Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pościg policyjny??? czy co??


twix

Rekomendowane odpowiedzi

A WIEC ...JADE SOBIE TRASA KATOWICE WROC£AW ko³o geanta trzy stawy w strone wroc³awia po lewej geant po prawej praktiker ...i tak sobie jade jade (z plecakiem) na liczniku przez moment 200,0km/h ...okolo kilometra moze 2 zaczyna sie zjazd na katowice kolo AWF zje¿d¿am na zjazd i tam kolejne dwa zjazdy jeden w prawo na katowice centrum(taki ³uk) drugi prosto wiêc ja zmieniam pas w ostatniej sekundzie i wale prosto ...(na liczniku okolo 130-150km/h)..i tu nagle wyskakuje facet w bordowym aucie kombi chyba nissan primera niejestem pewien..zaczyna trabic ¿ebym go chyba zauwa¿y³ no to ja lukam na niego a on namietnie nadaje cos przez sibi radio...niewiem czy mnie chcia³ wystraszyc czy mo¿e tajniak i mnie goni³???a mo¿e jakis wnerwiony kierowca puszki hmmm dodam ¿e jak zmieni³em pas na prosto to on niewiem czy niezd¹¿y³ czy co..ale pojechal ³ukiem w prawo na katowice i by³ sam w samochodzieco wy na to??? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to pewnie nie policjant, chyba ze im kasy na koguty brakuje i na klaksonach jada... jak Ci nie zrobil zdjecia kamerka, to pewnie nie ma sie czym przejmowac
a myÂślisz Âże taki policjant jak dojeÂżdza na komende do roboty??radiowozem???myÂśle Âże jak dorobiÂł siĂŞ juÂż swojego auta to chyba nim a teraz on sobie przyjechaÂł,spisaÂł numery,powiedziaÂł kumplowi na patrolu Âżeby spisaÂł raport jak to goniÂł motocyklistĂŞ i spisaÂł jego numery-uwaÂżacie Âże to nie moÂżliwe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! jedyne co gostek mogl zrobic to spisac twoje nr.i sprzedc je psom z textem ze waliles jak wariat i wymusiles mu pierwszenstwo i zlamales wszystkie przepisy drogowe.miski spisza protokol wezwa cie na komende zapytaja czy tak byl i jak sie przyznasz to dostaniesz dziale.ale ciebie tam nie byl facio jest zlosliwy nie lubi motocyklistow i wlasnie ty jestes tego swiadkiem,koniec sprawy.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ........ ostatnio jak jechalem moja puszka (Twix pamietasz laNOS'a) rozdzienskiego w miejscu gdzie przechodzi w bielska (chyba) - na wiadukcie w Bogucicach tam gdzie teraz jest zwezenie zaatakowalo mnie dwoch po_je_bow w octavi. |Tam jest ograniczenie do 40 ja jechalem spokojnie 60 (bylem zaladowany towarem z castoramy okolo 125kg roznych zapraw i innych) a Ci nagle sie pojawiaja nie wiadomo skad i chca mi przed nos wjebac. Do zwezenia na drodze mieli moze 10m a probowali walac na maxa jeszcze mnie wyprzedzic. i zmusic do awaryjnego hamowania, bo inaczej bym w nich lanochodem przymalowal jak zloto. Pozniej probowali mnie wziac z prawej... ale mieli pecha bo tak sie poukladalo, ze mieli zamknieta droge (srodkiem ciezarowka z prawej maluch a lewym ja spokoknie sie kulalem. Za AE jadac w strone BB zrownali sie razem ze mna i jakies glupie machy do mnie pokazuja. Pozniej sie zaczelo,,, taniejpojebaniec. Jechalem srodkiem to oni jeb przede mnie i hamowanie. Gdyby samochod nie bylby mi potrzebny to zrobilbym sobie remont przodu i wymienil pare gratow. Glupich nie sieja..... Nie lubie gosci ktorzy po kupnie samochodu marki MB albo BMW (najczesciej) zapomninaja o tym ze ich samochody rowniez wyposazono w kierunkowskazy, albo ze nie wykupili razem z samochodem wylaczenia spod stosowania z przepisow prawa o ruchu drogowym, albo ze ich drogowy sawuÂłar wiwr nie obowiazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.