Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gabryś vel GIXER w szpitalu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie no nie jest aÂż tak Âźle... 8) widac biedaczek nieÂżle sponiewierany :? ale siĂŞ pozbiera ma Âświetny pokĂłj z widokiem na wszystko albo wszystkie :D wiec nudzic sie nie bĂŞdzie ... no to teraz czekamy GabryÂś aÂż do nas wrĂłcisz aa i masz zakaz jazdy w jeansach bo normalnie pecha w nich masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och chopie chopie 8) , co ja tu czytam no ale tam pacza pisal o dzwiach otwieranych , i innych debilnych pomyslach .... ja powiem tyle po2 miesiacach tu (uk) zapomnailem co to znaczy chamstwo na drodze....szkoda ze taki piekny kraj jak polska jest tak malo kulturalna mobilnie.....q...a zem sie zdenerwowal , !!!ciekawi mnie tylko czy to jakis pajac w viperze sie pchal albo dziadziu ktory konvca nosa nie widzi czy wszechwiaedzacy kierowca tico.....no ale gabrys ja sie po sakwy do bielska wybieram jakos piatek tos moze sie na piwko wyskoczy:Dide tera oblewac powrot do domu no i idemy wypic za twoje zdrowie3m sie chopie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owmordejeza.Szczescie, ze tylko tak sie to skonczylo.Szkoda, ze sie nie zalapalem na grupowe odwiedziny.Chyba dopiero w Wapiennicy uda nam sie spotkac.Ostatni jak smigam to coraz czesciej puszki wuskakuja mi na czolowke. Cyba trzeba bedzie zaostrzyc reakcje na takich debili, nawrot poscig i obic morde albo puszke. Toz to jest nic innego jak usilowanie zabojstwa.Jesli chodzi o ilosc zdarzen w ostatnim czasie to cos mi sie wydaje, ze wplyw na to maja media i te bezsensowne akcje policji.Ja mialem zdarzenie na poczatku sezonu, pisalem o tym, i do dzis jestem przekonany, ze koles zrobil to swiadomie i celowo, takich debili trzeba tepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂłem dzisiaj w Czechowicach na rajdzie i przejerzdzaÂłem przez skrzyzowanie w strone Ligoty na OES i widziaÂłem GSXR-1000 a obok staÂła policja , pomyÂślaÂłem sobie ze pewnie Gabrysia capneli ale nie widziaÂłem go ani w radiowozie ani koÂło moto ,teraz wiem ze juz musiaÂł byĂŚ w karetce . caÂłe szczeÂście ze sie tylko tak skoĂączyÂło!!! WRACAJ SZYBKO NA MOTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.