Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

POLICJA ZABILA MOTOCYKLISTE?


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy wszyscy ktorzy pisza rozne dziwne obrazliwe rzeczy na policje beda tez zgrywac cwaniakow podczas gdy cos im ukradna. Co wtedy zrobicie?
Na pewno nie zglosze tego psom bo to i tak chuja da :| Lepiej poszukac moto swoimi kontaktami a jesli sie nie znajdzie to przynajmniej papier zostanie do sprzedazy :wink: No chyba ze ma sie AC to wtedy z musu musialbym zglosic ale na pewno bym sie przed tymi dupkami nie plaszczyl :x
proponuje wtedy rowniez byc twardym
Ja przed palami nie robie sie miekki,przekonali sie o tym tydzien temu i w ostatnia sobote :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mariopres, tego posta musiaÂłem przeczytaĂŚ ale jednak Âźle zrobiÂłem chyba logiczne Âże go nie zwyzywaÂłem od psĂłw itd... :? a zresztÂą co sie bĂŞdĂŞ tÂłumaczyÂł a jak masz sie zamiar dalej mnie czepiaĂŚ to powodzenia jak ci sie nudzi zagraj sobie w kulki [ Dodano: 2005-09-12, 20:44 ]

Ja przed palami nie robie sie miekki
i o to chodzi WIELKI PODZIW I BRAVO!!!!! :!: tak 3-maĂŚ :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie przeciez blacharz to nie jest nadcz³owiek. to taki sam ludŸ jak kazdy inny tylko nie je ogurków bo mu sie g³owa mu sie do s³oika nie miesci. Dla tego tez nie widze powodu dla którego ich decuzje mia³ bym zawsze traktowac jako niepodwazalne i nie mia³ bym sie z nimi k³ócic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ciekawe, czy wszyscy ktorzy pisza rozne dziwne obrazliwe rzeczy na policje beda tez zgrywac cwaniakow podczas gdy cos im ukradna. Co wtedy zrobicie? Pierwsze co to tel 997 i "panie
I o czym ty piszesz czowieku???? Kiedy kumplowi ukradli samochod to go po tygodniu w salonie znalezlismy Niestety wtedy im zglosil ............................ ze jego samochod tam stoi I wiecie co zrobili???????? Zadzwonili z pytaniem czy stoi tam kradziony samochod. Jak sie dowiedzielismy i tam pojechalismy to juz go nie bylo..............Traker gadasz jak ktos kto sie niegy z "Milicja" nie spotkalNie jeden z nas czesto jezdzi 200 km/h..................................i nie chce za to zginac.......................................I o to mi chodzi. A motocyklisci ktorzy twierdza ze powinien jechac 50 km/h to chyba sobie kpia.....................Bo nikt przy zdrowych zmyslach nie kupuje sportowego motocykla zeby jezdzic 50............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi jak skradziono samochod to zglosil to na policje lecz wlasnymi kontaktami odzyskal je w ciagu 2 dni.No i normalnie zaczal nim jezdzic po Czechowicach nie informujac glin ze go odzyskal.Jezdzil tak przez tydzien i paly sie nie przyczepily a pzeciez figurowal jako pojazd skradziony i zgloszone to bylo w komisariacie w Czechowicach!!!Jezdzil im pod nosem a Ci nic!!! Tak wyglada skutecznosc polskiej policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak piszecie. zero skutecznosci a co najlepsze siedza w tym sami po uszy. Znajomkowi mojego ojca skubneli Eske. chÂłop zaÂłamka. oczywiscie zgÂłosiÂł. zaczeli szukac. po tygodniu wziol dedektywa. chÂłop miaÂł swoich ludzi tu i tam. Po 3 dniach daÂł cynk ze furka sie znalazÂła. no to ten happy. tylko ze jak to dedektyw stwierdziÂł "z odzyskaniem bedzie problem bo za wysokie progi jak na jego nogi" no to mowi zeby powiedziaÂł chociaz gdzie stoi. no to ten po wielu namowach daÂł sie skusic a miejscem postoju byÂły garaÂże komendy wtedy jeszcze wojewĂłdzkiej. chÂłopu buty spadÂły i sie z furakiem pozegnaÂł. Skuteczni faktycznie sa ale w lepieniu mandatĂłw za przechodzenie na czerwonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej niepokoj¹cym jest fakt, ¿e we wszystkich znanych mi komunikatach prasowych dotycz¹cych wypadku przedstawiano tylko oficjaln¹ wersjê rzecznika policji! Ani s³owa o sprzecznej wersji potwierdzanej podobno przez kilkuset œwiadków!!!Tu siê ku**a Bia³oruœ zaczyna robiÌ, je¿eli nie mo¿na liczyÌ nawet na rzetelnoœÌ dziennikarsk¹.Ciekawe jak pa³y zareagowa³yby na spontaniczny zlot motocyklistów w dniu pogrzebu. Zaczêliby strzelaÌ jak do górników? W ostatnim czasie motocykliœci obok kibiców to chyba ich wróg publiczny nr 1. A przez takie podejœcie blacharzy jak równie¿ próby fa³szowania faktów dokonanych, wrogoœÌ obustronna mo¿e przybraÌ znacznie powa¿niejsz¹ skalê lub ca³kowicie wymkn¹Ì siê spod kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze szkoda goœcia [*]...a jezeli chodzi o poœcig to z tego co ja rozmawia³em z niebieskimi na ten temat to policja nie mo¿e robiÌ sobie poœcigów ani za samochodem ani za motocyklem chyba ze istnieje prawdopodobieùstwo ¿e uciekaj¹cy pope³ni³ przestêpstwo. I dopiero wtedy policja zabezpiecza drogi poniewa¿ poœcig nie mo¿e zagra¿aÌ ¿yciu ani uciekaj¹cego ani innych u¿ytkowników drogi itd. Wiêc w tym przypadku policja te¿ z³ama³a prawo. Tyle ¿e z tego co rozmawia³êm z policj¹ to oni nigdy nie goni¹ nikogo oni tylko jad¹ za kimœ (tak siê t³umacz¹).pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ¿e z tego co rozmawia³êm z policj¹ to oni nigdy nie goni¹ nikogo oni tylko jad¹ za kimœ (tak siê t³umacz¹).
paranoja takie poscigi to nic wiecej jak tylko prowokacja juz nie powiem o autach policyjnych z kamerka jada za toba i cie prowokuja zebys jeszce bardziej popierdzielal.a po drugie gdzie polska policja umie przeprowadzac poscigi. ledwo jezdza a sie bawia w policjantow z maiami ;/ no coments szkoda tylko ze skutki takie tragiczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytujac, za forum ogolnym:"Grzegorz £akomy, przyjaciel Dawida:- Motocykl, którym jecha³ Dawid, po¿yczy³em mu na kilkanaœcie minut przed tragedi¹. Nie mia³em wygiêtej tablicy (motocykliœci tak robi¹ by nie by³a czytelna - przyp. red.) i nie by³a ona pokryta sprayem. Mo¿na by³o spisaÌ numery i wystawiÌ póŸniej mandat, czy skierowaÌ sprawê do s¹du. Nie wiem, dlaczego policjanci zajechali mu drogê. Motocykl w zderzeniu z samochodem nie ma ¿adnych szans. Uwa¿am, ¿e to policja jest winna œmierci mojego przyjaciela. Nie powinni staraÌ siê zatrzymaÌ go za wszelk¹ cenê. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto co myÂśla na ten temat policjanci i nie tylko wypowiadajÂący sie na forach policyjnych:"Dziwie sie ze narazie nic jeszcze nie wspomnianio o sobotnim wydarzeniu z jakiegos podmieleckiego miasteczka a mianowicie "oficjalnie" wypadku kibica-motorzysty, a w praktyce wepchnieciu go przez radiowoz pod autokar. Oczywiscie zaraz policjanci z warszawy, pomorza, czy innych oddalonych od mielca rejonow ktorzy nie mogli widziec tej sytuacji na wlasne oczy zaczna mnie besztac ze policja nie miala nic wspolnego z tym wypadkiem. Mimo wszystko sporo osob bylo swiadkami calego wydarzenia, a policja sama sie wkopala podajac kilka roznych od siebie wersji wydarzen. Najbardziej aktualna wersja policji zreszta jest bardzo latwa do obalenia przy pomocy dowodow rzeczowych Wiec odnosnie tej sprawy mam pytanie do "kumatych" policjantow: czy jest prowadzone jakies wewnetrzne policyjne sledctwo sprawdzajace wine w wypadku tego policjanta? a moze nie ma i sprawe uwaza sie za zamknieta, a jesli tak to gdzie mozna sie zglosic z dowodami przeciw temu policjantowi (chyba nie trzeba wnosic indywidualnego oskarzenia poniewaz takie przestepstwo powinno byc scigane z urzedu, mam racje?)""Szczerze mĂłwiÂąc wedÂług mnie dobrze sie staÂło. W moim rejonie jest plaga motocyklistĂłw ÂścigajÂących sie ok 200-300km/h na zÂłomie z zachodu. Niech ÂśmierĂŚ tego debilnego goÂścia co niewie z jakimi prĂŞdkoÂściami sie na motorze jeÂździ po drogach publicznych bĂŞdzie przestrogÂą dla tych co robiÂą podobnie i sadzÂą ile sie da. Sam mam niekiedy ochote zatrzymaĂŚ takiego debila i nakopaĂŚ mu do d... Pozatym on by nie uciekaÂł gdyby nie miaÂł czegoÂś do ukrycia albo nie chciaÂł pokazaĂŚ jaki z nigo cfaniak bo ma 200 kilo zÂłomu ktĂłre sam w stodole poskÂładaÂł z przywiezionych czĂŞÂści z zachodu. Bo zapewne tak byÂło. Tak wiĂŞc jak by niebyÂło policja tu jest BEZ WINY. Jakby koleÂś jechaÂł normalnie to by mu nic nie byÂło.""Nawet zakladajac nadmierna predkosc tego chlopaka chyba policja nie powinna zatrzymywac motocyklistow przez uderzenie drzwiami radiowozu w motor ? A co do predkosci to jechal na oko maxymalnie 120km/h a nawet mniej:!: wiem jednak ze tylko pomiar dlugosci hamowania moglby tu byc miarodajny [EDIT] Czemu policja nie podala informacji ile jechal motocyklista w tym przypadku?""Zgadzam siĂŞ w 100%. Motocyklista na drodze to przewaÂżnie jeÂżd¿¹ca ÂśmierĂŚ. I jak taki ginie sam, nie zabijajÂąc nikogo przy okazji to tylko trzeba mĂłwiĂŚ o szczĂŞÂściu. KaÂżdy kto jedzie na takim zÂłomie 180 kmh musi byĂŚ przygotowany na ÂśmierĂŚ. Sam jÂą wybraÂł i nie ma nad czym pÂłakaĂŚ.""Prosba do dawcow organow - jesli naprawde chcecie sie przydac zwolnijcie. Przy uderzeniu z predkoscia ponad 150 km/h niewiele czesci zamiennych z was zostanie (moze rogowka). " "A ja powiem krĂłtko i zwiĂŞÂźle. Prawdopodobnie nara¿ê siĂŞ minnym, ale na motocyklistĂłww powinno dostawaĂŚ siĂŞ odstrzaÂł jak na zwierzynĂŞ Âłowna. A dlaczego? bo zwierzĂŞta nic nie winne zabija siĂŞ, a ci debike siadajÂą na motor ze ÂświadomoÂściÂą, Âże zabijÂą niewinnego czÂłowieka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A potem wzi¹³bym siĂŞ za tatusiĂłw i mamusie, ktĂłrzy kupujÂą dla swojej durnej chyba dumy motocykle i z wypiĂŞtÂą klatÂą paradujÂą po mieÂście jakiego to oni syna nie majÂą. DOPĂKI NIC SIĂ NIE STANIE. ""Jestem spoza "firmy" i lubiĂŞ motocykle (chociaÂż nie szlifierki, a enduro i cross) i powiem tak: jednego gÂłupka mniej. Nie tÂłumaczy go ani mÂłody wiek, ani nic innego. A policjanci mieli goÂścia zatrzymaĂŚ skutecznie, co teÂż zrobili. """BYÂŁEM, WIDZIAÂŁEM, TO NIE TAK MIAÂŁO BYĂ.... JechaÂłem tym autokarem. Tak naprawdĂŞ trudno nie winiĂŚ policji, zrozumcie to nie byÂła blokada. Oni zajechali MU drogĂŞ moÂże 50 gĂłra 60 metrĂłw przed nosem. JadÂąc 70-80 moÂże by wyhamowaÂł. Tak, to mĂłgÂł tylko prĂłbowaĂŚ ich wymin¹Ì, pomiĂŞdzy radiowozem a autokarem.... i wtedy otwarÂły sie drzwi radiowozu. ChwilĂŞ póŸniej byÂło po wszystkim. Policjanci sami byli w szoku. Tak naprawdĂŞ to nie jest ich jakaÂś wina, raczej bezmyÂślnoœÌ i gÂłupota. Taka sama gÂłupota jak pĂŞdzenie 140km/h. Taka sama, ani lepsza ani gorsza. WiĂŞc powinni ponieœÌ konsekwencje. PrzyznaĂŚ siĂŞ do b³êdu i ustrzec siĂŞ podobnych w przyszÂłoÂści. I tak o tym rozmawialiÂśmy. Byli Âświadokowie, moÂżna byÂło wszystko zaÂłatwiĂŚ drogÂą prawnÂą. Nie da siĂŞ uciszyĂŚ blisko stu osĂłb.""Stwierdzam Âże Âścigacze powinny byĂŚ sprzedawane w promocji razem z trumnÂą. MoÂże co jakiÂś czas rodzice zastanowili by sie co ich pociechy mogÂą sobie zrobiĂŚ"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nawet po jakiejs mega imprezie i na mega kacu nie chce mi sie tak mocno rzygac jak przy czytaniu takich pierdol. ehhh szkoda gadac wogole.tylko ciekawe jak ktoremus by byla potrzebna moja rogowka co by wtedy powiedzial. a na watrobe to i tak nie maja co liczyc bo juz jest w krytycznym stanie cytujac "yno jazda" sie liczy a nie czytanie takich zeczy i branie udzialu w durnych dyskusjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziÂś na polsacie w programie interwencja byÂł reporataÂż o motocykliscie.... Komendant policji stwierdziÂł " motocyklista ponosi sam wine za swoja ÂśmierĂŚ". naoczni swiadkowie - kibice wracajÂący z meczu twierdzÂą co innego, natomisat policja twierdzi, Âże ci ludzie nie moga byc wiarygodnymi swiadkami.... bo w wiekszosci przypadkĂłw nie skonczyli nawet podstawĂłwki... hmmmmm.... Czy ktos jeszcze to oglÂądaÂł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.