Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

AUTOMOTODROM " CZESTOCHOWA" :):)


FREDDIE M.

Rekomendowane odpowiedzi

W NIEDZIELE 9.10.2005 RUSZAMY NA TOR DO CZESTOCHOWY JAK KTOS CHETNY TO ZBIORKA O 11 NA KOMPOSCIE [ Dodano: 2005-10-09, 18:53 ]No i wrĂłcilismy. Pojechalismy grupkÂą 8 motocykli i akurat trafilismy na rozgrywajÂące sie zawody Automobilklubu CzĂŞstochowskiego.Zawody polegaÂły na indywidualnej jezdzie na czas no i nasi chlopcy sie spisali n 5 zdobywajÂąc puchary. Coprawda byli inni motocyklisci ale po pierwszym przejezdzie wymiekli i pojechali ( lamusy) Klasyfikacja 1. Vitia (CBR F2)2. ANDRZEJ (SRAD 600)3. BARTEK vel PiszczÂący klocek (KTM)Zdjecia zostanÂą umieszczone poÂźniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w drugim rzucie byÂły takie wynikipooglÂądajcie sobie dokÂładnie tablice wynikĂłw :wink: chwilĂŞ przed Waszym wystĂŞpem klasyfikacja wyglÂądaÂła zdeko inaczejczasy tez byÂł troszkĂŞ lepsze :mrgreen: rozmawialiÂśmy z organizatorem, imprezki majÂą siĂŞ odbywaĂŚ czĂŞÂściej, a moÂże nawet tor wyremontujÂą...przy okazji: ILE PÂŁACILIÂŚCIE ZA UDZIAÂŁ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilĂŞ przed Waszym wystĂŞpem klasyfikacja wyglÂądaÂła zdeko inaczej  czasy tez byÂł troszkĂŞ lepsze  
co jak co ale koles, ktory startowal przedemna na innym GS'e mial czas odemnie gorszy chyba o 2-3 sekundy! A o duzo!Pozatym ja nie cwicze na tym torze....bylem tam 2 raz!z tego pierwszy raz jezdzilem
mankoot napisaÂł/a:Wiecej fotek http://mtvk.pl/mank00t/  Wg mnie najlepiej wymiatal gostek na GS500,zlozenia w zakretach mial niezle,prawie przycieral gmolami
dziekuje
Hehe,no to niezle.    Tomcio,respect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coprawda byli inni motocyklisci ale po pierwszym przejezdzie wymiekli i pojechali ( lamusy)
Zerkn¹³em na posta i nó¿ mi siê w kieszeni otworzy³ !!!!Gdybyœcie to Wy nie stchórzyli i wjechali odrazu na tor to klasyfikacja wygl¹da³a by zupe³nie inaczej;1 Henryk Œl¹zok--------------------84,99------85,39------ =170,382 Pawe³ Obierzyùski----------------89,60------89,88------ =179,483 Przemys³aw Jaworski-------------91,73------90,17-------=181,904 S³awek Janus---------------------91,45------92,15-------=183,605 Maciej Blicharski (XJ600)---------93,74-----92,24-------=185,986 Przemys³aw Wiktorski (CBR600)97,34------89,81-------=187,157 Andrzej Pniok---------------------94,52-----96,24-------=190,768 Bartosz Koczec--------------------98,50-----96,35-------=194,85 itd.Tabela wyników jest na waszej galerii http://mtvk.pl/mank00t/IMG_6592.JPG , grupa 6 to w³aœnie nasze motocykle, a wasze czasy gdybyœcie startowali razem z nami zaczyna³yby siê od 6 pozycji tu¿ pod XJ600 z ró¿nic¹ 16,77 miêdzy Naszym zawodnikiem który rzekomo wymiêk³, tak naprawdê uznaliœmy ¿e i tak nikt tych czasów nie polepszy i pora zag³osowaÌ i zjeœÌ niedzielny obiad .W przeciwieùstwie do Ciebie FREDDIE M. bêdê w porz¹dku i napiszê prawdê; spotykamy siê na tym torze w miarê regularnie, ja by³em tam 4 razy, nasze motocylke to maszyny szosowe, dlatego chylê czo³a dla kolesi z supermoto (choÌ mo¿e ten tor jest nawet dobry na takie sprzêta) i Wasz Vitia jecha³ na kijowej oponce (osobiœcie mu j¹ przywozi³em z Bazaru we Wroc³awiu). Jeœli jesteœ wpo¿o to spotkajmy siê (jeœli pogoda na to pozwoli) w niedzielê na torze i zobaczymy kto wymiêka.To chyba na tyle, ciekaw jestem czy bêdziesz mia³ na tyle honoru ¿eby teraz sprostowaÌ to co o Nas napisa³eœ. Pozdrawiam wszystkich i zachêcam do zerkniêcia na Nasz¹ stronkê opisuj¹c¹ co siê dzieje na torze w czêstochowie. www.gpc.quad.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotykamy siĂŞ na tym torze w miarĂŞ regularnie, ja byÂłem tam 4 razy,
PaweÂłek (ja tam byÂłem pierwszy raz w zyciu) reszta to moze byla z 2 razy wiec nie mielismy z wami zadnych szans skoro tam sobie dosc dlugo jezdzicie.Sprawa wymiekania to wydaje mi sie ze mam racje. Wam sie wydawalo ze jak przejedziecie jeden raz to jestescie champions. Coprawda czasy macie super ale mecz gra sie do konca a nie schodzi sie po pierwszej polowie do domu..Pozdro for you
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz gra sie do konca a nie schodzi sie po pierwszej polowie do domu..
Nie wiem czy wiesz, ale kwota wpisowego uprawniaÂła nas do 2 przejazdĂłw po 4 obkraÂżenia z czego ostatnie 2 liczone, (u was pewnie teÂż tak byÂło) i tu masz odpowiedÂź czemu nie siedzieliÂśmy dÂłuÂżej - wyczyny maluchĂłw nas nie interesujÂą, choĂŚ caÂłkiem ÂśmiaÂło co niektĂłre autak pomykaÂły. Nasz koleÂś z GS500 (teÂż Tomasz) narzeka Âże nie ma siĂŞ z kim ÂścigaĂŚ wiĂŞc moÂże jak pogoda pozwoli spotkamy siĂŞ na Automotodrom CzĂŞstochowa. Nadal upieram siĂŞ Âże nie wymiĂŞkliÂśmy i nie ma o tym mowy, sparing zawsze aktualny, tylko trzeba wczeÂśnie wstaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten obiekt nie jest zamykany, czasami mo¿na tam spotkaÌ tylko inne pojazdy (z regó³y powolne samochody). DojechaÌ tam mo¿na kieruj¹c siê ca³y czas na Czêstochowê i dopiero w Poczesnej nale¿y skrêciÌ w lewo na Blachownie, potem ca³y czas tak jak znaki pokazuj¹ na Blachowniê, natomiast w Blachowni za torami w prawo (i tak jest remont drogi i inaczej nie mo¿na) i za jakieœ 3-4km w Wyrazowie pod mostek do Tartaku (jest œredniej wielkoœci tabliczka) i tam ju¿ jest siê prawie na miejscu wystarczy objechaÌ tartak. Jedna proœba, proszê nie narobiÌ syfu, bo czasami zdarzy siê ktoœ z Automobilklubu lub PZMot i was bêdzie chcia³ wywaliÌ (zda¿a siê to ¿adko i da siê dogadaÌ, tylko ¿eby nam siê za kogoœ potem nie oberwa³o !!! Opis toru na Naszej stronce www.gpc.quad.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.