Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Faceci, nie zaglądajcie


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam doœÌ, o facetach s³yszeÌ nawet nie chcê, niekoniecznie musicie podzielaÌ moje zdanie, ale...Jakie s¹ trzy rzeczy, do których mê¿czyzni s¹ niezdolni?1. przyznaÌ siê do b³êdu2. nie zasn¹Ì po stosunku3. spytaÌ o drogê, kiedy zab³¹dzili.Dlaczego mê¿czyzni s¹ jak miejsca parkingowe?- Dobre s¹ ju¿ zajête, wolne s¹ zaœ wyj¹tkowo ma³e lub dla inwalidów.Dlaczego mê¿czyzni mówi¹ po imieniu do swoich penisów?Bo lubi¹ byÌ "po imieniu" z tymi, którzy podejmuj¹ wszystkie decyzje.A tak wogóle mam ich wszystkich w nosie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pinki, ale Ty pojazd zrobilas po naszych facetach... oj.. chyba niezle Cie jakis musial wkurzyc ze tak pojechalas po nich hehehehe jesli chodzi o punkty jakie zamiescilas to : 1 - hmm wiesz po czesci sie z Toba zgadzam, ale nie kazdy facet jest taki 2 - hehe nie wiem tego 3 - tu masz racje A wiesz... nie kazdy facet jest zajety, rozejrzyj sie wokoÂło, moze ty ich poprostu nie dostrzegasz Jesli chodzi jak mowia do swoich penisĂłw szczeze jakos nie wiem jak mowia, nigdy sie z czyms takim nie spotkalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinki, milosc to spelnienie, milosc to szczescie ... Ale widocznie nie umisz tego narazie powiedziec bo nie byla Ci moze dana prawdziwa milosc i prawdziwe uczucie.. Poczekaj.. troche..a z czasem sama sie przekonasz ... [ Dodano: 2005-09-05, 22:23 ]DZIMI, wiesz chyba ze jest az tak bardzo nastawiona zle na facetow ze postanowi i zmienic orientacje Wiesz nigdy nic nie wiadomo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.