Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1909


Paweł - PRC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ÂŁysy, to sobie wybraÂłes h...owÂą lokalizacje uczelni.Ja jutro mam prawo cywilne i potem z grupa oczywiÂście na Heinekena... bo jest nas sporo do poprawki..... [ Dodano: 2005-09-05, 16:21 ]W nowym lokalu koÂło mojej uczelni sÂą bardzo korzystne ceny browarkĂłw..promocje dla studentĂłw... Lech i Tyskie - 3,50 lane... az sie serce raduje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam osobiscie lubie Warke Strong. Debowe Mocne tez dobre ! Okocim palone nie za bardzo mi podchodzi. Zywiec to juz w ogole nie mowie.Jak spozywac ? Hmm mysle ze to zalezy od okolicznosci =DNa imprezie szybko !W domu degustowac sie !Ogolna zasada spozycia jest prosta psssyt i gul gul gul ! =DOczywiscie nie za duzo piwa bo po piwie glowa sie kiwie oraz rosnie zbiornik na palowi =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by³em w poniedzia³ek na poprawce i mia³em zamiar sie troche przed ni¹ pouczyÌ ale jak tylko pojawi³ems ie w ³odzi od razu by³a masa propozycij typu : idziesz na piwo?? i jak tu odmówic :mrgreen: no i poszed³em na jedno, póŸniej drugie, trzecie itd a na drugi dzieù egzamin no i chyba 1:0 dla polibudy ale nie zapeszam bo wyniki bed¹ póŸniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatniego pobytu nad solina zapijalem sie lezajskiem- miod piffo!!tutaj juz tak nie smakuje poza tym jest jeszcze jedna piekna rzecz po drodze jak sie jedzie nad soline od przemysla sa piekne serpentyny;jazda na maxa! polecam kazdemu kto bedzie tamm sie wybieral;pierwsze serpentyny a drugie to knajpa w polanczyku i lezajsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

£ysy, naprawdê, a¿ mi Ciê ¿al, gdzie Ty studiujesz :?: Ja mam teraz ju¿ 4 lokale bezpoœrednio ko³o uczelni (tylko przejœÌ przez ulicê), z czego 3 otwarte od 8, nie licz¹c tych barów, które s¹ nieco oodalone. Jak ludzi nie ma na zajêciach, to przynajmniej wiem, gdzie ich szukaÌ, chociaz przewa¿nie nie trzeba, bo propozycja zrezygnowania z zajêÌ pada przed samymi wyk³adami/Ìwiczeniami i idziemy ekip¹ "na œniadanie".Tidus, Warkê Strong bardzo lubia³am dopóki nie pojawi³ siê "piesek we mgle" (chyba tak to sie t³umaczy= dog in the fog).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie Mroofka masz sie super.Chociaz ja nie nazekam na ilosc pubow i ich godziny otwrcia,bo pod uczelnia tez mam jeden od 8 otwarty.Ale tak duzo to nie mam Szczesciara-mozesz wybierac A swoja droga ja wczoraj bawilam sie caly czas przy Tyskim.I kurcze powiem,ze najlepsze stare smiecie.Zaczynalam od Tyskiego,potem sprawdzalam inne i wrocilam do Tyskiego.Mniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.