Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek PRZEMA- Yamaha Fazer


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oby Przemek szybko wrocil do zdrowa!dzisiaj mielismy jechac do niego(nawet sie urwalem szybciej z pracy...)ale okazalo sie ze nie wpuszcza nas na sale, wiec przelozymy to na pare dni do przodu!Moja Mama miala ta sama sytulacje, tez miala przestawione kregi czy cos...(spadla ze schodow)! Troche polezala w szpitalu,operacja i gorset(nawet niedlugo go miala) i teraz jest zdrowiutka, jezdzi na rowerze itp! Wiec Kamila glowa do gory! Jeszcze w tym sezonie Przemek bedzie jezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W³aœnie od niego wróci³am. Ch³opaczek siê dobrze czuje na dniach maja go przenieœÌ na normaln¹ sale, to wtedy a¿ mu sie humor poprawi (nie dziwie na sam widok tych ludzi na tym oiom'ie niedobrze siê robi Jeszcze nic nie wiedz¹ na temat operacji ale najprawdopodobniej nie bedzie jej mia³-lekarze sami nie wiedza :? Niech szybko wraca do zdrowia z ca³ego serca mu tego ¿ycze!!!!!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, Âże PRZEMA nie znaÂłam ale jakoÂś zawsze tak przejmujĂŞ siĂŞ takimi sytuacjami... Ale cieszĂŞ siĂŞ, Âże juÂż jest lepiej z dnia na dzieĂą. A jak myÂśli o pielĂŞgniarkach i siĂŞ za nimi oglÂąda to naprawdĂŞ oznacza poprawĂŞ. Tak jak juz wczeÂśniej pisaÂłam uszkodzenie krĂŞgosÂłupa nie zawsze oznacza operacjĂŞ i najgorsze.... mĂłj ojciec miaÂł uszkodzone dwa krĂŞgi na dolnym odcinku krĂŞgosÂłupa.. troszke poleÂżaÂł w szpitalu.. potem chodziÂł w gorsecie a teraz z nim jest w porzadku..Miejmy tylko nadziejĂŞ,Âże stan Przema bĂŞdzie polepszaÂł sie z godziny na godzinĂŞ. JeÂśli ktokolwiek bĂŞdzie go odwiedzaÂł to Âżyczyc mu jak najszybszego powrotu do peÂłni siÂł. 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZMAWIAÂŁEM DZIÂŚ Z PRZEMEM PRZEZ TEL. PO ROZMOWIE WYCZUÂŁEM ÂŻE JEST NIEZLE (OCZYWIÂŚCIE JAK NA TAKI WYPADEK I OBAÂŻENIA) MĂWIÂŁ ÂŻE JEST Z DNIA NA DZIEĂ POPRAWA SAMOPOCZUCIA.BYÂŁO MU PRZYJEMNIE JAK GO POINFORMOWAÂŁEM ÂŻE MA SWĂJ TEMAT NA FORUM.(TYLKO SZKODA ÂŻE W TYM DZIALE)MAM WIELKÂĄ NADZIEJE ÂŻE PRZEMA ZA NIEDÂŁUGO ZOBACZYMY POZA MURAMI SZPITALA.UWAÂŻAJMY WSZYSCY NA SIEBIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.