Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

STREFA- GLIWICE


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

siema! wczoraj zostalem zaproszony na strefe do gliwic. mowiono ze sa tam nielegalne wyscigi samochodami, smigaja motorkami itd... pojechalem samochodem ze wzgledu na dokuczajace obdarcia ale po chwili wrocilem po moto. jest to ciekawa impreza ktora praktycznie rozkreca sie kolo 22 i goscie w samochodach przeginaja z reszta ktos sie wybierze to zobaczy. Imprezka zaczyna sie okolo 20:00 co niedziele w gliwicach na "strefie". dla zainteresowanych napisze jak tam dojechac. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kudlaty chopie jeden jak kaj to je kolo mecaluxa a dokladnie miedzu mekaluksem a ngk ( tak tam wlasie jest filja ngk )W gliwicach kierowac sie na tesco a potem zapytac sie gdzie jest mecalux lub z autostrady pierwszym zjadem za tesco (od zabrza ) potem w lewo az do ronda i na tym rondzie to je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj przejeÂździÂłem po tej prostej 50 km i skoĂączyÂłem gume do drutĂłw, ale publiki byÂło ze 300 osĂłb. samochodĂłw zaparkowanych ze 100, caÂłkiem przyjemnie moÂżna powiedzieĂŚ.Chrisa teÂż widziaÂłem, ale pewnie mnie nie poznaÂł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drutowa³em drutowa³em, ale sam nie widzia³em efektu, nikt z mojej ekipy nie mia³ ¿adnego rejestratora obrazów nie licz¹c badziewnych telefonów. Mo¿e masz kogoœ kto robi³ foty, albo krêci³? Troszke te¿ przesadzi³em z tymi iskrami i podczas powrotu jeden drut mi spra³ ty³ek kobiety i motocykla , ehh, ale myœlê ¿e kolega lakiernik coœ poradzi. No a te biegi to rzeczywiœcie robi³em, g³ównie pod "zaawansowan¹" publikê bo tylko taka potrafi to dostrzec i doceniÌ a praktycznie nie przekracza³em 220 wiêc trójka by starczy³a. Cieszê siê ¿e moje starania nie posz³y na marne i ktoœ doœwiadczony to zauwa¿y³ :roll: . Dziœ za³o¿y³em now¹ gumê wiêc drutowanie odpuszczê nastêpnym razem, pozatym nie wiem jaki oplot ma ta nowa guma.Ale imprezka ca³kiem ca³kiem, tylko trzeba niesamowicie uwa¿aÌ, bo straszny tam m³yn jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JadÂąc podkÂładami do Gliwic z WrocÂławia 200 metrĂłw za barem u dziewczyn skrĂŞcamy w prawo i jesteÂśmy na miejscu. MoÂże nie najkrĂłtsza, ale na pewno najprotrza ta trasa. Jak ktoÂś kompletnie sie nei orientuje to jedzie jak na autostrade do wrocÂławia i przed tym barem wali w lewo przez dwie ciÂągÂłe i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim mam prosbe moze mi ktos dokÂładnie opisac jak ytrafic !! do tych Gliwic do strefy !! :mrgreen: :mrgreen: ale prosze o bardzo dokÂładny opis:) jetsem z Rudy ÂślÂąskiej pasowaÂło by mi wytÂłumaczenai od strony autpostrady z Wirku -do sosnicy ! i jak pozniej mam jechac dziekuje za pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!POZDROWIENIA FOR ALL!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.