Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie macie zdanie o Bielskiej policji???


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co wam powiem, my jak coÂś przewinimy to oczywiÂście pÂłacimy za to frycowe. Mnie by kiedyÂś policja przejechaÂła na pasach jak przechodziÂłem (a jechaÂło ich wtedy duÂżo ponad stan w tym busie), ciekawe kogo by byÂła wina ... pewnie moja! A dodam Âże szedÂłem normalnie a oni skrĂŞcali w prawo w pobocznÂą drogĂŞ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja te¿ opiszê swoj¹...Mnie raz taki debil kwadratowy wylecia³ na œrodek jezdni jak lecia³em katamaranem... Ostre hamowanie i ucieczka na lewy pas by idioty nie zabiÌ... Poprostu pieprzony samobójca ale wina oczywiœcie by³a by moja, jemu by dali poœmiertnie kurw.... medal a mnie do paki Jak mu zaczo³em mówiÌ co myœle na temat jego akcji to mi chu... zabra³ prawo jazdy...Ale naszczêœcie mam swoje dojœcia i ju¿ na nastêpny dzieù mia³em spowrotem (kosztowa³o mnie to 300z³, która posz³a na wódkê)...Bo te ciule pij¹ na potêgê a co najlepsze je¿d¿¹ pijani... znam bardzo bardzo wiele takich przyk³adów...Inna histroia:W Warszawie sta³em kiedyœ na przystanku wieczorem. Przelatywa³ jakis koleœ przez ulice w niedozwolonym miejscu. Zobaczyli go, podjechali skuli kajdankami, podcieli mu nogi... koleœ wypierdzieli³ g³ow¹ o beton ¿e a¿ siê ca³y zala³ krwi¹! Wrzucili go do auta i z piskiem !!! To jest policja ???? To s¹ kurwa bandyci w mundurach, którzy maj¹ pensje z moich kurw... podatków !Na podsumowanie:Znam jednego emerytowanego policjanta, którego jak siê zapytaÌ o pracê to a¿ piana na usta wchodzi. Przez 20 lat pracy ma tylko jednego kolegê po fachu. Na pytanie dlaczego: bo reszta to by³a banda skurw.... do których by³o siê strach plecami odwróciÌ.¯e koleœ jest uczciwy to wiem, bo wiem gdzie i jak mieszka i czym jeŸdzi a o szwajcarskie konto go raczej nie podejrzewam.S¹ te¿ na szczêœcie uczicwi, ale tych jest niestety o wile za ma³o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracajaĂŚ do parady i pomijam to Âże robili zdjĂŞcia od tyÂłu wszystkim zjeÂżdÂżajÂącym siĂŞ na Wapienice przed paradÂą, akurat jak my jechaliÂśmy to siĂŞ zwijali, mamy szczĂŞÂście. Ale do rzeczy, najpierw robiÂą paradĂŞ przez caÂłe Bielsko i oni jÂą oczywiÂście prowadzÂą, przyjeÂżdÂżajÂą na czerwonym Âświatle, my za nimi, jadÂą nie tÂą stronÂą jezdni co trzeba, my za nimi itd. itd., a teraz siĂŞ nas uczepili, Âże to my zÂłamaliÂśmy wszystkie moÂżliwe przepisy Jak dla mnie to troche to idiotyczne i nie wspomne o zachowaniu policji w trakcie imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa³¹ i po jajach!!!!!!!!!!!W ³eb przez daszek!!!!!!!!!Jutro pogrzeb tego ch³opaka z Mielca co siê rozwali³ na moto. Nie chce siê wypowiadaÌ czy jecha³ za szybko czy nie. Ale po tym jak policja podchodzi do nas, uczestników ruchu jako tych, powoduj¹cych œmiertelne zagro¿enie, gnoj¹c nas nale¿y siê zastanowiÌ czy sercem nie byÌ za tymi pseudokibicami?A moze s¹ wkur....dzia³aniami policji i tez maja dosc gnojenia?Nie wiem. Wiem, jedno, ze tak nie powinno byÌ ale z drugiej strony policja ma staÌ na czele praworz¹dnoœci i broniÌ przestrzegania prawa a nie, byÌ poza nim i je stanowiÌ. To chore. Na pewno nikomu takie dzia³anie nie przynios¹ korzyœci. Nam obywatelom, bo tracimy zaufanie do instytucji i solidaryzujemy siê z chuliganami ani policji, bo ich dzia³ania trac¹ akceptacje. Spada wspó³praca z mieszkaùcami, wykrywalnoœÌ. S³owem wszystko chuj.owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja siê kiedyœ zastanawia³em czy dobrze zrobi³em jak im uciek³em bo kuzyn nie mia³ kasku poniewaz go podwozi³em do bankomatu a teraz ju¿ wiem, ¿e tak).Rejestracji nie bede zaginal bo to do bulldoga nie pasuje ale zrobie sobie jak¹œ czarn¹ szmatke na gumce na rej.i ich wale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie to kieruje szczegolnie dla tych ktorzy byli na ostatnim zlocie w Wapienicy i dla tych ktorzy jezdza po Bielsku.  W tym temacie mozecie wyrazic o nich zdanie.  Oni to czytaja niech wiec zobacza co o nich myslicie.  Moje zdanie juz znacie,w skrocie:bezmozgi i palanty
zwykÂłe dupkiale w tym kraju prawie nic nie jest normalne wiĂŞc trudno siĂŞ dziwiĂŚ Âże gliny tez sa porÂąbane. najlepsze jest to Âże tam gdzie sÂą potrzebni to ich nie ma, a ci z bielska to wogĂłle jacyÂś nawiedzeni i tak siĂŞ sami proszÂą Âżeby ich olewaĂŚ i z buta traktowaĂŚ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.