Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jak palic gumĂŞ????


fdsfdsfsdfsdfsdfsdfsd

Rekomendowane odpowiedzi

troszke oleju na oponie zaÂłatwi sprawe  teÂż jestem za wersjÂą z benzynÂą
w sumie moÂżna jeszcze trochĂŞ saletry potasowej daĂŚ i dopiero potem podpaliĂŚ-to bedzie wtedy sposĂłb na tzw Âświece dymnÂą hehepotem moÂżesz zjaraĂŚ przedniÂą gumĂŞ a uwierz Âże maÂło kto potrafi hehe :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma³y nie zapomnij do saletry potasowej dodaÌ cukru, bo bez cukru bêdzie lipa I nie pal, bo to sporo kosztuje Ja nieraz palê a póŸniej p³aczê w gara¿u nad oponk¹ (ale nigdy do konca szkoda hajsu na oponke a dojœcia do u¿ywek brak :x ) Ale i tak przekonuje mnie opcja z benzyn¹, mniej roboty ni¿ mieszanie cukru z saletr¹ potasow¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:Eee najtaniej to wyjdzie kupic paczke prezerwatyw pudeÂłko zapaÂłek odrazu mozesz trzy gumy naraz spaliĂŚ,A jak spalisz uÂżywajÂąc ich do tego do czego zostaÂły przeznaczone to RESPECT, jesteÂś wielki
taaa on bedzie wielki ale nie tylko -wyjarana bedzie takÂże towarzyszka palenia hehepamiĂŞtaj kto smaruje ten jedzie :mrgreen: wiĂŞc posmaruj gumĂŞ wazelinÂą,dodaj cukru i saletry,pomachaj wiele razy,zakrĂŞc koÂłem,podnieÂś dupe skutera(albo kolege poproÂś) i czadu!!!przyspieszaj aÂż siĂŞ zajara,a po tych ekscesach spalone gumy do ogniska i dalej jaraĂąsko na samej feldze(ino nie godej babie bo moÂże sie nie zgodziĂŚ).....hehheeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z cukrem i slaetr¹,jak bedzie przygasaÌ to wrzucimy ja do wody na wiosne,i nazwiemy Marzena lub Marzanna ale ju¿ nie dziewica ormiaùska bo zjarana by by³a w pewnych miejscach. a na zlotach mo¿na by j¹ przyczepiÌ do siode³ka z ty³u i woziÌ na wolnej jeŸdzie,albo wrzuciÌ jakiemuœ goœciowi do auta jak mia³by otwart¹ szybe.hej ale mo¿e kupmy se po rtakiej lali,przyczepiÌ do siode³ka i na miasto hehe pod koœció³,i kasku by nie musia³a mieÌ-ino co na to policja?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.