Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Boomerang


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Eee... NIe w takiej pogodzie siê jeŸdzi³o... Ja jak motorek wyci¹gn¹³em miesi¹c temu, to je¿d¿ê codziennie. Zawsze weterani szos mi mówili- nie ma z³ej pogody na motor, jest tylko Ÿle ubrany motocyklista Polecam polskie filmy, gdzie kolesie je¿d¿¹ z przesy³kami na Uralach i innych wynalazkach po œniegu Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aloha.Pogoda byla ino troche drogi brakuje.... Moze za tydzien albo 2 juz naleja nowy asfalt i bedzie wszystko po staremu Pozdro dla spotkanych forumowiczĂłw - Anushki, Motomanki, Chrisa i OffRoada. Sory ze sie nie przedstawilem,ale tak mi siara bylo bo bez sprzeta bylem, "po cywilu" i tak jakos... Ten sztywniak w dzinsach - to ja :mrgreen: pozdro,Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ijeee dzisiaj ludzie dopisali! Nasza maÂła ekipka oczywiscie nie wymiekla SÂłoneczko nam przyswiecaÂło i nie pokropiÂło! A i inni przybyli ChciaÂłabym tutaj jeszcze oczywiscie podziekowaĂŚ WICHERKOWI, ktory uzyczyl mi swojego kasku na czas nieokreslony DZIĂKUJE Wicherek!!! Zimer hehehe nic sie nie martw, ja tez bez moto i mi nie bylo ganba Do zobaczenia za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka, a jak tam powrot minoÂł? **** cala?!  :P  Respect dla Chrisa - robisz postĂŞpy chÂłopie  :wink:
Zimer, hehe tym razem na szczescie Jacek oszczedziÂł moj tyÂłek, nie jezdzil zbytnio po tych gorkach i tak dalej Straszne wyboje Ale za tym pierwszym razem to kurde mnie wytlukÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porazka motocykli tyle co kot naplakal... po przyjezdzie do domu dowiedzialem sie ze wiekszosc ludzi teraz jezdzi pod zamek z powodu policji ktora dosc czesto lapie pod bumerangiem.... a mysmy tam nawet nie zajrzeli... Gdyby nie ekipa to bym sie zalamal pzdr. i do nastepnego... tzn do soboty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i w koncu ja sie do forum dorwalem a nio bylo fajnie a wszczegolnosci poznac nowych ludziskow Anushke i Chrisa no i Stysie o ile dobrze zapamientalem tylko szkoda ze tak szybko znikneli i nie dosiedli sie do nas hehehe chyba sie bali poznac moja skrzywiona psyche a no i Wichera wczesniej jakos wywialo i nie zdazylem poznac ale w sarnowie wszystko nadrobimy ale mi wyyypizgalo brrr ale nie ma ze boli przeca !!!!pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GadgeD ( heheh widzisz jak ladnie naisaÂłam ) sie jeszcze przekonamy w Sarnowie jaka to masz psyche zjechana :P nic sie nie martw, wszystko sie jutro nadrobi Skalar my pojechalismy zobaczyc na Wygode bo jakis facet z ciezarowki powiedzial, ze sie ktos na moto wyepiÂł, przyjechalismy a tam... auto... Jutro Sarnow, juz jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

NO to dzis sie stawiÂło troszke osobek nie ebde wymieniac bo za duzo i nie wszystkich pamietam:)no ale elita stala byÂła:)i to najwazniejsze z nowych ludzi poznalam Yamaszke i Boe(wreszcie osobiscie) no a Ziummer mnie nastraszyl mandatami wysylanymi na moj adres no alee ja i tka sie nie boje... 8) a na dodatek zas pooglodalismy wyczyny Chrisa:) i nawte dostalismy fotki z autografami ahh... aa no i najwazniejsze dzis smigalam na motorze chrisa hihi..bo byl tka mily i dal mi poprowadzic hehe... :hooah!: takz emasyzna przetestowana jak ktos chce to moge i przetestowac jego(maszyne) no to do nastempnego............. :roll: ps.gadged chcial podrywac slicnzo siostrzyczke Chrisa ale niestety(zajeta)a Chris ma fanki fiu fiu.... :hmmm...: kordee to jee nasz ChRIS wiec WARA!!!!!!!!! :hmmm...: [ Dodano: 2005-06-16, 21:54 ]aaa zapomnialabym o moim malym incydencie :Oops!: mianowicie siedzoc na cebrze Skalara zawialo i prawie obalilam sie na "mojo"suze zn.Spuna uff...ale urataowalam sieee...z pomoco mezczyzn :boo: hihihi..... :verycool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo ja bardzo dziekuje BOA za kask... normalnie naprawde nei wiem jak sie odwdziecze nio i Arcziemu ze mnie przygarnol mam nadzieje ze to nie byl horror dla Ciebie ten powrot ze mna na siodle :? aa i bym zapomniala aDICK dzieki ze mnie tam dotransportowales!! do zas ludki!!nio i oczywiscie kto pierwszy chcial fotke i autograf od CHRISa...?? by zazdrosnicy jedni ps. GADGED ja mam Twoje foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja te¿ dorzucê w tym temacie swoje 3 grosze... w koùcu uda³o mi siê przyjechaÌ do Bumeranga i cieszê siê, ¿e przyjeliœcie mnie do swojego grona w realnej rzeczywistoœci, dziêkujê !! A ju¿ najbardziej dziêkujê Chamsinowi bo tylko dziêki niemu tam trafi³am, naprawdê jestem Ci bardzo wdziêczna, jesteœ super ) Ale wszyscy jesteœcie super Przepraszam te¿ za moj¹ ma³omównoœÌ, ale to jest w³aœnie g³ówna wada nieœmia³oœci :? A to, ¿e niektórzy z Was mnie odm³odzili to dla mnie tylko komplement Jeszcze raz Wielkie Dziêki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zjechaÂłem na chate IMPREZKA BYÂŁA SPOKO OBY WIĂCEJ TAKICH SPOTKAĂ A Suzi co do tego kasku no nieiwem nieiwem jak to bĂŞdzie z podziekowaniem :wink: :mrgreen: Madzia szacunek dla ciebie Âże pokazaÂłaÂś cwaniakowi co o nim myslisz ...szkoda Âże tego nie widziaÂłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.