Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAGA ! ZLEJESZ SIĂ� ZE ŚMIECHU :D


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

juz kiedys czytaÂłam facet jest facet nie mzoe zahcowywac sie ja kobieta ja pryznajmiej bym takieog nie chciaÂła co by biegal do fryzjera itp...a jak widze w salonie kosmetycnzym faceta ktory sobie robi maniciure to zygac mi sie chce ale ubaw nie zÂły ten widok haha....no wachac skarpetki hmm... jest to pewien sposob na sprawdzenie czy skarpetka sie nadaje cyz nie do uzytku,drapanie po dupie no jak go swedzi niech sie podrapie albo da partnerce dÂłubanie w nosiee no cĂłz moze nie ma chusteczek...... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kole¿ankê której m¹¿ zachowuje siê jakby by³ z epoki kamienia ³upanego, zupe³nie nie zwraca uwagi na to, ze obok niego s¹ inni ludzie, czy jest to obiad w restauracji, czy domowa impreza u nich lub u znajomych. Podam kilka przyk³adów jego zachowania ( tylko nie zwymiotujcie), przysiêgam ¿e nie wymyœli³am tego.1. wyciska pryszcze przy wszystkich, albo je rozdrapuje i ogl¹da co wydrapa³2. wk³ada palucha do pêpka, wierci w nim a potem go w¹cha3. obcina przy wszystkich paznokcie u nóg4. zaprasza goœci na domow¹ imprezê i wita ich w samych majtkach, dopiero jak gdzieœ wszyscy wychodzimy to siê ubiera5. kiedyœ mia³ kciuka w gipsie (w lecie) i caly czas go w¹cha³6. w¹cha miód który wygrzebuje z uszu7. drapie siê po ³bie i w¹cha palce8. wk³ada rêkê w gacie i tez w¹cha9. bek bez krêpacji wszêdzie- w restauracji, pubie, na imprezie sylwestrowej-wszêdzie!10. pierdzi te¿ nierzadko przy wszystkich11. kiedyœ na imprezie w knajpie nasika³ do szklanki a potem wla³ to do kwiatka12. ma maniê pokazywania wszystkim (jak siê napije) dupy i przyrodzenia, w ogóle czesto œci¹ga te majty13. d³ubie w zêbach, oglada co wyd³uba³ i zjada to jest najlepsze :D:D:D:::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam koleÂżankĂŞ   ktĂłrej m¹¿ zachowuje siĂŞ jakby byÂł z epoki kamienia Âłupanego, zupeÂłnie nie zwraca uwagi na to, ze obok niego sÂą inni ludzie, czy jest to obiad w restauracji, czy domowa impreza u nich lub u znajomych. Podam kilka przykÂładĂłw jego zachowania ( tylko nie zwymiotujcie), przysiĂŞgam Âże nie wymyÂśliÂłam tego.1. wyciska pryszcze przy wszystkich, albo je rozdrapuje i oglÂąda co wydrapaÂł2. wkÂłada palucha do pĂŞpka, wierci w nim a potem go wÂącha3. obcina przy wszystkich paznokcie u nĂłg4. zaprasza goÂści na domowÂą imprezĂŞ i wita ich w samych majtkach, dopiero jak gdzieÂś wszyscy wychodzimy to siĂŞ ubiera5. kiedyÂś miaÂł kciuka w gipsie (w lecie) i caly czas go wÂąchaÂł6. wÂącha miĂłd ktĂłry wygrzebuje z uszu7. drapie siĂŞ po Âłbie i wÂącha palce8. wkÂłada rĂŞkĂŞ w gacie i tez wÂącha9. bek bez krĂŞpacji wszĂŞdzie- w restauracji, pubie, na imprezie sylwestrowej-wszĂŞdzie!10. pierdzi teÂż nierzadko przy wszystkich11. kiedyÂś na imprezie w knajpie nasikaÂł do szklanki a potem wlaÂł to do kwiatka12. ma maniĂŞ pokazywania wszystkim (jak siĂŞ napije) dupy i przyrodzenia, w ogĂłle czesto ÂściÂąga te majty13. dÂłubie w zĂŞbach, oglada co wydÂłubaÂł i zjada                to jest najlepsze :D:D:D:::D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.