Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

suzi, Ty tam lepiej z Madzia szukajcie jakis starych BIALYCH koszulek
SUZI a ja mam lepszy pomysÂł doÂłacze sie do Madzi i ciebie i bedziemy Âświeta tRĂłjcÂą tyklo jeden warunekk.....TIMAC zaÂłatw nam koszulki z podbeskidzia ÂŚCIGACZ 2005 TO WYSTÂĄPIMY W NICH I NIE BIAÂŁE TYLKO CZARNE BEDA ALE POTARGANE PISZECIE SIE NA TO ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna koleshanka, ma super pomys³ wiec chcemy czarne koszulki scigacz 2005 albo zó³te czarne punkty:P:Pno nora ja egzamin mam 13 takze tu chodzi akurta o nauke;/ no ae zobaczymy dziekuje bardzo za oferte rozpatrze:P no i zobacyzmy co da sie zrobic ale mysle ze zjawimy sie ze spunemno i nasz milutki Gixerek bedzie jupi!!!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna koleshanka, szkoda targac takie koszulki
nio ale jak mokra to nic nie widac musiaÂła by byc biaÂła a one sa czarne na wasze nieszczescie a tak pozatym to jak chcecie te MIS MOKREGO PODKOSZULKA TO JA ROZUMIEM ZE TE KOSZULKI AM ZAÂŁATWICIE TZN MAM NA MYSLI SPROWADZENIE .......DOBĂR ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU ....<NIE ZA DUZE NIE ZA MAÂŁE> I OCZYWISCIE UFUNDOWANIE PRZEZ FIRMĂ TIMAC& SPĂÂŁKA :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BART JAK DASZ RADĂ TO PRZYJEDZ DO ZAWIERCIA POD URZÂĄD MIEJSKI O 14 ( Z SIEWIERZA MASZ 10 KM ) , A JAK NIE TO CZEKAJ W SIEWIERZU NA RYNKU KOÂŁO GODZ 14.30 - 14.40.BĂDZIEMY.POZDRO. [ Dodano: 2005-09-06, 23:27 ]BART JAK DASZ RADĂ TO PRZYJEDZ DO ZAWIERCIA POD URZÂĄD MIEJSKI O 14 ( Z SIEWIERZA MASZ 10 KM ) , A JAK NIE TO CZEKAJ W SIEWIERZU NA RYNKU KOÂŁO GODZ 14.30 - 14.40.BĂDZIEMY.POZDRO.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadÂą dwie ekipy... jedna chce byĂŚ na parade:  13.30 na stacji Shell w Tychach koÂło salonu Toyoty  a druga (w tym Zawiercie) jadÂą póŸniej, zbiĂłrka o 15 pod IkeÂą w KAtowicach na gĂłrnym parkingu...
Jarzynka. jak odbiore moto to sie jakos podepne. na 99% bedzie to 15 pod IKEÂĄ bo tsza isc do roboty [ Dodano: 2005-09-06, 23:31 ]
CZEKAJ W SIEWIERZU NA RYNKU KOÂŁO GODZ 14.30 - 14.40.BĂDZIEMY.
o i to jest prawdopodobne. jak wyjde z roboty o 14tej to akurat dojade.Teraz wszyscy z caÂłej siÂły modla sie o pÂłytki zaworowe do mojego moto 8) 8) [ Dodano: 2005-09-06, 23:59 ]
Kurde dzisiaj mamy wtorek a tu jak narazie zero propozycji,widze ze chyba ludziska az tak bardzo sie za mnÂą nie steskniliscie  
jak bede jechaÂł sam to moge cie zebrac po drodze przy tej okazji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.