Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na czym zaczynalaście?:)


Honduś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zaczyna³em na WSK 125 i do tej pory w porze wakacyjnej b¹dŸ tez kiedy jestem na mazurach je¿d¿e tym motocyklem a to za spraw¹ najlepszych wspomnieù z tego okresu mojego ¿ycia wtedy pozna³em najlepszych praktycznie przyjació³ po prostu mam wielk isentyment do tego motocykla przez co teraz w moim garazu niedawno stanê³a kolejn¹ WSKA do koleckji z 57 roku wiec 3 zdaje sie rok produkcja jak¿e wspania³ej maszyny !!! Wielki Szacunek dla konstruktorów WSK 125 bêdzie zawsze ¿y³a !!! hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przyszywac kutasa bo slyszalem ze jakis pedal biega po slasku i odgryza...Chyba krzysiek ma na imie  :) a jak krzysia swedzi morda to niech sie wychyli.... :mrgreen:
juÂż ktĂłryÂś raz z kolei widaĂŚ, Âże masz ciĂŞÂżkie dzieciĂąstwo, rzeczywiÂście idÂź do dobrego lekarza, ale psychiatry, bo widaĂŚ, Âże umiesz jedynie pisaĂŚ gÂłupoty bez Âładu i skÂładu i argumentowaĂŚ inwektywami oraz ÂżaÂłosnymi groÂźbami, daj se chÂłoptysiu spokĂłj, bo co napiszesz, to siĂŞ bardziej wygÂłupiasz, to tyle, nie bĂŞdĂŞ odpisywaÂł wiĂŞcej na gÂłuptactwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przyszywac kutasa bo slyszalem ze jakis pedal biega po slasku i odgryza...Chyba krzysiek ma na imie  :) a jak krzysia swedzi morda to niech sie wychyli.... :mrgreen:
juÂż ktĂłryÂś raz z kolei widaĂŚ, Âże masz ciĂŞÂżkie dzieciĂąstwo, rzeczywiÂście idÂź do dobrego lekarza, ale psychiatry, bo widaĂŚ, Âże umiesz jedynie pisaĂŚ gÂłupoty bez Âładu i skÂładu i argumentowaĂŚ inwektywami oraz ÂżaÂłosnymi groÂźbami, daj se chÂłoptysiu spokĂłj, bo co napiszesz, to siĂŞ bardziej wygÂłupiasz, to tyle, nie bĂŞdĂŞ odpisywaÂł wiĂŞcej na gÂłuptactwoDaj sobie spokĂłj Krzysiek, szkoda klawiatury wycieraĂŚ. Z reszta nick mĂłwi sam za siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw mialem Yamahe DT 80 LC II potem w tym samym czasie WSK 175 Kobuz i Kawasaki KX 80,potem KTM EXC 125,potem Kawasaki KX 125 po tuningu i zaczolem skladac draga na URALU.Kawa poszla Ural zostal.Za kase z Kawy kupilem Triumpha Sprinta 900.Moj stary w tym czasie przerobil tez pare sprzetow.W tej chwili zostaly 3 a bywalo ze i 5 stalo w garazu Chwale sie Sorry-przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chyba wiekszosc pierwsza motorynka za pieniadze z komuni hehe zreszta wjechalem na niej do kuzynka heheh potem ogarek sie smigaloo no ale najlepszy byl simsonek na pedaÂły i z biegami na manetce z 56' jaki model nie pamietam ale jazda byla hehe tylko dziadek oddal go na zlom potem etka 251 no i bandziorek a teraz czas na kolejna przesiadke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ekipa z forum wylatala sie roznymi maszynami Ja zaczolem dosc pozno bo w wieku 11 lat 1 byl Charcik 50 super sprzet po 6 dluuuuugich latach w tym 2 wegetacji przesiadlem sie odrazu na zzr 600 teraz jest rf 900 ale czas na juz na jakas zmiane moze XX 1100 jak fundusz pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muhahahahahahahahaPZL Œwidnik WSK 175 4gear singiel dwupak tuningowany zawziêcie w stodolepotem po 15 latach...Suzi GS 550 L z 1982r 4pak 4cyl 50HP picowany przez 2 lata na katanê w tej samej stodole ju¿ przebudowanej na gara¿finalnieSuzi GSX 400 FW-S 1985r. 4cyl,16 zaworów,gaŸniki TwinCam, wersja Szwedzka wzmocniona 59 HP, 6biegów, wyœwietlacz biegów, kontrolki dzia³ania œwiate³ (!), ch³odzony wod¹, regulowane zawieszenie itp.,itp. ....... jestem dumny... nie ma drugiego takiego w Polsce 8) na zdjêciu w podpisie pierwszy po lewej :mrgreen: nastêpny: CBR 600 F3 a có¿ to za post nad moim :?: ja chiba znam tego goœcia... a tego poni¿ej znam napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no có¿... widzê ¿e ju¿ prawie wszyscy z mojej wioski siê wpisali wiêc czemu i nie ja?najpierw dawno temu motorynka (stndard)póŸniej po wielu latach przerwy VF400F z 1987 - bardzo fajne moto jak na 1-szy "szybki" sprzêt, tylko ¿e mój brat z miejsca go spiecowa³ i kilka tygodni jeŸdzi³ krzywo...teraz XJ900 1989r nabyty drog¹ kupna od s¹siada (nawiasem mówi¹c do sprzedania).nastêpny sezon? jeszcze nie wiem czym... jestem rozdarty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio jak wiekszsc z tego co czytam teÂż zaczynaÂłem na komarku z pedaÂłami :mrgreen: z 1967 roku to byl zaebisty sprzet ta amortyzacja na siodeÂłku ze sprezyna normalnie orgazm podczas jazdy po dziurawej nawiezchni pĂłznie lecialo to nastepujÂąco :- drugi komarek z 1968- jawka 50 model nie obudowany mozna powiedziec ze street - Ogar- Hero-Puch- Simnson enduro z kuferkiem radiem i glosnikami to byÂła moc :mrgreen: - WSK 125- Jawa 350 T Âłusta ÂŚwinka - MZ 251e 1990- Yamaha XJ600 z 1988 - no i wkoĂącu moje marzenie VFR 750 Z 1990 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.