Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ze striptizem byÂło kilka poraÂżek
Najlepszy byl pierwszy bo najlepsza laska byla (sam ja rozebralem :mrgreen: )
Wzrokiem? [ Dodano: 2005-08-29, 18:37 ]
i moze zrobiÂą strip-tease albo powalczÂą w bÂłocie?
Striptiz to juz tradycja tych zlotow a zwlaszcza ostatnia edycja byla niepowtarzalna :mrgreen:
No, wtedy nie doczekaÂłem do koĂąca miaÂłem obowiÂązkowy strip-tease w domu-zostaÂłem odarty z pieniĂŞdzy przez smycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli tylko posk³¹dam skrzynie do dziesi¹tego to na bank sie zjawie i nic mnie juz kurwa nie zatrzyma zeby sie w koncu z wami napic. :mrgreen: Ja oczywiscie tylko i wylacznie deklaruje calonocny pobyt. 8) Cebul, Motobandit moze jakos sie zgadamy jesli bym sie wybieral bo Zawiercie to my z czewy mamy po drodze jak najbardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj nawet jakby sie nie udaÂło sprzeta poskÂładaĂŚ  puszkÂą
:mrgreen: No pomysle nad puszka, ale ogolnie to jakos sie zawsze tak nieswojo czuje na zlotach jak jestem bez moto wiesz nie da sie tak w pelni zintegrowac przed pierwsza flaszkÂą. bo potem to juz wszystko jedno :mrgreen: ale na pewno dam rade poskladac moto. to w koncu jeszcze dwa tygodnie a ja zamierzam juz jutro wyjechac :wink: pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dohan nie ma zadnego problemu im wiecej tym lepiej Nie wiem jak z Cebulem my chyba lecimy w 4 moto chyba ze cebul da znac to polecimy napewno w wiecej maszynek jak cos to sie jeszcze dogadamy.Mozemy czekac na Siewierzu przy trasie na CPN albo wpadniecie do nas.Do 10 jest troche czasu wszystko kwestia dogadania ale pomysl masz dobry Mam nadzieje ze jeszcze jakas ekipa bedzie na nas czekac w katowicach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estem, estem- polecimy na 100%. Bêdzie nas minimum 6 moto.Tylko my koledzy edziemy na chopperkach.Nasza max. prêdkoœÌ to wasza przelotowa przez miasto. Ale damy radê - znajdziemy kompromis. Motobandit - bêdziemy w kontakcie ( mo¿e w wwk pykniemy browara , zgadamy ekipê ? ) Dohan -dogadamy siê i zaczekamy na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ino co by nie laÂło!ale to juz tradycja w tym rocku!hue hue ! 8)
he he jak tradycja, ten rok siĂŞ wspamniaÂły, no moÂże nie to co dwa lata temu,al najgrzej byÂło rok temu:)) powoli widze,Âż esprawdza siĂŞ teoria kumpla Âże co dwa lata jest fajna pogoda na zlotach.a pozatym w Wapienicy sa parasolki pod ktĂłrymi moÂżona siĂŞ schowac :mrgreen: a ktooÂś jak przyjedzie puszkÂą to niech parkuje gdzies na boku drogi albo wjedzie w druszke prowadzÂąca do zapory,a nie staje na tym duzym placy gdzie autobusy zawracajÂą bo zaÂś paÂły beda Âścigac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl dzis u mnie Grzes i przywiozl plakat (a dla mnie zaproszenie i kupon na piwko :mrgreen: )A wiec tak:Wjazd:Motocyklisci 12 zÂł i w tym naszywka i piwo lub napoj a niezmotoryzowani i pasazer 2 zÂł.Zlot zaczyna sie parada o 15.00 z Wapienicy z terenu zlotu.Postoj pod placem ratuszowym w godz.15.30-16.00 a nastepnie powrot na teren zlotu i od 16.30 konkursy.O 22.00 koncert a o 22.00 striptiz ale znajac zycie wszystko sie przeciagnie przynajmniej do polnocy.Np. na rozpoczeciu sezonu Dziki zagral jeszcze raz koncert po striptizie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Cebul jak lecimy razem torazem bez zadnych wylamow , my najwyzej sobie z pare razy odkrecimy na jakies 2-3 km i bedziemy czekac na was Moze byc ?????? Walimy w sumie na 10 moto i niech tak zostanie wkoncu jestesmy z jednej wiochy [ Dodano: 2005-08-30, 23:25 ]A w sumie chyba tez bede zapakowany w toboly to za duzo nie odkrece ;(Takze damy rade [ Dodano: 2005-08-30, 23:26 ]Byle nie mniej niz 80-90 km/h bo mi sie moto zagotuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO 606 780 699. OD PONIEDZIAÂŁKU RUSZAMY CAÂŁÂĄ PARÂĄ ZAÂŁATWIAĂ ZLOT W SIAMOSZYCACH.CO DO BIELSKA TO SIĂ JESZCZE ZDÂĄÂŻYMY ZGADAĂ. [ Dodano: 2005-09-01, 19:53 ]Z ZAWIERCIA WYJAZD DO BIELSKA MIĂDZY 14 A 14.30 . OCZYWIÂŚCIE ZBIĂRKA POD URZĂDEM MIEJSKIM. CHĂTNYCH ZAPRASZAMY. DOBRZE BY BYÂŁO SPOTKAĂ SIĂ POD IKEÂĄ W KATOWICACH Z RESZTÂĄ MOTO.POJEDZIE ÂŁADNA EKIPA.PROPOZYCJE????????????????????????????????????????????????????KTO NA NAS CZEKA LUB NA KOGO MAMY CZEKAĂ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.