Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bazar w Katowicac?


Delfi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem z moim synkiem. Myslalem, ze ze wzgledu na ladna pogode stragany beda rozstawione na zewnatrz. No i obejrzalem tylko to co na zewnatrz, czyli prawie nic. Nie mialem komu wozka zostawic i pojsc z Malym w obieg. Trudno. Widzialem chyba Tytusa (poznalem po kombi) i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PoznaÂłem kilka osĂłb z forum, w kaÂżdym bÂądÂź razie moja pamiĂŞĂŚ do imion jest tak zawodna, Âże nie pamiĂŞtam kto jest kto i rozpoznaje te osoby tylko na fotkach hehe i tak miÂło byÂło poznaĂŚ Pare fotek odemnie takie offroad'owe zdeko :www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel.JPG www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel1.JPG www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel3.JPG www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel4.JPG www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel5.JPG iiii.. DUÂŻE samochody www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel6.JPG www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel7.JPG www.dna.foxnet.pl/upload/moje/folder/bajzel8.JPGPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa 4umowa dala ciala,mieliscie byc o 11.00 pod barem na piwku a nikogo nie bylo  Siedzialem z kumplami tam miedzy 11.00 a 12.00 i nikt sie nie zjawil
Niebylo tam miejsca i jak Lysy pisal siedzielismy kolo wejscia na targi kosmetyczne i musze przyznac ze to jedyne miejsce na tym bajzlu bylo interesujace. 8) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłem poznaÂłem Leo i Tomcia ogĂłlnie fajnie ale myÂślaÂłem Âże wiĂŞcej bĂŞdzie rzeczy na gieÂłdzieszkoda Âże ziobugdzieÂś oddaliÂł siĂŞod swojej hondy bo chciaÂłem siĂŞ przymierzyĂŚ do F3 a niestety miaÂłem maÂło czasu i musiaÂłem do roboty jechaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłem, zobaczyÂłem, spodnie przymierzyÂłem, RF 900 wypatrzyÂłem Generalnie nie byÂło Âźle, tylko czasu brak na pogadanie z ekipÂą forumowÂą  :cry:
Masz przerÂąbane synek ! ! !ByÂłeÂś na bajzelku i siĂŞ z tatusiem nie przywitaÂłeÂś ! ! ! :mÂłotek2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazej hehe sie wie jakie maszyny sa najlepsze 8) :wink: co do motorkow ze zdjec to najbardziej mi sie podobala RMa 250 i Cezetka za 1000 co stala na zewnatrz, KTM 450 EXC byl za drogi i w srednim stanie. Tak na marginesie kojazysz moze jaki sprzet stal za ta Husgvarna, na zdjeciu widac tylko kawalek, ma naklejke Etnies :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.