Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No hey. W³aœnie wróci³em z holowania moto z Salmopolu. Nie wiem co zawa¿y³o : ³yse opony .... brak umiejêtnoœci czy po³¹czenie tych dwóch spraw. Fakt faktem zaliczy³em szlifa na chpporze. Ujecha³o mi przednie ko³o i tyle wiem. Potem by³a ju¿ baierka która uszkodzi³a moj¹ Viki ale ocali³a mi chyba zdrowie. Lagi do wymiany ale mnie wystarczy masa¿ i bêzie oki. Na szczêœcie s¹ kumple którzy nie opuszcz¹ w potrzebie i szczêœliwie i ja i mój moto jesteœmy w domu. Coprawda jesteœmy obydwoje poobijani ale wszystko da sie naprawiÌ. THX wszystkim za pomoc. WymieniaÌ nie bêdê ale wszyscy wiedz¹ o kogo chodzi. Fakt faktem ekipa z któr¹ œmigam zas³uguje na zaufanie w 100%. Kowal ciebie wymieniê bo ma³o kto odst¹pi³ by dla moto swój dom ....... resztê ekipy z któr¹ œmigam znacie a jak nie znacie to przyjedŸcie na ska³kê w œrodê. I im wszystkim wielkie dziêki za wsparcie i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czekalem na te wiadomosci od 18.00 i widze ze nie jest ciekaeiw.Nie za ciekawy bilans jak na jeden wypad.Moze to i dobrzez ze nie pojechalem tak jakos wyszlo.Moze tak mialo byc ze mam nie jechac chodz bardzo chcialem.CHLOPAKI WRACAJCIE DO ZDROWIA MAM NADZIEJE ZE WYPIJEMY NIE JEDNO PIWO WSPOLNIE !!! [ Dodano: 2005-08-28, 01:37 ]Dzis tez podczas powrotu z imprezy w Ogrodziencu wjebalibysmy sie z kumplem na 2 moto w Golfa.Jak juz wymijalismy samochod to babie tez sie zachcialo i zepchnela by nas do rowu.Uwazajcie na siebie chlopaki z biegiem czasu widze ze jazda na moto to nie przelewki. (((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Leo jest gorzej, na winklu na Salmopolu zahaczyÂł Gixera i poleciaÂł na glebĂŞ. Niestety spadÂł mu kask i jest mocno poobijany, w sumie nikt nie wie w jakim jest stanie.
Nie na winklu... jechalismy z Suzi moto, ja z Gixerem, MÂłody, a Leo za nami. ByÂł korek, wiĂŞc jechalismy miedzy autami, Leo sie za bardzo rozpĂŞdziÂł i nie wychamowaÂł, udeszyÂł w nas (wtedy spadl mu kask) i polecial na asfalt. Gdyby nie Gixer to wjechalibysmy w toyote ktora jeechaÂła z na przeciwka... on nie ma wiecej szczescia niz rozumu(jak to Timac pisze) tylko umiejetnosci... Leo stracil przytomnosc od uderzenia, ogolnie nic nie pamieta, ale naszczescie nic mu sie nie stalo, bedzie mial jeszcze jakies badania, ale wyglada na to, Âże mial niesamowite szczĂŞscieTakze uwazajcie na siebie i szalejcie z wyobraÂźniÂą, bo mozecie skonczyc jak Leo...Co do zlotu to ogĂłlnie wypas, palenie gumy-> bomba, nadymili troche chlopaki, szczegĂłlnie Owsik (jest bezkonkurencyjny), pozatym doborowe towarzystwo, wiec milo spedzilo sie czasDziĂŞkuje Acordowi, za transport do WisÂłyI oczywiscie Gixerkowi, ktĂłry dal mi poczuĂŚ smak jazdy na kole, oraz wyratowal z trudnej sytuacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz tez w domu...Sprzet troche uszkodzony (tlumik,wachacz,felga) ale jezdzi,gorzej ze sprzetem Leo bo ma rozwalony przod,przetarta pokrywe itd.Przy tym wypadku to na prawde mialem duzo szczescia,zwlaszcza ze jechalem z Maisha...Wracalismy z salonu i na Swietoszowce jechalem powoli za busem bo z przeciwka sznur aut az nagle uslyszalem za soba pisk opon a w lusterku pedzacego Leo na mnie,nagle poczulem mocne uderzenie w tyl,wyrzucilo mnie na przeciwlegly pas pod Toyote ktora nie wiem do dzis jak zdarzylem ominac:jakos noga sie odbilem i tanczylem po drodze az do zatrzymania.Nie wiem jak to zrobilem ze z tego w miare wyszlem,istny cud,zwlaszcza ze Maja jechala ze mna...Leo za to jak uderzyl we mnie to spadl mu kask i glowa uderzyl w kolo tej Toyoty ktora ja ominalem.Wygladal tragicznie:nieprzytomny,siny,z ust i nosa lala sie krew,koszmar...Ale jak sie okazalo az tak zle z nim nie bylo ale w szpitalu zostal.Potem to juz karetka,straz,policja itd.W szpitalu jak bylem przy Leo to spotkalem takze Przema,przejebana sobota....A co do zlotu to zajebisty,zwlaszcza palenie gumy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By³em na miejscu wypadku Przemka i uderzy³a mnie jedna rzecz, a mianowicie zainteresowanie policji przyczyn¹ wypadku. Tam natychmiast powinni przys³aÌ ekipe drogowców ¿eby posprz¹tali ten cholerny ¿wir.Precierz wiedzieli, ¿e jest zlot i setki motorów pojedzie t¹ drog¹.Policja nawet nie uwa¿a³a za stosowne pokierowaÌ ruchem w momencie kiedy pogotowie zabiera³o Przemka. Kudlaty o ma³o nie zosta³ przejechany przez jakiegoœ emeryta w matizie,a inny pan kierowca ledwo ( z piskiem opon ) wychamowa³ przed lawet¹ na któr¹ ³adowano moto Przemka. Mówi siê ¿e idioci je¿d¿¹ na motorach...,a tu proszê. Bez komentarza. Pozdrawiam wszystkich motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam natychmiast powinni przysÂłaĂŚ ekipe drogowcĂłw Âżeby posprzÂątali ten cholerny Âżwir.
To by musieli cale podbeskidzie sprzatac,po ostatnich opadach wszedzie na drogach podbeskidzia jest naniesiony zwir przez wode,zawsze tak jest po wiekszych opadach.Kto tu nie mieszka to moze tego nie wiedziec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek DR800, zawsze po deszczu jest Âżwir w gĂłrach (to nic nowego) dlatego trzeba wtedy wyjÂątkowo uwaÂżaĂŚ... to chyba troche dziwne, ze oczekujesz ze beda zbierac z drog piach bo motocyklisci majÂą zlot.Nie wiem jaka byla sytuacja na salmopolu, ale przy wypadku Lea policja tez nie kierowala ruchem bo nie bylo takiej potrzeby... Nawet jak przechodzilam przez ulice to kierowcy sie zatrzymywali zeby mi to umoÂżliwicA to czy ktoÂś jest idiotÂą nie zaleÂży od tego czy prowadzi motor czy samochĂłd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam natychmiast powinni przysÂłaĂŚ ekipe drogowcĂłw Âżeby posprzÂątali ten cholerny Âżwir.
taki syf jest teraz wszĂŞdzie, i wierzcie mi na sÂłowo Âże nie posprzÂątajÂą go, bedzie leÂżaÂł na drogach dopuki samochody go nie rozjeÂżdÂża, tak jest zawsze dlatego trzeba na to cholernie uwaÂżaĂŚ, sam kilka lat temu jak jeszcze NSR-kÂą jeÂździÂłem poleciaÂłem na takim czymÂś i od tego czasu mam ogromny respekt do zakrĂŞtĂłw po opadach w gĂłrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿e jestem lekko œlepy ale wydaje mi siê, ¿e droga przez Salmopol (pomijaj¹c jakoœÌ nawierzchni) by³a czysta mimo opadów. Na ¿adnym zakrêcie nie zauwa¿y³em ¿wiru ani innych pozosta³oœci po opadach. To by³ ostatni ostry zakrêt przed zjazdem do Szczyrku i nie dziwiê siê, ¿e PRZEM nie by³ na ¿wir przygotowany. Co innego gdyby ¿wir le¿a³ na kazdym zakrêcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym ostatnim zakrecie zawsze po opadach jest zwir a czasem nawet woda.Kurna chlopaki!Jak chcecie poszalec po Salmopolu to najpierw trzeba ta traske na spokojnie przejechac zeby zobaczyc czy nie ma jakichs niespodzianek na drodze a potem szalec!!! Zawsze jak robie pierwszy przejazd to na spokojnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.