Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba do dziewczyn


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm.... bylo by pare dupeczek ktore by sie zgodzily zajebiscie sie zaprezentowac i pokazac sie z innej strony :wink: tej kobiecej bo nie mowcie mi ze laske w glanach i spodniach i podkoszulce z potarganymi wlosani mozna traktowac powaznie? raczej wydaje mi sie ze jako kumpele to tak. No spoko czasem lepiej gdy faceci traktuj¹ laske jak kompana do fajnej zabawy a nie patrz¹ jak tylko na obiekt po¿¹dania i dupe do zer¿niecia :| problem w tym ze tych teorii jest mnóstwo ale zadna nie jest do konca prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mowcie mi ze laske w glanach i spodniach i podkoszulce z potarganymi wlosani mozna traktowac powaznie?
Hmmmmmmm Midanium no wiesz ja traktuje powaznie nawet lubie jak dziewczyna ma glany i spodnie:) no ale nie powiem czasem milo popatrzec jak ta dziewczyna ubierze sukienke i buty na obcasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym takich bucikow nie wlozyla,szkoda moich kostek na takie cos.Preferuje plaskie podeszwy Aha-Dragon,w takich butach naprawde trzeba umiec chodzic,Bo faktem jest i chyba zgodza sie ze mna dziewczyny,ze zalozyc taki buy kazda moze,ale ladnie w tym chodzic to juz tylko niektore potrafia.Zreszta na ulicach to widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego ja np jestem wybredny- podobaj¹ mi siê cz³onkinie elity kobiecej hehetakjie które umi¹ chodziÌ i to czym chodz¹ te¿ jest fajne,jakby nam siê podoba³a ka¿da dziewoja na ulicy to by by³ dodatni przyrost naturalny,chodzi o jakoœÌ a nie iloœÌ co nie???hahaa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wygladac naturalnie a nie sztucznie
Brawo,brawo-swiete slowa.W ogole uwazam,ze kazda kobieta,ktora ma dobry gust we wszystkim bedzie ladnie wygladac.Niezaleznie od tego czy to beda szpilki,glany,sandaly,drewniaki....mini,spodnie,suknia,itp.....Kazdy drobiazg w calym storju,ubiorze nadaje mu osobliwy urok.A inna sprawa jest taka,ze jedni lubia odwazniejsze panie,inni skromniejsze,itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze kobieta ma wygladac kobieco to sie zgadzam.. ale ma wygladac naturalnie a nie sztucznie
wÂłaÂśnie Skalar!! pytanie czy nie czasem wiĂŞcej kobiet wyglÂąda sztucznie w glanach(ktĂłre wywodzÂą sie z wojsk powietrznych)????ubieranie siĂŞ kobiet w tym stylu jest dopiero od niedawna(moÂże z 20lat) a w np sukienkach(hehe) kobiety widywane sÂą od paru stuleci
Ja nie wiem co Wy od glanow chcecie.. czarna mini i glany.. mmmm  
kwestia gustu,ale dla mnie to jakoœ te dwie rzeczy nie pasuj¹ i koja¿¹ sie ze z³ym smakiem,to jakbyœ se ubro³ bia³a koszula i adidasy np. ale mówie oczywiœcie o ciuchach na co dzieù a nie na moto-bo wtedy glany zdecydowanie lepiej pasuj¹ ni¿ sportowe,ale na moto czarnejk mini siê ni ubiera chyba nie dziewczyny??? a w sumie to niech se ka¿dy chodzi jak mu dobrze,ale potem takie m³ode jad¹ce na disko do œrednich,pomalowane na fioletowo s¹ strasznie natrêtne i wulgarnie siê uœmiechaj¹ (wiem z autopsji)a fujhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar napisaÂł/a:ma wygladac naturalnie a nie sztucznie  Brawo,brawo-swiete slowa.
to pojĂŞcie wzglĂŞdne
W ogole uwazam,ze kazda kobieta,ktora ma dobry gust we wszystkim bedzie ladnie wygladac.Niezaleznie od tego czy to beda szpilki,glany,sandaly,drewniaki....mini,spodnie,suknia,itp.....
od gustu wÂłaÂśnie zaleÂży co ubierze,ale nie koniecznie bĂŞdize dziĂŞki gustowi w tym Âładnie wyglÂądaĂŚ- tu juÂż musi byĂŚ uroda i styla wÂłaÂśnie!!nie trzeba byĂŚ ubranym modnie ale stylowo,hehea zresztÂą to teÂż pojĂŞcia wzglĂŞdnajak dla mnie to musi byĂŚ ubrnie wygodne i Âłatwe w praniu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byĂŚ uroda i styl
Wiesz Leo,nie wszystkie kobiety sa urodziwe,ale potrafia ladnie wygladac.Uroda nie jest najwazniejsze akurat w tym przypadku.Co do stylu masz racje-trzeba miec styl,swoj indywidualny styl.
trzeba byĂŚ ubranym modnie ale stylowo
Hmmmmmmm,jakbym miala ubierac sie modnie to ja wole te moje glany,spodnie i skore i na motor Chyba mi nie powiesz,ze to co w ostatnich czasach jest modne to tak bardzo Ci sie podoba.Nigdy nie szlam za moda.To co ostatnio pojawia sie w sklepach przeraza mnie,nie ma nawet czasami co kupic.
musi byĂŚ ubrnie wygodne
Z tym to sie z Toba zgodze calkowicie.
A ktĂłra odwaÂżna zaÂłoÂży coÂś takiego ?
Chodzi Ci o te buty ze zdjecia?? [ Dodano: 2005-09-12, 13:34 ]Aha,sorki teraz dopiero pojawilo mi sie zdjecie.Co to ot nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.