Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Faceci, nie zaglądajcie


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wiec tak-moje zdanie na ten temat.Mozemy narzekac na facetow,faceci na nas.Ale ukryc sie nie da,ze zyc bez siebie nie umiemy.To jest nasz cel zyciu.na swojej drodze kretynow,swietnych facetow,nawet ideal sie pojawil-niestety byl zajety Ale faktycznie jesli sie z kims wiazemy to nigdy to nie jest ideal.Kazdy ma swoje wady,zalety.Ale jakos sie dogadujemy.A jeski zachodza jakies nieporozumienia miedzy kobieta,a mezczyzna to wynika to raczej z roznego toku myslenia.My kobiety mamy w genach powiedzmy owijanie spraw,problemow.Zadamy,zeby mezczyzni po naszej mimice wiedzieli o co nam chodzi.Ale nie ma co sie oszukiwac-nigdy tak nie bedzie.Oni musza miec podana kawe na lawe.Czarno na bialymTak bedzie zawsze-chodzby nie iwme jak ktorekolwiek chcialo sie zmienic.Natury sie nie da.Trzeba pogodzic sie z tym.A i tak was kochamy,a wy nas-czyz nie :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti, nic dodaÌ, nic uj¹Ì... Mozna na siebie wymyœlaÌ itd. ale mnie przewa¿nie ta z³oœÌ przechodzi po d³u¿szym lub krótszym czasie. A co do idea³ów - moim zdaniem ich nie ma... ka¿dy ma swoje zalety jak i wady. Sukces polega na tym aby te drugie w pe³ni zaakcepetowaÌ i nie próbowaÌ zmieniaÌ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,no dobra.Zwracam honor.Po czesci moze i masz racje.Ale to sie oczywiscie nie odnosi do wszystkich kobietek na tym forum.Zalezey tez jak na to sie spojrzy.A zwroc uwage tez na to,ze w wiekszoci temato dotyczacych kobiet,to wy-MEZCZYZNI zaczynacie powiedzmy"pojezdzac" sobie po kobietach.A potem mowicie,ze rasizm,bo sie bronimy.Ten temat jest wyjatkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,no dobra.Zwracam honor.Po czesci moze i masz racje.Ale to sie oczywiscie nie odnosi do wszystkich kobietek na tym forum.Zalezey tez jak na to sie spojrzy.A zwroc uwage tez na to,ze w wiekszoci temato dotyczacych kobiet,to wy-MEZCZYZNI zaczynacie powiedzmy"pojezdzac" sobie po kobietach.A potem mowicie,ze rasizm,bo sie bronimy.Ten temat jest wyjatkiem  
Kochana!!!!ja po nikim nie pojechaÂłem(naczy sie Âżadnej kobiecie-facetom zdaÂżyÂło mi sie pare razy) i przeczytaj mĂłj jeden z pierwszych postĂłw w tym temacie!!!!!!!!co tam pisze????"nie moÂżna uogĂłlniaĂŚ i kaÂżdy przypadek jest inny"wiĂŞc przepraszam ale jedyne co ci moge zarzuciĂŚ to to Âże nie czytasz ze zrozumieniem.-jak tegorocznym maturzystom hehe :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICO DRAG napisaÂł/a:Pinki to rasistka  chyba seksistka
zgadza ise prĂŞdzej jej chyba do seksu niÂż do rasizmu wobez ÂżydĂłw bÂądz innych dziwnych nacji biedna ta nasza Pinki-moÂże krzyczmy wszyscy:PINKI UWOLNIJ ZÂŁOÂŚĂbo pogr¹¿a nasza maÂła istotka inne istotki na forum i wszystkie sie w sobie pozamykajÂą i co bedzie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, jeszcze byÂś siĂŞ zdziwiÂł... bo nawet wÂśrĂłd motocyklistĂłw sÂą niezÂłe wieprze.... ale nie twierdzĂŞ, Âże tacy sÂą wszyscy, wrĂŞcz przeciwnie...
tak zgadzam siĂŞ!!!!,ino goÂłe cycki chca oglÂądaĂŚ i lubia streaptease na zlotach i wogĂłle Âżygaja pod siebie a ja znam taka babke-jak by Âłem kiedyÂś w pszczynie na targowisku to sprzedawaÂła mi hamburgera i miaÂła wielkie wÂąsy!!a fuj!!!!juÂż nie zjadÂłem prawie.ja mĂłwiÂłem o mÂłodych fajnych chÂłopcach z forum motocyklowego,przeca z nimi nie da sie nudziĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINKI UWOLNIJ ZÂŁOÂŚĂ  bo pogr¹¿a nasza maÂła istotka inne istotki na forum i wszystkie sie w sobie pozamykajÂą i co bedzie????  
TeÂż tak myÂślĂŞ
Leo, no i tu siĂŞ zgodzĂŞ, z chÂłopakami z ÂślÂąskiego forum motocyklowego nie da siĂŞ nudziĂŚ....
ZwÂłaszcza jak majÂą nadjechaĂŚ z winkiem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.