Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Policjanci na moto


wafers

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!Jak w temacie - nie wiem jak u Was ale w Tychach czesto widac ostatnio policjantow na moto. Nie bylem przez nich (jeszcze ) zatrzymywany, poki co machalem im lapka, nawet odwzajemniali... ale pewnie kiedys zachce im sie mnie zatrzymac.I o ile nie ma stresa w przypadku policji w samochodach (nie beda gonic bo nie moga - poprawcie mnie jesli zle mowie ), to co z wÂąsami na moto? Moga mnie probowac zlapac czy tez nie beda ryzykowac? Powiem szczerze ze w razie draki nie wiedzialbym jak na nich reagowac, tym bardziej ze na drag starze daleko nie uciekne... :?PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdecydowanie inna sprawa niÂż policja w samochodzie, nie miaÂłwm jeszcze takiej sytuacji Âżeby prĂłbowali mnie zatrrzymaĂŚ i niewiem jak bym siĂŞ zachowaÂł gdyby zaczĂŞli mi machaĂŚ, sÂądze Âże bym siĂŞ zatrzymaÂł (choĂŚ nie mam w zwyczaju tgo robiĂŚ) sÂłyszaÂłem ostatnio Âże za bielskiem sÂą akcje typu stoi radiowĂłz i Âłapie na radar i jak siĂŞ motocyklista nie zatrzyma to daje znaĂŚ stojÂącym jakies 500 metrĂłw dalej policjantomu na moto ubranym i gotowym do jazdysÂądzĂŞ Âże w takiej sytuacji nie ma co siĂŞ z nimi wyÂścigowaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt policjant na moto to zupelnie co innego. wiekszosc z nich to jedni z nas. ostatnio poznaÂłem kilku (z czterema chlaÂłem przez caÂły poprzedni tydzien a z dwoma po jednym dniu ) i powiem wam ze to zajebisci goÂście byli. ja se radiomotowozem posmigaÂłem oni moja daytona i bylo mega.wszyscy sa czynnymi nie tylko zawodowo motocyklistami i powiedzieli mi wprost ze zatrzymuja tylko za na prawde powazne naruszenia. poprostu wiedza jak jest.p.s.xj policyjnie chodza lepiej niz te cbx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz kilka razy widzialem niebieskich na moto,wlasnie ciekaw jestem co to za sprzety,jakies takie male sie wydawaÂły.Waf a co do scigania motocyklisty w miescie to byÂł ostatnio post na ten temat niewiem tylko czy tu czy na ogulnym forum ale z tego co pamietam to jednak moga scigac nawet po miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłj wujek pracowaÂł na komedzie,i mĂłwiÂł mi Âże to sÂą Hondy NT 650V Deauille a nie tylko czasem maja teÂż inne motocykle np.suzuki vanvan 125.CZy to prawda Âże w Niemczech "niebiescy"ÂścigajÂą niekdy porszakami i Âścigaczami Âże naprawde jest im gorzej uciec???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio poznaÂłem kilku (z czterema chlaÂłem przez caÂły poprzedni tydzien a z dwoma po jednym dniu  ) i powiem wam ze to zajebisci goÂście byli. ja se radiomotowozem posmigaÂłem oni moja daytona i bylo mega
Bart_b Ty chyba w ORMO pracujesz, teraz ju¿ wiem dlaczego masz takie mocne teksty w innym temacie. gadaj tak od razu i nie ma dyskusji,chcia³bym jeszcze troche posmigaÌ i moto i puszk¹.HEHEHE mia³em z NIMI pare przejœÌ nie musisz ICH zachwalaÌ. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Jesion nie jestem niebieski. sÂłowo. akurat trafiÂłem na tych git chÂłopakĂłw ale miaÂłem tesh do czynienia z osÂłami ale to w ruchu ulicznym.

xj900 na slasku nie widzialem
na 100% majaAha w czestochowie maja tez fazera 600
na tvn wlasnie pokazuja nowe BMW w lodzi
Nie wiem czy to dobry sprzet dla policji. chyba za ciezkie troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.