Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10 wrzesieĂą zlot w Wapienicy (Bielsko-Biała)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia Kawabusa, no trzebaby siĂŞ zgadaĂŚ ale pĂłki co chyba nie wiadomo kto Âśmiga od nas.. BOA? ARCZI? SARGON? DAVKA? SPUN? MANKA? CB1? ale wydaje mi sie ze lepiej by byÂło na 14 do Czechowic wbiĂŚ. WiĂŞc jakby co to do mnie na GG aaa i MADZIA na Pl. WolnoÂści bĂŞdzie dupiato siĂŞ dostaĂŚ bo przecieÂż remontuja drogi i w cholere siĂŞ nie da jeÂździc tam ;/ wiĂŞc moze gdzieÂś indziej co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....jaaa predzej niz 14 nie moge wyjechac z rybnika ...bede czekal na wazny telefon ...wiec jesli chodzi o mnie to po 14 ...nie wiem jak tam inni ...aa miejsce to mi jes obojetne se ustalcie ja sie zgram ......(pogadajcie se a ja sobie poczytam....; ) co do parady to mie nie ciagnie jakoss...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kawabusa, no trzebaby siĂŞ zgadaĂŚ ale pĂłki co chyba nie wiadomo kto Âśmiga od nas.. BOA? ARCZI? SARGON? DAVKA? SPUN? MANKA? CB1? ale wydaje mi sie ze lepiej by byÂło na 14 do Czechowic wbiĂŚ. WiĂŞc jakby co to do mnie na GG  :)
Ja postaram sie byc o 14 na Mcd w Czechowicach ,ale nie zostane dlugo,bo pozniej musze wracac na urodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda to niewa¿ne. S³uchajcie ale wy nie wiecie o jednej rzeczy. Wiecie ile na tej imprezie bedzie policjantów z aparatami? Hehe ch³opy, sk¹d mieÌ najwiêcej zdjêc jak nie ze zlotu w Bielsku-Bia³ej?Za³o¿¹ nam teczki i po krzyku. Moze lepiej w paradzie nie jechac?Albo g³upich gapiów z komórkami chc¹cym przystrykn¹Ì fotkê i przes³aÌ na skrzynke policji. Z nieoficjalnych informacji wiem, ¿e w konkursie Scigacz 2005 do wygrania jest œcigacz, zfotografowany i skatalogowany. Dodatkowo z umieszczonym nadajnikiem jak foka z helskiego fokarium .http://www.fokarium.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi to badz na Placu o godzinie 12:30 bo w koncu o tej godzinie smigamy:)Tak wiec do zobaczenia 8) [ Dodano: 2005-09-09, 22:45 ]Heh zmiana planĂłw,ja jednak smigam z Katowic i watpie zeby sie ktos pojawiÂł na na placu,wiec pewnie sie spotkamy na miejscu tak wiec do zobaczyska,pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i udanej zabawy
A Ty nie masz z kim jechac?Przypominaja mi sie fajne czasy, dzwoni kumpel (K):K - jestem na zlocieJ (ja) - gdzie?K - no w X (gdzie X to jakies miasto, nawet nie zawsze wiedzialem gdzie)J - czekaj spojrze na mapeK - przyjezdzajJ - ok pale i juz tam jestemto byly czasy prawdziwego hardkoru, drogi przez lasy i rzeki, przez gory pieszymi szlakami turystycznymi, ale zawsze tdojezdzalem i zabawa byla swietna. Suzi jutro zadzwonie do kumpla, jak bedzie miejsce, jestes chetna?Szybko sie zbierzesz i hardkor jak nigdy [ Dodano: 2005-09-09, 22:50 ]Tylko kurde jak mam dac Ci znac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie masz z kim jechac?
Suzi jutro zadzwonie do kumpla, jak bedzie miejsce, jestes chetna?  Szybko sie zbierzesz i hardkor jak nigdy  
CB1, dziĂŞki wielkie, miaÂłam problem aby pojechac ale juÂż siĂŞ rozwiÂązaÂł dziĂŞki wielkie za zainteresowanie i do zobaczenia jutro 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.