Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widzê ¿e duzo ludzi powraca po 2 miesiacach nieobecnoœci. Ja tez chetnie przyjade, w koùcu trzeba sie poznaÌ. O ile tylko pogoda dopisze.Jest du¿a mo¿liwoœÌ ¿e pojade z katowic, wiec jakby co ³ysy chêtnie pomykam grupk¹, najlepiej tak ¿eby na parade zd¹¿yÌ. Jak cos bede wiedzial to dam znac. Kup¹ raŸniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start o 15.00 z kempingu pod zapora na parade przez centrum Bielska z postojem w centrum pod Ratuszem.Pozniej konkursy,koncerty,striptiz itd
A mozemy se zrobic sami parade przez 50 km
Szczerze mĂłwiÂąc najbardziej uÂśmiechajÂą mi siĂŞ te konkursy i striptiz. A co do parady to teÂż bardziej grzeje mnie ta 50-cio kilometrowa. Dlatego pewnie znowu pojada dwie grupy. Jedna o 15.00 spod Ikei. Kto chce jechac z tÂą grupa to przyjeÂżdÂżaĂŚ o 15.00 na gĂłrny parking Ikei. A ci, ktĂłrzy chca byc na paradzie na miejscu niech jada o 13.30. JeÂśli o 13.30 jechaÂłyby sprzety tylko z okolic Katowic to mozna sie spotkac w innym miejscu, niekoniecznie w Ieki. Wszystko do obgadania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁysy, tylko niemow ze odcinek z Tychow do Bielska zajmie ci 1h
Nie, ale wiesz zawsze ktoœ siê troche spóŸnie, cza bêdzie na niego czekaÌ i takie tam, wiec na pewno nie wyjedziemy z Tychów o 13.30 tylko póŸniej. To i lepiej umówiÌ siê w Bielsku trochê póŸniej, ¿eby nie by³o czekania i wydzwaniania gdzie jesteœmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoChristo czyli mykasz z nami ???
Grozi mi wypad do roboty w sobote wiĂŞc raczej na pewno ÂśmignĂŞ z Wami. Bede czekac w Ikei na gĂłrnym parkingu. A jesli bĂŞdĂŞ o tej godzinie sam z okolic Katowic to bĂŞde czekac przy zjeÂździe. Nie bĂŞdziecie siĂŞ musieli gramoliĂŚ na gĂłrĂŞ. Jak Was zobacze to rusze z kopyta za Wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.