wink:To by³ zwyk³y je³op Ja np. jak wraca³em ze Z³otego i widzia³em jak dwóch ch³opaków pcha star¹ mz to siê zatrzyma³em i zapyta³em czy coœ pomóc powiedzieli, ¿e maj¹ blisko i sobie poradz¹ wiêcsobie pojecha³em.Ale np. jak widze buca który jedzie 60 km/h na wiadukcie hayabus¹ i nie odpowiada na machniêcie d³oni¹ to mi siê przypomina buc z dzibic i nie chodzi mi o bia³o-niebiesk¹ hayke z FORUM, (koleœ od tamtej hayki siedzi za przekrêty z paliwem).A rwanie panienek na motor to juz chyba lepiej na bmw w skórze I bmw i takie panie ³¹czy cecha wspólna i jedno i drugie mo¿na mieÌ za kase :wink:Ja np. nie je¿d¿ê na zloty wole dobrych znajomych i jazde z nimi ni¿ chlanie na zlotach :wink:Chocia¿ w przysz³ym roku ma siê to zmieniÌ Wiem jedno po co robiÌ coœ na si³e czyli byÌ motocyklist¹, bo to modne.Tacy ludzie wczeœniej czy póŸniej przestan¹ jeŸdziÌ motocyklami.Trochê siê za bardzo rozpisa³em a wsumie nie by³o o czym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda na moto przyszÂła teÂż do nas i albo szybko minie i wszyscy lanserzy dadzÂą sobie spokĂłj i przejdÂą na inne gadÂżety,albo zacznie siĂŞ dziaĂŚ to samo co na zachodzie(choĂŚ troche to potrwa) czyli Âże motocykl nikogo nie bĂŞdzie dziwiÂł,bĂŞdzie nas duÂżo i jeÂśli o to nie zadbamy,to poprostu skoĂączy siĂŞ taka ,,brateska wiĂŞÂź"

albo np dziewczyny ktĂłre nigdy motocykla nie dosiadaÂły(kierujÂąc nim) a utoÂżsamiajÂą siĂŞ z nami( a moÂże z Wami?  )
Hm,no tutaj tak bym nie ugólnia³a Jeœli rzeczywiœcie s¹ to panienki,które je¿d¿a dla szpanu,to trudno je nazwaÌ motocyklistkami,ale jeœli rzeczywiœcie kochaj¹ moto,nie mog¹ mieÌ w³asnego(np. rodzice s¹ przeciwni,brak kasy)ale je¿d¿¹ jak mog¹ jako plecaczki,to czemu nie moga siê zaliczaÌ do motocyklistów? przecie¿ ³¹czy je ta sama pasja co kieruj¹cyh moto Wszystko zale¿y od cz³owieka i jego podejœcia A my powinniœmy siê staraÌ postêpowaÌ,tak jak by³o to dotychczas,a dresów olewaÌ :mrgreen: sami sie wykrusz¹ :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wyscie sie tak do tego buca dowalili, ja znam buca z boguszowic i zajebiozo koles jest hehehehehea wracajac do tematu, pseudomotorowcow sie nie wypleni ale po co na nich zwracac uwage, ja mam swoje towarzystwo, pojezdzimi, pochlejemy na zlotach, podzidujemy i jest git, reszte mam gleboko w czterech literach, zarowno takich motorowcow, akcje policji, pipszenie ludzi ze my to psychole itd. po co sie tym przejmowac. tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leoo hehe dobre pytania. Ja mam wszystko w du**e )))) Czekam, az zaczne pracowac i wtedy sie dopiero zacznie moje motocyklowe zycie Plecaczkowanie jest zajebiste ale tez bym chciala wkoncu sama pokierowac :mrgreen: Nie bede sie wywowdzic bo to nie ma sensu, poprostu nie rajcuje mnie to, jak jeziemy gdzies zeby siedziec z dupa na miejcu przez 3 godziny i jechac znowu do domu.. To jest kurna hobby zwane motocyklizm czy siedzenie w kanjpie ? Hehehe pisss !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coÂś takiego jak braterstwo wszystkich motocyklistĂłw istnieje juÂż tylko w teorii gdyÂż w praktyce zanika Jest to proces nieuchronny ktĂłrego skutki moÂżna zaobserwowaĂŚ w krajach bardziej "cywilizowanych".
Ja siê zupe³nie nie zgadzam. Wydaje siê tylko, ¿e zanika, poniewa¿ coraz czêœciej motocykle kupuj¹ ludzie, którzy chc¹ motocykl bo jest fajny i maj¹ na niego kasê, a nie dlatego, ¿e chc¹ byÌ motocyklistami.Ile razy mia³em tak, ¿e wystawia³em rêkê w trasie, a Pan (i to powa¿ny Pan, wiecie o co chodzi) patrzy³ nam mnie spod swojego Jeta, jakbym by³ przynajmniej motocyklowym peda³em i polowa³ na jego w³asn¹ koùcówkê t³umika. Na ca³e szczêœcie to takich przypadków jest mniej ni¿ 10%.A poza tym ludzi trzeba uczyÌ, nie wolno narzekaÌ, tylko trzeba im pokazywaÌ pozytywny klimat motocyklowy. Takie te¿ i g³ówne zadanie tego forum. A poza tym, drogi panie Miêsko, to jest temat do pogadania na swokojnie, podczas jakiegoœ spotkania. I trzebaby ustaliÌ jakiœ plan dzia³ania. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaÂż coraz czĂŞÂściej motocykle kupujÂą ludzie, ktĂłrzy chcÂą motocykl bo jest fajny i majÂą na niego kasĂŞ, a nie dlatego, Âże chcÂą byĂŚ motocyklistami.
to jego sprawa dlaczego kupuje motocykl,ja nie kupiÂłem motocykla bo chciaÂłem byĂŚ motocyklistÂą tylko bo mnie to krĂŞci a wydaje mi siĂŞ Âże automatycznie przez te pare faktĂłw nim zostaÂłem
Ile razy miaÂłem tak, Âże wystawiaÂłem rĂŞkĂŞ w trasie, a Pan (i to powaÂżny Pan, wiecie o co chodzi) patrzyÂł nam mnie spod swojego Jeta, jakbym byÂł przynajmniej motocyklowym pedaÂłem i polowaÂł na jego wÂłasnÂą koĂącĂłwkĂŞ tÂłumika. Na caÂłe szczĂŞÂście to takich przypadkĂłw jest mniej niÂż 10%.
to ¿e ktoœ ma motocykl nie znaczy ¿e nie jest CHAMEM! a niestety tacy byli zawsze,có¿ i to o czym wczeœniej pisa³em-dlatego ja jeŸdze z w miarê zaufanymi ludzmi.a cwaniaków,zgredów,peda³ów i innych siê nie wypleni,a co do dresów to to ¿e ktoœ nosi dres wcale nie znaczy ¿e jest "g³upi",tak samo jak ktoœ ma motocykl nie znaczy ¿e zaraz bedzie bratni¹ dusz¹ i bêdzie wporz¹dku.pozdro :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Miêsko powinieù zostaÌ wykluczony z Forum ! :wink: Zapodaje tematy które powoduj¹ tzw. "bicie piany" :!: Mam przemyœlenia na temat ale nie chce mi siê rozpisywaÌ bo musia³bym sie ustosunkowaÌ do olbrzymiej wiêkszoœci postów.Temat rzeka - na kilka nocy i ³adnych pare flaszek lub skrzynek piwa.S¹ wœród motocyklistów ró¿ni ludzie ale wiem jednoKto siê c*h*u*j*e*m urodzi³, ten kanarkiem nie umrze :!: Jament !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.