Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna chlopaki!Jak chcecie poszalec po Salmopolu to najpierw trzeba ta traske na spokojnie przejechac zeby zobaczyc czy nie ma jakichs niespodzianek na drodze a potem szalec!!!
No wÂłaÂśnie. I to jest chyba wÂłaÂśnie powĂłd caÂłego nieszczĂŞÂścia jakie dotknĂŞÂło Przem'a. Ja jeszcze nigdy tam nie byÂłem i chyba nieodwaÂżyÂłbym siĂŞ tÂą trasĂŞ przejechaĂŚ na paÂłe bez wczeÂśniejszego wywiadu. Miejmy nadzieje Âże wszystko wyjdzie na prostÂą. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moto Christo, ja chcĂŞ jutro jechaĂŚ do Piekar, a jeÂśli mnie nie wpuszczÂą, to najwyzej powiedzÂą kiedy moÂżna, powiem co i jak.Co do policji, to przyjechali jak juÂż pogotowie pojechaÂło, bylismy tylko my i Fazer w barierce. A co do emeryta w matizie, to prawda, ledwo uskoczyÂłem na bok, a dziadziuÂś byÂł wielce zdziwiony nie ma to jak mieĂŚ refleks.Dorzucam fotkĂŞ maszyny. Jedynie przĂłd uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w szoku jak to czytalem, zycze chlopakom szybkiego powrotu do zdrowia :!: Sam nie wiem dlaczego ja nie pojechalem do Wisly, od rana jakos ochota mi zupelnie przeszla na zlot, pozniej mi cos innego wyskoczylo... moze opatrznosc.. nie wiem.. a mialem wyruszyc razem z Leo. Czy ktos wie w jakim szpitalu lezy Leo, czy w tym samym co Przem ? Ogolnie jak sie czuje, kiedy maja go wypuscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA do WSZYSTKICH dywagujÂących. Przemek nie jechaÂł szaleĂączo, jechaÂłem za nim to wiem jakÂą prĂŞdkoÂściÂą siĂŞ poruszaliÂśmy, napewno nie byÂły to szaleĂąstwa!!! Po drugie na Âżadnym zakrĂŞcie nie byÂło Âżwiru ani piasku tylko na tym jednym 1/3 drogi byÂła usyfiona. KaÂżdy motocykl na takiej nawierzchni musi siĂŞ wyÂłoÂżyĂŚ nie ma mocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KU.....a ja to dopiero teraz czytam,a¿ mnie zatka³o ,oby wszyscy jak najszybciej z tego wyszli,nie jest a¿ tak ca³kiem zle-mog³o byc du¿o gorzej np.gdyby gixerowi nie uda³o siê omin¹Ì toyoty ,ale zastanawia mnie dlaczego LEO'wi spad³ kask ,nie zapio³ czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w bomu po Wisle................................. Ja jestem, a moto jest w Bosterze Niestety jadac na samym koncu kolumny w Mikolowie na zupelnie prostej drodze dotknalem przedniego hamulca. Pozniej pamietam jedynie niebo nad moja glowa i co jakis czas asfalt. Co sie stalo nie wiem.....plama, cos pod kolem, ubrudzona opona, nie mam zielonego pojecia. Czesto juz na CBRze hamowalem naprawde ostro i nic takiego sie nie stalo.Strat oprocz przytartych owiewek i kombika w zasadzie nie ma. Moto jest w pelni sprawne, ale troche gorzej wyglada. Ja jestem caly, jak widzieliscie bylem jeszcze na zlocie dzieki koledze ktory wzial mnie do samochodu.Szczerze mowiac to zastanawiam sie nad pozbyciem sie CBRy..............bo 2 wypadki w ciagu 2 miesiecy to troche za duzo jak dla mnie.....Nie wiem... jutro mam jechac ja odebrac...ale nie chce mi sie....W kazdym razie dziekuje Bogu ze wyszedlem z tego calo i nic we mnie na 2 pasmowce nie grzmotnelo jak sie slizgalem, ani ja w nic nie grzmotnalem szlifujac przy okolo 70-80km/h. Niestety nasi koledzy nie mieli tyle szczescia co ja.........Dzieki dla Danielosa ( szczegolnie bo odwiozl mnie do Katosow i nie pojechal juz do Wisly), Darka DR 800, Moto Christo no i PRZEM'a ktory na kilka godzin przed swoja gleba pomogal mi sie pozbierac K**** na tak krotkiej trasie tyle wypadkow.................doslownie nie moge w to uwierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zastanawia mnie dlaczego LEO'wi spadÂł kask ,nie zapioÂł czy co??
Podobno mial go o wiele za duzy...Dzwonilem przed chwila do jego rodzicow bo komorki Leo nie ma.Stan ustabilizowany ale jest caly poobijany,cos ma nie tak z kregoslupem bo nie moze sie podnosic,musi lezec plasko z usztywniaczem.Minimum do srody bedzie lezal w szpitalu takze z nim tak dobrze to nie jest :? Gdyby go ktos chcial odwiedzic to lezy w Szpitalu Wojewodzkim w Bielsku-B. (pod Szyndzielnia) na 4 pietrze pokoj 39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uwierzyÌ nie mogê w to co czytam. Masakra. Strasznie mi sie przykro zrobilo jak przeczyta³em o tych wszystkich wypadkach. Wielkie dzieki raz jeszcze dla Darka DR 800, Moto Christo no i PRZEM'a, którzy zatrzymali sie jak mi moto padlo i zaoferowali pomoc. Za Miko³owem zjechalismy zatankowac i pozniej jak gonilismy grupe to widzialem motocykle jak stoja na przeciwnym pasie ale niestety nie poznalem ze to chlopaki po glebie Zioba stali. No i jakies doslownie 5 min potem padl mi silnik w zxr no i przeczekalismy 6 godzin przy zjezdzie na Woszczyce nota bene o ile wiem to okolice Leo , któremu zycze szybkiego powrotu do zdrowia.Co do Przem'a to jak najbardziej pisze sie na odwiedziny bo na prawde strasznie mi przykro z powodu tego wypadku bo doslownie pare godzin wczesniej jak sie zatrzymali przy nas na trasie to Przem bardzo mi pomóg³ i pocieszy³ (mi³o mi sie zrobi³o widz¹c jak sie przej¹³ moj¹ awari¹)No i niestety poraz kolejny (juz chyba setny) nie dotar³em na impreze ale jak stwierdzi³em, ¿e juz dalej na pewno nie pojade to jak zwykle pociesza³em sie, ze zawsze mog³o byc gorzej i jak sie niestety okazuje mia³êm racje, bo moja awaria w porównaniu z tym co sie pozniej dzia³o to pikuœ.Pozdrowienia i szybkiego powrotu do zdrowia dla wszystkich poszkodowanych.trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za MikoÂłowem zjechalismy zatankowac i pozniej jak gonilismy grupe to widzialem motocykle jak stoja na przeciwnym pasie ale niestety nie poznalem ze to chlopaki po glebie Zioba stali.
Ziobu zaliczyÂł szlifa jeszcze w Katowicach. Za Ochojcem. Skoro za MikoÂłowem to chyba innÂą grupĂŞ widziaÂłeÂś. Reperuj sprzĂŞta bo w weekend kolejna impreza (chyba nawet dwie do wyboru) i w koĂącu musisz dotrzeĂŚ Âżeby sie z nami napiĂŚ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innÂą grupĂŞ widziaÂłeÂś
No to moze faktycznie nie byliscie wy :mrgreen:
Reperuj sprzĂŞta bo w weekend kolejna impreza (chyba nawet dwie do wyboru) i w koĂącu musisz dotrzeĂŚ Âżeby sie z nami napiĂŚ
Sie wie 8) damy rade. jak nie za tydzien to za dwa i tak dalej hehe, ale przyjdzie ten dzien 8) jeszcze raz dzieki za troske na trasie :wink: pozdrowionka. [ Dodano: 28-08-05, 20:43 ]a to nasze wspomnienia ze "zlotu w wisle"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja sie zameldowaÂłem na zlocie.. przyjechaÂłem z kumplem rĂłznierz na simku byÂł ale dotkneÂło mnie to ze niektĂłrzy motocyklisci poprostu mnie i kolege odzrucili tylko dlatgeo ze przyjechalismy tam na SIMSONIE bardzo mnie to zasmuciÂło i jak widzialem ten irytujÂące smiechy w moim kierunku to naprawde byÂłem zÂły w koncu na czym oni jedzieli jak mieli te 16 lat ? ? ale wiekszosc przyjeÂła mnie dobrze byli bardzo mili i podziwiali to ze na simsonku mozna zajechac z katowic do wisÂły bardzo mnie to cieszylo! ogĂłlnie wrazenia calkiem dobre chcialebym jeszcze pozdrowic wszytskich z tego zlotu ! i tych ktĂłrych jak teraz sie doiwedzialem mieli gleby, slizgi:( Zycze wam jaknjaszybszego powrotu do zdrowia i mam nadzieje ze juz zaniedÂługo znĂłw wsiÂądziecie na swoje maszyny i wszytsko bedzie w porzÂądku !! POZDRAWIAM PaweÂł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, wrĂłciÂłem dzisiaj z W-wy, wkurzony, bo caÂły weekend w aucie, a pogoda na moto. Ale po tym, co tu czytam, to juz sam nie wiem!TO WSZYSTKO W JEDEN DZIEĂ????ZdrowieĂŚ, wszyscy poÂłamaĂący, sprzĂŞty remontowaĂŚ, wracaĂŚ do jazdy. Nawet nie ma co apelowaĂŚ o ostroÂżnoÂśc, bo chyba wszystkie wypadki byÂły przez jakiegos q**wskiego pecha? ÂŻe teÂż w kalendarzu nie ma zawczasu ostrzeÂżeĂą w takim dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkiego powrotu na asfalt oraz twardych koÂści dla przemka i leo . Oby wspĂłlne piwo laÂło siĂŞ niebawem . Asmo nic siĂŞ nie martw jesteÂś caÂły a sprzĂŞt napewno wrĂłci na asfalt .Na Hajduki teÂż moÂżesz liczyĂŚ .Zawszem mam do dyspozycji cross od modego dla ciebie. ( ogĂłlnie ku----a black day ) Pozdro BIKAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po powrocie z Brna widziaÂłem moto LEO. Stoi na stacji SHell w ÂŚwiĂŞtoszĂłwce. TrochĂŞ pokiereszowane, przytarte dekle silnika (olej siĂŞ wylaÂł), lampy brak i zegary splaszczone. Prawdopodobnie bĂŞdzie miaÂł krzywe lagi. To tyle ze wstĂŞpnych oglĂŞdzin. Generalnie straty nie sÂą duÂże. Szkoda tylko chÂłopa. JeÂździÂł z za duÂżym kaskiem na motorze, masakra!A o tym mĂłwiÂł juz na zlocie w Ostravie a to byÂło 1,5 miesiÂąca temu!!!!!!!!!!Wiec troche na wÂłasne Âżyczenie. CaÂłe szczĂŞscie, ze mu nic nie jest, ale mam nadzieje, ze wyciagnie z tego wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.