Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1884


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przed chwilÂą z Gabrysiem byliÂśmy odwiedziĂŚ Leo w szpitalu i oficjalinie wszystko wyglÂąda tak:Leo czuje sie dobrze, jutro wypisujÂą go ze szpitalaco do obraÂżeĂą to miaÂł wstrzÂąs mĂłzgu, na pĂŞkniety jeden krĂŞg i ogĂłlnie jest potÂłuczonyco do tego pĂŞkniĂŞtego krĂŞgu na narazie leÂży i nie moÂże siadaĂŚ ale jutro majÂą mu zaÂłoÂżyĂŚ usztywniacz czy coÂś takiego i bĂŞdzie mĂłgÂł sie poruszaĂŚ normalnieco do pogÂłosek o tym Âże miaÂł za duÂży kask to nieprawda, kask miaÂł dopasowany tylko Âże nie zapiĂŞtynoi to chyba tyle co sie dowiedzieliÂśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilÂą z Gabrysiem byliÂśmy odwiedziĂŚ Leo w szpitalu i oficjalinie wszystko wyglÂąda tak:Leo czuje sie dobrze, jutro wypisujÂą go ze szpitalaco do obraÂżeĂą to miaÂł wstrzÂąs mĂłzgu, na pĂŞkniety jeden krĂŞg i ogĂłlnie jest potÂłuczonyco do tego pĂŞkniĂŞtego krĂŞgu na narazie leÂży i nie moÂże siadaĂŚ ale jutro majÂą mu zaÂłoÂżyĂŚ usztywniacz czy coÂś takiego i bĂŞdzie mĂłgÂł sie poruszaĂŚ normalnieco do pogÂłosek o tym Âże miaÂł za duÂży kask to nieprawda, kask miaÂł dopasowany tylko Âże nie zapiĂŞtynoi to chyba tyle co sie dowiedzieliÂśmy
SPIDER o tym kasku to LEO sam mowiÂł, Âże mial za duÂży na zlocie w Ostravie. Zreszta jak miaÂł nie zapiĂŞty, to jeszcze gorzej, bo to jakby siĂŞ prosiÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, Âże LEO nie mial wypadku w ÂŁodzi. Tam by nie przeÂżyÂł i nie chodzi wcale o to, Âże wypadek byÂł ciĂŞzki (bo nie byÂł) ale kaÂżdy wie jak dziaÂła pogotowie w ÂŁodzi
Czasem moglbys sie powstrzymac od glupich zartow :|
SPIDER o tym kasku to LEO sam mowiÂł, Âże mial za duÂży na zlocie w Ostravie. Zreszta jak miaÂł nie zapiĂŞty, to jeszcze gorzej, bo to jakby siĂŞ prosiÂł
W Ostravie mial jeszcze stary,w czasie wypadku mial juz nowy i dopasowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problemy czy to wazne jaki mial kask ???? czy dopasowany czy zapiety czy nie ???
Wazne bo przez swoja glupote (nie zapiecie kasku ) mogl duzo gorzej skonczyc i to moze byc przestroga dla innych ktorzy lekcewaza tak wazna rzecz jak zapinanie kasku...Poza tym jego sprzet tylko na 1 rzut oka wyglada w miare OK,dzis jak dobrze go poogladalem to znalazlem bardzo powazne uszkodzenia...A mnie od wczoraj coraz bardziej boli lewa noga i mam na niej 4 dupne siniaki ale to juz malo wazne... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿e jestem lekko œlepy ale wydaje mi siê, ¿e droga przez Salmopol (pomijaj¹c jakoœÌ nawierzchni) by³a czysta mimo opadów. Na ¿adnym zakrêcie nie zauwa¿y³em ¿wiru ani innych pozosta³oœci po opadach.
No dokladnie, ja przejechalem do Wisly od strony Szczyrku i nawet go nie widzialem...wszystko wygladalo "czysto".
To byÂł ostatni ostry zakrĂŞt przed zjazdem do Szczyrku i nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże PRZEM nie byÂł na Âżwir przygotowany. Co innego gdyby Âżwir leÂżaÂł na kazdym zakrĂŞcie.
Bylem tam chwilke po wypadku..., zwir byl na skrajnej czesci pasa, "normalnie" sie po niej nie jedzie... ale jak czytalem na forum (z relacji ???) PRZEMa "wyrzucilo" go przy redukcji biegu i akurat tego kawalka asfaltu mu zabraklo WSPS. Mam nadzieje, ze niedlugo znow spotkamy sie na trasie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jaaa bylem w zywcu w czwartek ....i masakra ...z gor splywaly potoki przez droge nanoszac kamienie i piasek....w zacienionych miejscach przez drzewa bylo bardzo wilgotno i mokro ...pare razy dupa mi ujechala ... jechalem jak z jajkami caly spocony ...w bielsku skrecilem na miedzybrodzie bialskie se troche serpentynami pojezdzic ...to byl blad ...slonko ladnie grzalo na glownych bylo suchutko ale tam cala droga byla zacieniona przez drzewa zgrooza ...a moje opony to jusz slicki ..; / ...troszq strachu sie najadlem...ale przezylem ...; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo juz zostal wypisany, jest juz w domu? Jesli nie to moze w czwartek zrobic mu odwiedziny w szpitalu?
Dzis mial byc wypisany ale nie wiem czy wyszedl bo nie dzwonilem do jego starych (komorki nie ma).Ale chyba nie wyszedl bo mowil ze jak wyjdzie to zaraz bedzie sie ostro udzielal na 4um :wink: A tu ani jednego jego postu... :? Jutro bede dzwonil do jego starych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.