Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i niech zaluja Ci ktorzy nie zostali do samiutkiego konca:wtedy to dopiero byly jaja
Nie pisz tak bo mi gul skacze Musialem wracac o 20.00, coz takie zycie.Ale za 2 tygodnie sobie odbije w Zawierciu [ Dodano: 2005-09-11, 13:53 ]
Timac, tym razem wyjÂątkowo przyznam ci racje - striptiz byÂł daremny  nie ma to jak mokre triko w Vendryne
A Ty to jestes Ty?Kurde nastepnym razem to trzeba bedzie sobie jakies identyfikatory z nickiem przypiac, bo ja nihuhu nie wiem potem kto jest kto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z nim bylo dobrze tylko niewidzial chyba zadnej trzezwej dziewczyny
widaĂŚ patrzyÂł w zÂłym kierunku a w ogĂłle to nie robic mi tutaj takiej opini o forumowiczkach byÂły wszystkie grzeczne, trzeÂźwe, spokojne i w ogĂłle ani widu ani sÂłychu o Nas nei byÂło 8) Ja nie wiem co wyÂście tam wszyscy pili bo normalnie coÂś Wam na oczy siadÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mo¿e i ja siê zamelduje, he he wsumie wróci³em do domku o 3 bo sobie jeszcze pomiga³em, choÌ w przeszczach przez swoj¹ g³upoe zbiera³ bym siê z asfaltu,bo zachcia³o mi siê sprawdzac jak œlisko jest bo mokro by³o no i pszud mi troszke uciek³, ale da³em rade,przyokazji mija³em wypadek gdzie lanosem potracili kogoœ, rano jakoœ spac nie mog³êm i o 7 poszed³em sobie poœmigac i w³snie wróÌi³em na obiadek i zaraz dalej gdzieœ jade póki nie pada ) A zlocik jak zloÌik zawsze w Wapienicy s¹ ciekawe akcjie, co do kalafiroów to siê nie wypowiadam AAaaa Gizer akcja z policj¹ by³a the best ja na miejscy tego policjanta dawno juz bym was sku³ i wywióz³ w las,szczególeni po tym jak siê opar³eœ o samochód zakupiony przez sponsora he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mo¿e i ja siê zamelduje, he he wsumie wróci³em do domku o 3 bo sobie jeszcze pomiga³em, choÌ w przeszczach przez swoj¹ g³upoe zbiera³ bym siê z asfaltu,bo zachcia³o mi siê sprawdzac jak œlisko jest bo mokro by³o no i pszud mi troszke uciek³, ale da³em rade,przyokazji mija³em wypadek gdzie lanosem potracili kogoœ, rano jakoœ spac nie mog³êm i o 7 poszed³em sobie poœmigac i w³snie wróÌi³em na obiadek i zaraz dalej gdzieœ jade póki nie pada ) A zlocik jak zloÌik zawsze w Wapienicy s¹ ciekawe akcjie, co do kalafiroów to siê nie wypowiadam AAaaa Gizer akcja z policj¹ by³a the best ja na miejscy tego policjanta dawno juz bym was sku³ i wywióz³ w las,szczególeni po tym jak siê opar³eœ o samochód zakupiony przez sponsora he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my wrocilismy niedawno wyjechalismy praktycznie jako ostatni Ogolnie zlocik spox tylko po co ci ludzie niezmotoryzowani tam wlazili , czulem sie w niektorych momentach nie jak na zlocie tylko jak na jakims festynie ogolnomiejscowym.A co do tych nickow co CB pisal to niezly pomysl bo wogole tam ludzi nie poznawalem.A ta laska z tulipanem w reku goniaca kolesi w celu poderzniecia gardla byla przejebana , najwieksza atrakcja zlotu buhehehehe Ale wszyscy dali ciala jak chlopakow zatrzymali a wszyscy chwilke staneli na CPN-iei pojechali nie czekajac na reszte.No ale juz po fakcie.Widze ze koles z flaga polski przy moto to jakis prezes forum ????? Kazal jechac to wszyscy jechali hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niedawno wrocilismy wyjechalismy jako jedni z ostatnich Ogolnie spoko zlocik , tylko po co ci ludzie niezmotoryzowani byli wpuszczani w niektorych momentach czulem sie jak na jakims smiesznym festynie a nie zlocie.Wchodzily patalachy i kradli paru osobom cos zginelo a to kask a to cos innego.Co do kapelki to calkiem przyjemna ale za to laski w striptizie lipne hehehe CB1 dobrze mowisz z tymi identyfikatorami z nickiem bo wiekszej polowy ludzi z forum nie kojarzylem bo poprostu nie wiedzialem czy to z forum czy nie wiec nie podchodzilem.NAJWIEKSZY WSYD ZE MAISHY NIE POZNALEM - DALEM CIALA NA MAXA A ta zadymke z ta laska z tulipanem w rece biegajaca w celu poderzniecia komus gardla widzialem niezle sie przy tym usmialem hehehe Najwieksza atrakcja zlotu Jedno co mi sie nie podobalo to jazda w grupie i jak paly zatrzymaly chlopakow od nas to wszyscy chwile poczekali na CPN-ie i sie zawineli i pojechali nie czekajac na reszte.Nie ladnie A co to za koles na chopperku z flaga polski co jechal na przedzie to jakis prezes forum ????Jak on wyjezdzal to zaraz wszyscy za nim hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.