Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez sie melduje.Imprezka fajna,oczywiscie palenie gumy jak zwykle wypas.Z glinami to faktycznie byly jaja,moglem sie znow na tych kutasach wyzyc.Kolejny raz blysneli swoja glupota No i niech zaluja Ci ktorzy nie zostali do samiutkiego konca:wtedy to dopiero byly jaja Jedna laska robila mala zadyme,wylewala piwo itd.,chciala poprostu blysnac (a byla calkiem niczego sobie :mrgreen: ) wiec paru ja chwycilo i w bardzo widowiskowy sposob wyrzucilo za brame Zebyscie widzieli jaka miala piane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nooo juz wstalem ....klasa klasa ...mi sie podobalo ...klimat zajebisty .......palenie wypas .... no i ÂŁysy, masz recht na nastepny raz namioty i trzeba konkretnie....../ najleprze bylo przeprowadzanie pijanych motocyklistow obok niebieskich : D ...trzeba tepic posrancow ...no to kolejny zlot zaliczany do obowiazkowych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z laska to nawet do rekoczynow doszlo, ale jak chlopcy ja do ziemi przycisneli to juz calkiem wymieklam, ani mru mru takich kabaretow nawet nie robi albo poscig za kolega ktory ja oblal barszczem zmieszanym z piwem (po drodze 2 razy sie wygrzmocila, raz o Âławke, a drugi na Âżwirku) w rezultacie i tak nie wiedziala kto to zrobil, po chwili poddlecial nastepny i piwem ja oblaÂł(czyste marnotrawstwo)... nie ma co-> wesoÂło byÂłoPozatym chcialam dodac, Âże mamy kolejnÂą zaraÂżonÂą. A wszystko dziĂŞki uprzejmoÂści Sainta, ktĂłry rozdziewiczyÂł mojÂą kuzynke w kwestii jeÂżdÂżenia na motorach... strasznie jej sie podobaÂło, czyli nasz Saincik dobry jest w te klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dojechali my przed chwila.... zasrany deszcz !! caly mokry Zlocik poprostu byl zajebisty !!! 1a klasa. zalujcie ze nie zostaliscie na noc hehehe najlepszy byl koles, zalany na maxa... Chodzil o 3 nad ranem i budzil wszystkich zeby mu fajki dali albo pozyczyli na browar... hehe ubaw po pachy!! dajcie znac kiedy bedzie nastpnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac kiedy bedzie nastpnym razem  
Jak zwykle te zloty sa zawsze na wiosne i na jesien.Ale 21 stycznia 2006 Monika bedzie organizowac 1 zimowy zlot w tym samym miejscu,dla tych ktorzy przyjada na moto bedzie ciepla strawa
Jest o co walczyĂŚ.GabryÂś jak zaÂłatwisz mi zimĂłwki do SRADA to wpadam .Ale teraz wracajÂąc do samego zlotu, to mi sie bardzo podobaÂło. Najbardziej to wpieprzaÂły mnie paÂły, zatrzymywaÂły dosÂłownie kaÂżdego pod byle pierdoÂła i oczywiÂście alkomat. A to blacha podgiĂŞta, a to za gÂłoÂśny wydech...Oni robiÂą tyle sobie, Âże motocykliÂści zacznÂą ich nienawidzieĂŚ. Ja siĂŞ zmyÂłem o 22.00 i moze z niektĂłrymi siĂŞ nie poÂżegnaÂłem, ale wiecie jak to jest . ByÂł telefon trza byÂło jechaĂŚ. PoznaÂłem kolejnych ludziskĂłw z forum m.in. fajnÂą koleÂżankĂŞ, ktĂłra na Âżywo jest bardzo fajna . Szkoda, Âże to zlot na zakoĂączenie sezonu motocyklowego, aÂż Âłza siĂŞ w oku krĂŞci, Âże juz powoli bĂŞdzie zima i trzeba bĂŞdzie jeÂździĂŚ autem :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna laska robila mala zadyme,wylewala piwo itd.,chciala poprostu blysnac (a byla calkiem niczego sobie  :mrgreen: ) wiec paru ja chwycilo i w bardzo widowiskowy sposob wyrzucilo za brame  :)  Zebyscie widzieli jaka miala piane  :lol:  :lol:
a bardziej dokladnie to tej lasce kompletnie odjebalo.... rozwalila butelke i chodzila z nia i ludzi chciala pociac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miaÂłem ciekawÂą drogĂŞ powrotnÂą - trochĂŞ mgÂły trochĂŞ wilgoci ale paÂł nie spotkaÂłem z czego siĂŞ cieszĂŞ zlocik byÂł niezÂły szkoda Âże nie zamkniĂŞty - po kiego huja tych dresĂłw wpuscili co siĂŞ pod scenÂą napierdalaĂŚ zaczĂŞli to nie wiem - i ogĂłlnie za duzo ludzi za maÂło motocyklistĂłw (zwÂłaszcza na koĂącu), ale zabawa byÂła git poÂśmialiÂśmy siĂŞ trochĂŞ pogadaliÂśmy i o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem, juÂż nawet po Âśniadaniu jeÂśli chodzi o okolicĂŞ i miejsce, to byÂło fajnie, ale organizacja do niczego, nie siĂŞ niebardzo podobaÂło :wink: tak sobiew drodze powrotnej troszkĂŞ zmokÂłemm ale koÂło TychĂłw juÂż ÂświeciÂło sÂłoneczko i nie byÂło tak Âźle 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niemowiac o tych 2 kalafiorach co wyskoczyly na scene.Byly tak brzydkie ze musialem odejsc nieco dalej bo z bliska wygladalo to tragicznie  :doh:
Taaaaa... a czarna miaÂła 16 lat, bo jest z JastrzĂŞbia i kumpela jÂą poznaÂła takze niezle laseczka zaczyna...A ja zÂła absolutnie nie jestem na Skalara... dobrze ze nie pojechales, jak po piwku byles tylko czemu nawet pogadac z Ola nie chciales :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez  Specjalnie Ci Ole przywiozlem z Jastrzebia a ty dales plame
A czy to zle.. miales Maishe i Ole dla siebie :wink: Majka... to jest juz rozmowa na gg
dobrze ze nie pojechales, jak po piwku byles
serio bylem, nawet chielismy ze Spunem podmuchac w alkomacik, ale pan wladza powiedzial ze nie jest instytucja charytatywna i moze nas co najwyzej zawiezc na izbe wytrzezwien.. naprawde wspolczuje ludziom z Bielska ze musza zyc z tak policja :| Suuuzzziiiiiiiiiiii..... :!: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.