Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SIKORA moto-centrum w B-B ul Miłosna, na ktos?


tromba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a ja jestem nie zadowolony z usÂługi Sikora Moto Centrum, dajecie ocene nie obiektywnÂą , sami kumple to przecieÂż nic nie napiszecie zÂłego !!! bo niby jak. Masz duzo kasy to do sikory mozna jechaĂŚ!!! KupieÂłem moto u nich , lekko rozwalonÂą i zleciÂłem naprawe, oczywiscie zebaraÂła sie grupka mechanikĂłw( waszych kumpli) zeby wyceniĂŚ robote. Szczerze miaÂłem kase prawie wyliczonÂą powiedzieli mi ze zapÂłace za to 1500:2000 i ze bedzie zrobione na igÂłe!!!a przy odbiorze okazaÂło sie ze trzeba byÂło zapÂłaciĂŚ 1000 zÂł wiecej Motor byÂł niedomalowany!!! ( tyÂł , koÂło przednie, powiedzieli mi zebym sobie naklejkÂą zalepiÂł bardzo fachowa porada!!!, NIBY LAGI MIAÂŁY BYĂ NOWE A TAK NAPRAWDE WYPROSTOWALI JE TYLKO) duzo nie dorubek , teraz jade do znajomego serwisu ciekawe co znajdÂą oby nic. Ja nie ciesze sie na widok Sikora moto centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

WÂłaÂśnie zamierzam zmieniĂŚ motocykl i zawitaÂłem rĂłwnieÂż do SIKORA moto-centrum zobaczyĂŚ, co oferujÂą. Motocykli uÂżywanych w komisie jest trochĂŞ, ale facet ktĂłry tam pracuje nie byÂł zbyt wylewny, jeÂśli chodzi o informacje na temat stanu technicznego moto. UdzieliÂł tylko oglĂŞdnych informacji i zaoferowaÂł mi odpÂłatne sprawdzenie sprzĂŞtu w serwisie... :? NiezÂła porada, sam bym na to nie wpadÂł. Za to od czasu mojej wizyty dzwoniÂł do mnie juÂż dwa razy z pytaniem, kiedy przyjadĂŞ obejrzeĂŚ motocykle i czy jestem dalej zainteresowany. To dobrze, Âże pamiĂŞtajÂą o potencjalnym kliencie, ale z drugiej strony to przecieÂż w ich interesie, Âżeby sprzedawaĂŚ.OgĂłlnie wraÂżenia mam mieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to, Âże koleÂś zaproponowaÂł przeglÂąd Âświadczy tylko o jego wiarygodnoÂści. JeÂśli pytaÂłeÂś o sprzĂŞt komisowy, to skÂąd koleÂś ma wiedzieĂŚ o nim coÂś wiĂŞcej niÂż powiedziaÂł mu jego wÂłaÂściciel, a jak zapewne wiesz w oczach swojego wÂłaÂściciela kaÂżdy jest: nie bity, nie katowany, turystycznie uÂżywany, itd. itp. Aby nie okazaÂło siĂŞ, Âże to mina to lepiej sprawdziĂŚ, trudno jednak wymagaĂŚ aby w salonach wszystkie motocykle przyjmowane do sprzedaÂży byÂły przeglÂądane bo kto za to zapÂłaci ? WÂłaÂściciel napewno nie, bo ma to gdzieÂś. JeÂśli wolisz komisy gdzie wszystkie sprzĂŞty w oczach sprzedawcy sÂą cacy, a sprzedawca wie na ich temat wszystko tak jak to on miaÂłby je od nowoÂści to ÂżyczĂŞ powodzenia przy zakupie, bĂŞdzie ci potrzebne.chyba , Âże chcesz kupiĂŚ coÂś fabrycznie nowego, tu jak sÂądze sprzedawca moÂże zapewniĂŚ , Âże motocykl jest w idealnym stanie.Pozdrawiam i bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.