Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

STREFA- GLIWICE


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak Timac,Dragon kupil Fazera od Laski.Co do miejscowek to na razie najlepsza jest naprzeciwko naszego salonu:nowa droga jeszcze zamknieta dla ruchu,bezpiecznie,nikt sie nie czepia,smerfy jeszcze nigdy nie przyjechaly a jezdzilismy raz ponad 3 godziny.Tylko ze jak otworza juz ten odcinek to mamy pojezdzone.Ale na pewno znajdzie sie inny bo cala droga Bielsko-Cieszyn jest w remoncie i zawsze jest jakis zamkniety odcinek nadajacy sie do zapierdalania na gumie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja byÂły,podobaÂł mi sie ten koleÂś co gazowaÂł tajniakom przed autem na rr,ci puzniej sie wychylajÂą Âżeby rejstracje zobaczyĂŚ a tu zonk,caÂła usyfiona. . Mr. offroad,myÂślisz Âże nikomu siĂŞ ciepÂło nie zrobiÂło,- ja jechaÂłem 2 metry za tobÂą,heheh ,ale hamulce na szczĂŞÂście mam dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten Âłykend niestety nie dam rady, bo ramach urlopu wyjeÂżdÂżam rano w sobotĂŞ sprĂłbowaĂŚ czegoÂś nowego: 6 dniowy spÂływ kajakiem po Brdzie - namioty, Âśpiwory, komary, meszki i rĂŞczna robota (czyli machanie wiosÂłem) - Âżadnych urzÂądzeĂą mechanicznych.ALE W NASTĂPNÂĄ NIEDZIELĂ JAK NAJBARDZIEJ SIĂ PISZĂ.Trafisz na pewno - jedziesz tak jak na autostradĂŞ i jak ktoÂś wczeÂśniej napisaÂł przed barem "U dziewczynek" skrĂŞcasz w lewo (trzeba ciÂąc podwĂłjnÂą ciÂąg³¹). Jak bys przejechaÂł to w ostatecznoÂści mozesz zawrĂłciĂŚ wÂłaÂśnie "U dziewczynek", wtedy to bĂŞdzie drugi zjazd w prawo, bo jadÂąc od baru jest jeszcze jeden maÂły zjazd (ale to nie ten) - wÂłaÂściwy poznaĂŚ po podwĂłjnej ciÂągÂłej lini na Âśrodku pÂłyt.Ostatnim razem byÂłem tam ok 19.30 i byÂło juÂż troche ludzi wiĂŞc poznaÂłem bez problemu, Âże to wÂłaÂśnie to.Nie chciaÂłbym byĂŚ zÂłym prorokiem, ale wydaje mi siĂŞ, ze w tÂą niedzielĂŞ nic z tego nie wyjdzie, bo psy juÂż zwÂąchaÂły sprawĂŞ i chyba raczej nie pozwolÂą ludziom siĂŞ pobawiĂŚ.Mam kilka filmikĂłw zrobionych w ostatniÂą niedzielĂŞ, ale niestety rozszerzenie .avi jest tutaj niedozwolone i nie da siĂŞ ich zamieÂściĂŚ. Jak ktos chce to mogĂŞ wysÂłaĂŚ na priv. jest teÂż na nich Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniello, to jest co niedziele i zaczyna sie okolo 20Trafisz tam jadac plytami w storne wroclawia przejedziesz stacje BP (bodajze po lewej stronie) i potem bedziesz mial zjazd w lewo naprzeciw zjadzu jest jakis budynek po lewej stronie (fabryka) .Zjedziesz i na dole odbijasz w lewo.Przejedzesz pod ta droga dojedziesz do rada i na rodzie w prawo i juz zobaczysz tlumy ludzi(chyba dobrze wytlumaczylem) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.