Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zabawimy siĂŞ w wojnĂŞ ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co, tylko 200 kulek to troche malo. Ostatnio bardzo sie powstrzymywalem, a i tak wystrzelalem tyle w 30 minut ( 2 szybkie scenariusze). Imprezka odbywala sie w lasach Murckowskich przy trasie Katowice - Tychy. Generalnie bylo super Wypozyczenie sprzetu + teren + opiekunowie i instruktorzy + 100 kulek kosztowalo 30-35 PLN nie pamietam dokladnie. Moge gdzies znalezc adres do tej firmy.Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na to by bylo potrzebne jakies dluzsze popoludnie, najpewniej weekend co wszyscy beda mogli przyjechac co chca... No i odwleczcie to o jakis czas bo trzeba kase uzbierac Mam gdzies w domu fotki mojego brata jak byl na "wojnie" ale to z 5 lat temu na dodatek nie poskanowane, fajna zabawe mieli Wrocil caly w siniakach Ps. Dolaczam pare fotek znajomych z jedej z niedzielnych "wojen" chyba sie za to nieobraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, tylko 200 kulek to troche malo. Ostatnio bardzo sie powstrzymywalem, a i tak wystrzelalem tyle w 30 minut ( 2 szybkie scenariusze). Imprezka odbywala sie w lasach Murckowskich przy trasie Katowice - Tychy. Generalnie bylo super Wypozyczenie sprzetu + teren + opiekunowie i instruktorzy + 100 kulek kosztowalo 30-35 PLN nie pamietam dokladnie.  Moge gdzies znalezc adres do tej firmy.Pozdro,
No w³aœnie zale¿y jeszcze jakie tam maj¹ markery. Bo s¹ automatyczne, które prój¹ ca³ymi seriami. Wtedy kulek traci siê od groma i trochê. A ja strzela³am siê z pojedynczych serii, tzn. ¿e za ka¿dym razem musia³am nacisn¹Ì spust, ¿eby kulkê wystrzeliÌ. Bardziej ekonomiczne i wydaje mi siê ¿ê lepsze, bo nie strzela siê na oœlep.pzdr @starte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam ciuszki moro swoje wÂłasne  fotke tez gdzies, ale to nie rozmowa o tym NICO, mamy rozmawiac o wojnach
No przeciez rozmawiamy o wojnach
Bardziej ekonomiczne i wydaje mi siê ¿ê lepsze, bo nie strzela siê na oœlep.
ProponujĂŞ "pompki" SÂą oszczĂŞdne i dobre jak na poczatek A po za tym wiĂŞksze emocje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do ciuchow, to stroj wypozycza sie czy tez mozna biegac w wlasnych szmatach... a ta farbe z kulek mozna jakos zmyc?? Bo nie ukrywam ze moich ubran mi szkoda przeznaczyc na smietnik Jakies maski ochronne czy okulary sa obowiazkowe?A teraz :Off-Topic: :mrgreen:

heh no to sobie poczytaj w poscie "wszystko i nic o motomance" o nie zapomnianych przezyciach jakie czekaja SAINTA i ARCZIEGO Razz nadla chcesz??
suzi, z tamtego tematu nic nie wiem, bo Arczi tak spamuje ze nie wiadomo o co chodzi wiec, tak... nadal chce :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jak zwykle guru seksu Nico nie umial sie powstrzymaÌ przed spamowaniem :mrgreen: Dzwoni³em do tej firmy dzisiaj do poludnia. Odebra³ bardzo mi³y i rzeczowy pan Jak mu powiedzia³em, ¿e reprezentujê Forum Œl¹skich Motocyklistów, to bardzo sie ucieszy³ i oznajmij, ¿e sam jest zapalonym motocyklist¹ i troche go dziwi(oczywiœcie sie œmia³), ¿e motocykliœci chc¹ postrzelaÌ, a nie np: pojeŸdzic na quadach, bo istnieje taka mozliwoœÌ :mrgreen: Wiêc tak teraz przejdŸmy do konkretów :mrgreen: W zale¿nosci od tego ilu Nas bêdzie, to taka cena Gdyby by³o Nas np.30 osób, to koszt takiej zabawy na osobnika to jakies 35 z³, a nawet i mniej W tej cenie jest "gun", strój ochronny, czyli moro i do tego maska.Pierwsze sto kulek w normalnej cenie czyli 35 gr. Na ka¿de kolejne sto kulek dostaniemy rabat, czyli jedna sztuka bêdzie kosztowa³a ju¿ 25 gr.Oczywiœcie to by³y tylko wyliczenia wstêpnne przy grupie 30 osób.Ten pan powiedzia³, ¿e je¿eli faktycznie by³aby grupa 30 osób,to dla motocyklistów mo¿na wykombinowaÌ stosowny rabacik(zapewne w zamian za przyjêcie go w nasze szeregi) :mrgreen: Nie ma tez œcisle okreslonych terminów, wiêc mozemy sobie sami ustalic teramin zabawy, ale najlepiej w weekend.Oczywiœcie jak juz ustalimy termin zabawy, to najlepiej trzy dni wczesniej zadzwonic i sie konkretnie umowiÌ.Zabawa odbywa sie na poligonie w Gliwicach, tak postaowi³em, bo teren dosyc urozmaicony i warunki, jak na prawdziw¹ wojne przysta³o :mrgreen: Nie ma ograniczen czasowych je¿eli chodzi o zabawê. Mozemy rozegrac np. po dwa scenariusze. utworzymy powiedzmy cztery dru¿yny. Dwie dru¿yny bija sie na jednym terenie, pozosta³em dwie na innym terenie :mrgreen: Na trzecim scenariuszu powiedzmy spotykaj¹ siê dwie dru¿yny wygrane, a pozosta³e dwie morduj¹ sie na innym terenie Teraz, ¿eby nie by³o niejasnoœci.Zabawa tylko i wy³acznie dla ludzi z forum. Zaden Józek i Bolek, z którym ktos tam pije jabola przy kiosku itd.Jak ktoœ chce sobie postrzelac z kolegami z piaskownicy, niech sobie za³atwi takie strzelanko na w³asn¹ rekê. Ja tam dzwoni³em z myœl¹ o ludziach z forum i tez powo³a³em sie na forum za³atwiaj¹c ten rzekomy rabacik, który bêdzie jeszcze do przedyskutowania ¯eby nie by³o, ¿e Wicher jest c.h.u.j i sie tutaj wym¹drza, to mozemy opcjonalnie zg³osic chêÌ udzia³u+osoba towarzysz¹ca. Tyle je¿eli chodzi o niejasnoœci :mrgreen: Teraz Ci, którzy mniej wiêcej byliby na to chetni, prosze o podawanie moze jakichœ wstêpnych terminów(orientacyjnych), kiedy i komu by ewentualnie pasowa³o.Wiadomo, ka¿dgo jakis termin trzyma, ktoœ wyje¿d¿a, ktoœ nie ma kasy.W tej kwestii musimy sie dogadac i ustalic jeden twardy termin.PóŸniej zrobi sie listê i zobaczymy ilu bedzie chêtnych. Wtedy zabiore sie za dyskusje dotycz¹ce rabatu :mrgreen: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulek dostarcza organizator imprezy.Chyba, ze masz swoj¹ giwerê z zapasem gazu i naboi, to chyba nie ma przeszkód.Narazie ustalmy termin, póŸniej zrobi siê listê, a koszta zapewne nie przekrocza tych 35-40 z³, wiêc nie jest to chyba az tak du¿o, jak na tak¹ zabawê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.